FinansaiVerslas

Paskola su turto įkeitimu – pagalba, kai jos labiausiai reikia?

Pritrūkus pinigų daugelis žmonių pasidaro labai kūrybiški, kadangi stengiasi visais įmanomais būdais papildyti savo kišenę, tačiau padaryti tai taip, kad pavyktų uždirbti kuo daugiau, ta prasme, kad palūkanos nebūtų labai aršios. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra paskola su turto įkeitimu, kadangi dažniausiai paskolos su užstatu teikiamos kur kas lankstesnėmis sąlygomis, juolab, dažnai suteikiama galimybė pasiskolinti daugiau ir pigiau.

Kodėl?

Kauno regiono kredito unija mielai skolina visiems, kurie turi užstatą ir kuriems reikalingi pinigai.  Paskolos suma varijuoja nuo 3 000 eurų iki 200 000 eurų, tad tikimasi, kad plačios paskolos ribos patenkins ir skirtingų žmonių poreikių. Didelis privalumas, kad tokias paskolas teikiančios įmonės dažniausiai nesidomi per daug – kodėl paskola yra reikalinga. Visiškai suprantama, kad esant poreikiui daugelis žmonių paprasčiausiai nenori plėstis, juolab, finansinis poreikis dažnai lieka asmeniniu reikalu. Tokiu atveju Kauno regiono kredito unija yra geriausias pasirinkimas, kadangi skolinama lanksčiomis sąlygomis nepriklausomai nuo to – kokiam tikslui paskola yra reikalinga.

Kodėl ši institucija taip laisvai skolina ir kodėl tai pats geriausias pasirinkimas?

• Paskolos suma siekia net 200 000 eurų, tad net kai reikalinga labai didelė paskola – ją galite gauti!
  • Siūlomas ilgas pinigų grąžinimo terminas padeda kur kas manevringiau planuoti savo finansus. Maksimalus laiko tarpas siekia net 30 metų, tad paskolos grąžinimas nebus problema. Svarbiausia, kad pagal Jūsų poreikius bus sudaromas lankstus paskolos grąžinimo terminas ir grafikas.
  • Metinės palūkanos – vienos geriausių ir vienos lanksčiausių. Įvertinkite, kad galite pasiskolinti pigiai.
  • Įsigyjant būstą finansuojama net 85 % busto vertės. Tai suteikia galimybę skolintis, kai norite kuo greičiau apsigyventi savo namuose. Tereikės mažos dalies, likusių 15 procentų, kuriais turėsite apsirūpinti patys. Visa kita – unijos darbas.
  • Svarbios ir išsamios konsultacijos, kurių metu sužinosite visą svarbiausią informaciją.

Būtent šie privalumai lemia, kad paskola su turto įkeitimu tampa geriausia galimybe skirta Jūsų poreikių tenkinimui. Svarbiausia detaliai pasikalbėti su finansininku, kad paskolos grąžinimo eigoje nekiltų jokių problemų. Tuomet viskas bus taip, kaip Jūs labiausiai norite.