Namai

Vandentvarkos įranga tokia kaip nuotekų siurbliai reikalauja tam tikros priežiūros, priklausomai nuo sistemos struktūros ir išsidėstymo. Tam, kad nuotekų siurbliai veiktų tinkama, keletas priežiūros veiksnių turėtų būti praktikuojami kiekvieno vandentvarkos įrangos savininko.

Iš tiesų, nuotekų siurbliai nereikalauja daug tiesioginės priežiūros. Geriausias būdas užtikrinti vandentvarkos įrangos ir visos jų sistemos veikimą ir ilgaamžiškumą, yra į savo sistemą pilti, mesti tik nuleidžiamas atliekas.

Tam, kad nuotekų siurbliai tinkamai atliktu savo paskirtį, turėtumėte vengti į kanalizaciją mesti tokius daiktus kaip kūdikių ar žmonių higienines, šlapias servetėles. Moteriškos higienos priemones, kačių kraikas taip pat gali ypač pakenkti siurbliams.

Vandentvarkos įranga turėtų būti prižiūrima, o su ja neturėtumėte elgtis kaip su šiukšlių dėže. Įvairios kietos medžiagos nėra pritaikytos nuotekų siurbliams ir jų malūnėliams. Toks kietųjų dalelių perteklius gali sukelti ne tik malūnėlio, bet ir visos sistemos gedimą.

Kadangi nuotekų siurbliai naudoja elektros energiją, jai nutrūkus gali įvykti nelaimė. Jei nustoja veikti smulkintuvas, kanalizacija užsipildys kietomis atliekomis, todėl atsiranda galimybė atliekoms patekti į Jūsų namus ar aplinką.

Esant elektros energijos trikdžiams, rekomenduojama tausoti vandenį tam, kad nepersipildytų pažeistos sistemos dalys. Elektrai tapus stabiliai, toliau galite saugiai naudotis vandentvarkos įranga.

Nepraleiskite reikalingų ir įprastų sistemos patikrinimų. Turite visada būti tikri, jog nuotekų siurbliai veikia tinkamai. Reguliariai tikrindami vandentvarkos įrangą, pagerinsite kasdienį siurbimo įrangos efektyvumą ir tuo pačių prailginsite jos tarnavimo laiką.

Reikalingas bako išvalymas ar ištuštinimas laiku, padės apsisaugot nuo netyčia patekusių biologiškai neskaidomų medžiagų, kurios gali pakenkti visai vandentvarkos įrangai.

Nuotekų siurbliai tarnaus Jums geriau ir ilgiau, jeigu sugedusias dalis pakeisite kuo greičiau. Jei pastebite sistemos gedimą, svarbu jį kuo greičiau pašalinti. Gedimo nepaisymas gali visiškai sugadinti sistemą, o to pasekmės gali būti ypač brangios.

Kadangi vandentvarkos įranga veikia ir gali būti pritaikyta skirtingoms pramonėms, turėtumėte apsvarstyti savo namų ūkio dydį, bendrą nuotekų kiekį, kietųjų medžiagų kiekį vandenyje bei septinio bako dydi.

Apsvarsčius šiuos aspektus, nuotekų siurbliai bus tinkamai parinkti ir tuo pačiu žinosite, kokia priežiūra, priklausomai nuo įrenginio vietos, jiems yra reikalinga.