Elektronikos pirkimas: patarimai, kurie padės sutaupyti

Anodas elektronikosŠiuolaikinis gyvenimas neapsieina be elektronikos, kuri mus supa kiekviename žingsnyje. Elektronikos prekės yra mūsų gyvenimo dalis, tad nieko keisto, kad jos pirkti tikrai reikia daug ir dideliais kiekiais. Žinoma, visada norisi sutaupyti, tačiau tuo pačiu gauti kokybiškas prekes, kuriomis galėsite naudotis ilgą laiką.

Elektroninių prekių pirkimas internetu

Anodas elektronikos pirkimas internetu šiuo metu yra dažnas pasirinkimas, kadangi žmonės mielai perka iš virtualių prekybos vietų ir džiaugiasi produkcija, kurią galima atrasti kur kas greičiau ir nesugaištant daug laiko. Juolab, pirkdami internetu gaunate kur kas daugiau pliusų nei tik greitesnį pirkimą. Internete yra kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas, kurios suteikia galimybę nepermokėti ir gauti lygiai tos pačios kokybės produkciją. Įvertinkite tai ir džiaukitės atviromis galimybėmis sutaupyti.

Dėvėtos elektronikos pirkimas. Ar verta?

Kita galimybė sutaupyti – dėvėtos elektronikos pirkimas. Deja, daugelis žmonių galvoja, kad tai nėra labai geras sprendimas. Ir tam tikra prasme jie yra visiškai teisūs, kadangi elektronika dėvisi, tad natūralu, kad dėvėta nebebus tokia gera kaip kad nauja. Juolab, ieškodami dėvėtos technikos sugaišite labai daug laiko, kadangi reikia susipažinti ne su technika, tačiau ir su pardavėjais. Juk norisi, kad įsigyta produkcija tikrai būtų kokybiška, o tam reikia plačiau pasidomėti pardavėju, kuris siūlo savo gaminius.

Akcijos, nuolaidos ir kitos galimybės…

Elektronikos prekės kainuos pigiau ir tokiu atveju jeigu palauksite akcijų ir nuolaidų, kurios leidžia sutaupyti ir tuo pačiu gauti tai, ko ieškote. Svarbiausia yra tai, kad šiuo metu akcijas labai paprasta ir patogu pamatyti internete, tad nereikės gaišti laiko ir greitai atrasite tai, ko ieškote.

Elektronikos prekės yra kiekvieno mūsų gyvenimo dalis, tad nelaukite kol jos suges. Kuo skubiau pasirūpinsite reikalingomis dalimis arba specialistais, kurie gali padėti problemas išspręsti – tuo ramiau gyvensite ir nesuksite galvos dėl rūpesčių.

Nepamirškite, kad pirkdami internetu galite sutaupyti daug laiko bei pinigų.

 

Trollbeads apyrankės: išskirtinumas yra galia

trollbeadsTurbūt visiems ne kartą teko girdėti apie nuostabias Trollbeads apyrankes, kurios kvepia prabanga, išskirtinumu bei estetika. Šiuo metu šių apyrankių, tiksliau karoliukų, pasirinkimas yra toks platus, kad kiekviena moteris, norėdama įamžinti tam tikrą gyvenimo įvykį, atras geriausiai jos emocijas perteikiantį papuošalą.

Trollbeads apyrankės, o tiksliau kiekvienas karoliukas, išsiskiria tuo, kad jis rankų darbo bei unikalus. Jeigu norite  dėvėti išskirtinai gražius, akį traukiančius papuošalus, kurie puikiai tinka tiek kiekvienai dienai, tiek švenčių metu – šios rankų darbo apyrankės yra geriausias pasirinkimas.

Kiekvienas karoliukas – kiekvienai progai

Šios apyrankės išsiskiria tuo, kad jos fiksuoja pačius svarbiausius žmogaus gyvenimo momentus. Kiekvienas karoliukas atstoja konkretų išgyvenimą, kurį ir perteikia rankų darbo iš stiklo pagamintas karoliukas. Kol vieni juos perka, tuo tarpu kiti jų nori kaip dovanos, kuria gali pasipuošti ir atrodyti puikiai.

Vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, o kartais net ir liūdnos gyvenimo dienos būna įprasminamos nuostabiais karoliukais. Tam tikra prasme jie yra kaip dienoraštis, kadangi peržiūrint skirtingus karoliukus apie kiekvieną galima ką nors pasakyti, papasakoti kokią nors istoriją ir tuo pačiu kiekvieną kartą pažvelgus į ranką atsiminti tai, kas Jums yra svarbiausia gyvenime. Taigi, apyrankės turi galią. Ypač šios, kadangi jos išsaugo mūsų prisiminimus ir apie juos primena tuomet, kai labiausiai norime prisiminti.

Kur įsigyti Trollbeads apyrankes?

Kaip ir šios apyrankės, taip ir kitos šiuo metu dažniausiai perkamos internetu, kadangi tai labai patogus būdas atrasti tai, ko Jums reikia. Lygiai tas pats yra ir su trollbeads apyrankėmis, kurios patvarios, atrodo skoningai ir tuo pačiu perkant internetu galite sutaupyti daug laiko bei pinigų.

Mes taip pat šias apyrankes rekomenduojame pirkti internetu, kadangi tai greitas, paprastas ir patogus būdas gauti tai, ko Jums reikia. Juolab, internetu kur kas paprasčiau pamatyti akcijas bei nuolaidas ir įsigyt tai ko Jums reikia kur kas mažesnėmis kainomis.

Galiausiai labai svarbu, kad pasirinkta prekybos vieta būtų kokybiška ir kad joje parduodami gaminiai tikrai būtų pačio aukščiausio lygio. Paprasčiausiai šiuo metu, kai esti tokia plati prekybos pasiūla, ne visi siūlo vienodai kokybiškas prekes. Naudinga atsargiai patikrinti ir susirasti tas, kurios tinka labiausiai. Juolab, pirkti iš tų prekybos vietų, kurie prekiauja sertifikuotais gaminiais.

Ar verta investuoti daugiau į kokybiškus gaminius?

Pradėję ieškoti apyrankių internetu pamatysite, kad jų pasiūla yra labai plati. Tačiau tuo pačiu skiriasi ir kokybė, kadangi ne visos apyrankės yra prabangios, ne visi karoliukai tikrai stikliniai. Dažniausiai mažesnė kaina skatina plačiau pasidomėti gaminiais ir kai kuriais atvejais įsigyti prastesnės kokybės produkciją už mažesnę kainą. Tai yra labai blogas sprendimas, kadangi tokie plastikiniai karoliukai neatrodo gražiai ir kur kas greičiau susigadina. Juolab, toks tikslas pirkti padirbinį, kai jis nei iš tolo nėra panašus į originalą. Rekomenduojame investuot kiek daugiau, tačiau įsigyti tikrai kokybiškus gaminius už priimtiną kainą, kurie patenkins Jūsų poreikius.

Taip pat investuokite ne tik į tikrus stiklinius karoliukus, tačiau ir apyrankes, kurios yra pagamintos iš brangiojo metalo. Šiuo metu pačios populiarios yra stiklinės bei sidabrinės, tačiau tai pat danai pasirenkamos odinės apyrankės, kurios yra itin tvirtos ir tuo pačiu atrodo išskirtinai gražiai.

 

Apyrankės internetu leis Jums atrodyti puikiai kiekvieną dieną. Suteikite sau grožio maža smulkmena.

Barkodų skaitytuvas – nepamainomas pagalbininkas versle

barkodu skaitytuvaiBarkodų skaitytuvas yra viena pigiausių ir efektyviausių priemonių tvarkyti savo prekes ir inventorių. Versle barkodu skaitytuvai yra nepamainomi ir naudojami labai įvairiose srityse: mažmeninėje prekyboje, automobilių salonuose, kino teatruose, oro uostuose, medicinoje ir daugelyje kitų. Tikriausiai visi žino, kad barkodai nėra tiesiog eilutės, puošiančios bilietas ar prekės. Barkodų skenavimo sistema padeda prekybininkams sekti didelį kiekį informacijos, lemia produktyvumą ir efektyvumą. Jeigu užsiimate prekyba, barkodų skaitytuvai gali sutaupyti daug laiko ir pinigų. Tad prireikus brūkšninio kodo skaitytuvo, verta išsamiau jais pasidomėti.

Kaip veikia barkodo skaitytuvas?

Barkodai – įvairaus pločio nevienodu atstumu išdėsčiusių lygiagrečių brūkšnelių seka, žyminti kodą, kurį galima nuskaityti lazeriniu skaitytuvu. Tokį ,,raštą“ nuskaičius barkodo skaitytuvu, jis iš karto susiejamas su sistemoje įvesta preke. Šalia barkodų esantys numeriukai leidžia sistemoje daiktą surasti juos suvedus ir rankiniu būdu, tačiau barkodo skaitytuvas gerokai pagreitina darbą. Ši sistema kol kas yra viena efektyviausių.

Visi barkodų skaitytuvai susideda iš trijų skirtingų dalių: turi apšvietimo sistemą, jutiklį ir dekoderį. Barkodo skaitytuvas skenuoja juodus ir baltus barkodo elementus, apšviesdamas kodą raudona šviesa. Apšviestas kodas yra verčiamas į atitinkamą tekstą.

Plačios panaudojimo galimybės

Barkodai naudojami daugelyje sričių ir gerokai sumažina klaidų tikimybę. Jie ne tik padeda sutvarkyti ir organizuoti inventorių, bet ir sutaupo daug laiko. Nuo tada, kai bruksniniu kodu skaitytuvai tapo lengvai ir greitai naudojami, laiko sąnaudos gerokai sumažėjo. Barkodo skaitytuvai padeda naudotojui sužinoti, kada parduodami daiktai pasibaigė ir nusipirkti naujų. Medikai gali skenuoti barkodus, kad nustatytų pacientams vaistus ir reikiamas jų dozes, kitų sričių specialistai barkodų dėka taip pat užtikrina savo prekių kokybę.

Naudotis paprasta

Naudotis barkodo skaitytuvu nėra sudėtinga. Barkodo skeneriui reikalingi du dalykai: kas nors, kas ,,skaitys“ barkodą ir kompiuterio, kuris identifikuos barkodą. Kokį kompiuterį naudosite ir koks bus pasirinktas barkodo skaitytuvas priklauso nuo to, kokia pramonės šaka užsiimate. Norint gerai pasirinkti barkodo skaitytuvą reikėtų išsamiai žinoti kai kuriuos dalykus: barkodų skenerių tipus ir savo verslo individualius poreikius.

Barkodų skaitytuvų rūšys

Dabar skenerių pasirinkimo galimybės kaip niekada plačios: bevieliai, laidiniai, nešiojami ir mobilūs, įmontuojami ar stacionarūs skaitytuvai. Parduotuvėse siūloma įsigyti ir belaidžius, lazerinius arba kišeninius 1D ar 2D kodų tipų kodų skaitytuvus. Belaidžiai kodų skaitytuvai leidžia skenuoti barkodus iš didelio atstumo. Lazeriniai barkodo skeneriai ypač praverčia, kai kodas būna nekokybiškai atspausdintas, sugadintas vandens ar dėl kitų priežasčių sunkiai perskaitoma. Jus dar gali sudominti barkodų skaitytuvai pritaikyti naudoti konkrečiomis darbo sąlygomis; medicinoje, oro uostuose, autobusų ir traukinių srityje. Jeigu dirbate sudėtingomis darbo sąlygomis, kur tikėtini kritimai ir žema oro temperatūra, glite įsigyti šalčiui ir smūgiams atsparius barkodo skaitytuvus.

Turbūt niekas nenustebs, kad šais išmaniais laikais barkodų skaitytuvą galima turėti ir išmaniajame telefone. Reikia tik atsisiųsti specialią programą ir barkodu skaitytuvai telefone pradės veikti. Išmaniojo telefono dėka jums nebereikės visur nešiotis barkodų skenavimo prietaiso ir galėsite kontroliuoti savo prekių inventorių be kompiuterio pagalbos.

Kaip išsirinkti barkodo skaitytuvą?

Barkodo skaitytuvų rūšių yra be galo daug, todėl juos renkantis reikia apgalvoti, koks prekiu skeneris tiktų būtent jūsų verslui. Vienoje srityje reikalingi išskirtinai tikslūs barkodu skaitytuvai, kitoje gali paprasčiausiai pakakti ir šiek tiek mažesnio teksto atpažinimo tikslumo. Juk tik tinkamai išsiaiškinus, kuris atitinkamos paskirties produktas turėtų būti pats geriausias konkrečiam asmeniui, planuojančiam artimiausiu metu tapti jo savininku, vėliau galima mėgautis gerais rezultatais.

Oro drėkintuvo pasirinkimas: kuris geriausias?

oro valytuvai jonizatoriaiOro drėkintuvas namuose gali kur kas labiau pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Daugelis žmonių, kurie jau ne pirmus metus naudojasi jo suteikiamais privalumais, džiaugiasi, kad oro valytuvai jonizatoriai visiškai panaikino alergijas, kurios apsunkino gyvenimą. Tiesa, egzistuoja labai platus skirtingų valytuvų pasirinkimas, tad ne visada pavyksta atrasti tikrai gerus, kurie puikiai atliks jiems paskirtą funkciją.

Pateikiame gaires, kurios turėtų kiek palengvinti paieškas.

 1. Drėkintuvų dydžiai.
 2. Drėkinimo būdas.
 3. Kaina.

Priklausomai nuo drėkintuvo dydžio jis gali išvalyti ir skirtingo dydžio patalpas, tad įvertinus, kur jis stovės ir kokio dydžio patalpas reikia valyti – ieškokite atitinkamos įrangos. Juolab, priklausomai nuo patalpos, kurioje dulkių gali būti daugiau arba mažiau – reikia įvertinti valytuvų pasirinkimą. Dažniausiai pasirenkami yra konsoliniai drėkintuvai, kurie sėkmingai drėkina kelis kambarius vienu metu ir taip užtikrina optimalią ir poreikius patenkinančią gyvenimo kokybę. Kuo pats prietaisas yra mažesnis – tuo labiau jis yra pritaikytas mažesnės patalpos vėdinimui. Lyginant ekonomiškai – labiau verta investuoti į didesnį, kuris pasirūpins keliomis patalpomis, nei investuoti į vieną mažą (nors jo kaina ir maža), kuris valys konkretaus kambario orą. Lygiai taip pat oro valytuvai jonizatoriai priklausomai nuo vietos gali būti labiau skirti namams ir labiau biurams.

Įvertinkite ir elektros sąnaudas, kurios virs mokesčiais. Žinoma, jau geriau sumokėti kiek daugiau, tačiau gauti drėkintuvą, kuris reikalauja mažai energijos ir todėl yra ekonomiškas. Dažniausiai A klasės drėkintuvai kainuoja brangiau, tačiau kadangi jo išlaikymas gana greitai atsiperka – tai pigesnis ir kur kas patrauklesnis pasirinkimas.

Kai kuriuose prietaisuose galima įmontuoti į kvapiukus, kurie sklis Jūsų patalpoje ir tuo pačiu sukurs malonią atmosferą. Jie dažniausiai pasirenkami gyvenamuosiuose namuose, kur dėl nuolatinių iš virtuvės bei tualeto patalpų sklindančių kvapų visuose namuose gali būti nemalonus „aromatas“.

Oro valytuvai jonizatoriai – didelis žingsnis link kur kas kokybiškesnio ir malonesnio gyvenimo. Aplink mus esantys daiktai sukelia labai daug dulkių, kurios gali būti kenksmingos mūsų organizmui. Užsitikrinkite, kad gyvenate kokybiškoje aplinkoje.

 

 

Kaip verslo dovanos veikia klientus?

OFIN.LTKiekvienas geras verslininkas žino, kad lepinti savo klientus yra privalu. Tiesa, skiriasi lepinimo būdai. Kol vieni turėdami galimybę suteikia pačias įvairiausias nuolaidas, tuo tarpu kiti dovanoja smulkmenas, kurios pakelia nuotaiką. OFIN.LT yra internetinė kanceliarinių prekių vieta, kur galima įsigyti ir kokybiškas verslo dovanas parodysiančias Jūsų klientams, kokie jie Jums yra svarbūs ir reikalingi.

Kalendoriai

Tai bene pati populiariausia dovana, kurią įteikia ne tik verslininkai savo klientams, tačiau ir politikai savo rinkėjams. Koks pliusas? Kalendorius yra naudingas daiktas, tad natūralu, jog daugelis jo neišmeta ir visus metus sėkmingai laiko ant stalo, nešiojasi piniginėje ar panašiai. Net ir nenorėdami žmonės pasižiūrėję į kalendorių taip pat pamato ir verslo emblemą, kuri ilgainiui paprasčiausiai įsimena. O toks ir turėtų būti kiekvieno verslininko tikslas. Ne tik įtikinti, kad jo produkcija arba paslaugos yra geros, tačiau tuo pačiu ir paprasčiausiai pranešti visuomenei apie save. Juk sakoma, kad bet koki reklama yra reklama.

Parkeriai

Tai didelė ir tikrai labai svarbi dovana, kuri dažniausiai įteikiama jau patiems garbiausias svečiams, kurie nusipelnė išskirtinio dėmesio. OFIN.LT siūlomi parkeriai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų ir tuo pačiu išskirtinio dizaino, kad kiekvienam garbiam žmogui būtų prestižas laikyti tokią kokybišką priemonę ir tuo pačiu su ja pasirašyti pačiu svarbiausius dokumentus.

Ant parkerių bei plunksnakočių taip pat galima išgraviruoti įmonės logotipą arba bent jau pavadinimą. Tokiu atveju ši priemonė taip pat bus puiki ir visiškai nieko nekainuojanti reklama.

Raktų dėžutės ir pakabukai

Ši verslo dovana yra labai praktiška, todėl taip pat dažnai pasirenkama. Šiais laikais dovanoti skrajutes arba atvirukus atrodo kiek netinkamas pasirinkimas, kadangi tokia dovana labai greitai tampa šiukšle ir tokiu atveju visi pinigai į reklamą būna paprasčiausiai išmesti. Raktų dėžutės bei pakabukai taip pat dažniausiai dekoruojami specialiais raštais, emblemomis bei užrašais, kad jie būtų naudingi ir reikalingi. Žmonės jais tikrai naudosis tiek laiko, kiek ji tarnaus. vien todėl verta sumokėti kiek daugiau už gaminį, kuris sėkmingai tarnaus ilgą laiko tarpą.

Vizitinių kortelių dėklai

Dar viena labai naudinga dovana. Labai gerai, kai žinote, kuo užsiima Jūsų klientas. Tokiu atveju paprasčiau galima nuspręsi, ar jam bus reikalingas vizitinių dėklas. Žinoma, kai kuriais atvejais priklausomai nuo to, kokio pobūdžio verslą jūs puoselėjate – galima nuspręsti ir kuo užsiima Jūsų klienai. Pavyzdžiui, jeigu prekiaujate didmenine prekyba – žinoma, kad su jumis bendrauja smulkieji verslininkai ir jie tikrai bus labai patenkinti gavę dovanų vizinių dėklą. Taip pa puikiai tinka ir dokumentų dėklas, kuris gali būti puoštas Jūsų įmonės logotipu.

Užrašų knygutės

Galiausiai, tai pats pasukinis mūsų pasiūlymas, kuris tikrai nėra prasčiausias. Netgi priešingai. Tai dar vienas iš labai ilgai ir sėkmingai naudojamų daiktų, kuris dažniausiai panaudojamas kiekvieną dieną. visada galima dovanoti ir darbo kalendorius, kurie užimtiems asmenims yra labai reikalingi, kad ši dovana bus tikrai praktiška ir realiai panaudojama.

**

OFIN.LT orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, todėl stengiasi pasiūlyti kuo platesnę pasiūlą už skirtingą kainą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. Natūralu, kad daugelis verslininkų verslo dovanas perka pagal tai, ką patys norėtų gauti. Nepamirškite, kad naudingą įsikūnyti į savo klientą, kad būtų paprasčiau suvokti, ko jis gali norėti.

Kaip žinoti, kad sulčiaspaudės kaina atitinka kokybę?

sulčiaspaudės kainaJei nusprendėte gyventi sveikiau, jums turbūt prireiks daug kantrybės ir pasiryžimo susireguliuoti savo dienos ritmą, atsisakyti žalingų įpročių ir, be abejo, sveikiau maitintis. Būtent pastarasis aspektas daugumai žmonių tampa tikru iššūkiu. Juk ne vienas iš mūsų negali įsivaizduoti savo dienos be saldumynų, gaiviųjų gėrimų ar paskubomis suvalgomo mėsainio iš greito maisto restorano. Nenatūralūs, daug cholesterolio turintys maisto produktai nesuderinami su sveika gyvensena, o nuolat jaučiamas sunkumo jausmas, pavalgius tokių produktų, atima bet kokį norą ką nors veikti. Dėl šios priežasties, labai svarbu rinktis maisto produktus, kurie būtų praturtinti maistingomis medžiagomis: angliavandeniais, baltymais ar vitaminais. Pastarųjų medžiagų, vitaminų, gausu ne tik vaistinėse, kaip kai kurie asmenys linkę juokauti, visgi daugiausia jų yra šviežiuose vaisiuose, daržovėse ar uogose.  Dabar vis labiau žmonės iš naujo „atranda“ šviežiai spaustas sultis. Galima manyti, kad tam didelės įtakos turi į madą atėjusi sveika gyvensena. Tiesa, natūralumas ir ekologija paskatino ir buitinės technikos gamintojus kurti kasdienį sveikuolių gyvenimą palengvinančius įrenginius. Vienos tokių – sulčiaspaudės. Kaina šie įrenginiai prilygta net tokią įprastą ir mūsų visų naudojamą buitinę virtuvės techniką, kaip, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelę, vandens filtrus, virtuvinius kombainus ir pan. Tačiau sulčiaspaudžių nauda ir funkcionalumas dažnai neprilygsta visiems šiems anksčiau išvardintiems įrenginiams. Taigi, kaip norintiems įsigyti šviežias sultis spaudžiantį įrenginį žinoti, kad sulčiaspaudės kaina prilygsta jos kokybę? Pateiksime keletą patarimų.

 1. Funkcijų gausa. Pirmas dalykas, renkantis sulčiaspaudę, yra pritaikyti jūsų poreikiams pritaikytą įrenginį. Jei sultis esate numatęs spausti tik kartais, tikrai nesirinkite daugybę skirtingų parametrų turinčios sulčiaspaudės. Tokio tipo sulčių spaudimo mašinas palikime profesionaliems sveikuoliams. Bet kokiu atveju, kiekviena, net ir elementariausia sulčiaspaudė turės pagrindinę funkciją – spausti sultis, tad prieš įsigyjant prekę, tiksliai apsvarstykite, ko jums tikrai reikia.
 2. Išskirtinis dizainas kainuoja daugiau. Sulčiaspaudės kaina taip pat labai priklauso ne tik nuo to, kokiomis funkcijomis pasižymi sulčiaspaudė, bet ir nuo to, kaip ji atrodo. Kaip pastebima, parduotuvių lentynose esančios ryškios sulčiaspaudės, netradicinių formų ar dizaino sprendimų kainuoja daugiau nei visai paprastos sulčiaspaudės. Kokia pirkti, vienspalvę ar unikalaus dizaino ir spalvų sulčiaspaudę – irgi pačio pirkėjo pasirinkimas.
 3. Gamintojas – ne ką mažiau svarbu. Negalima nepaminėti ir gamintojo. Dabartinės tendencijos byloja, kad kai kurie gamintojai yra tiesiog brangesni dėl savo prekinio ženklo, brand‘o. Taigi, tai taip pat gali daryti įtaką sulčiaspaudės kainai.

 

Kuo pasirūpinti, kad Jūsų internetinė parduotuvė būtų patraukli lankytojams?

internetinė parduotuvėInternete kasdien atsidaro tūkstančiai naujų elektroninių parduotuvių. Internetui vis daugiau laiko atimant iš mūsų kasdienybės, virtualioje erdvėje mėgstame ne tik pramogauti, dirbti, bet ir apsipirkti. Lietuvoje internetu perka vis daugiau žmonių, tačiau verslininkai vis dar baiminasi, kaip pritraukti dar daugiau pirkėjų. O tai galite užtikrinti tuomet, jei Jūsų internetinė parduotuvė yra patraukli ir patogiai naudojama pirkėjams. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

 • Spalvos ir šriftai. Tai svarbiausias kriterijus, kuris sukuria pirmą įspūdį lankytojams Jūsų internetinėje parduotuvėje. Ar Jums patiems yra buvę atvejų, kai ko nors ieškote internete, tačiau atsidarę labai perkrautą, niūrų ar sunkiai įskaitomu šriftu užpildytą puslapį, nesivarginate jame išbūti ilgiau ir uždaro tuojau pat? Jei norite padidinti pardavimus, pasirūpinkite, kad Jūsų svetainė nebūtų tokia atgrasi. Tam reikėtų naudoti         teigiamai nuteikiančias spalvas svetainėje, vengti per daug akį rėžiančių derinių ir būtinai naudoti patogų ir lengvai skaitomą šriftą.
 • Patogus pirkimas. Svarbiausia Jūsų svetainės dalis turi būti skirta apsipirkimui. Jei norite parduoti daugiau prekių, Jūsų internetinė parduotuvė turi būti tokia, jog apsipirkti joje būtų labai paprasta. Tam pirmiausiai reikia sukurti platų prekių katalogą, kurį būtų galima lengvai vartyti. Pasirūpinkite, kad prekės būtų aprašytos ir kiekviena turėtų profesionalią nuotrauką. Be to, užtikrinkite patogų naudojimą ir pasirūpinkite, kad prekių puslapiai greitai užsikrautų. Norint, kad apsipirkti lankytojams būtų patogu, nepamirškite prekių krepšelio funkcijos bei patogaus apmokėjimo. Nors žmonės internete apsiperka vis dažniau, vis virtualioje erdvėje vis dar yra parduotuvių, kuriose neįmanoma tiesiogiai apmokėti už prekes, ta galima padaryti savarankiškai prisijungus prie savo banko. Tačiau pirkėjams tai tikrai nėra patogus variantas.
 • Suteikite pagalbą. Dar vienas svarbus dalykas, kuriuo turite pasirūpinti, jei norite, kad Jūsų internetinė parduotuvė būtų patraukli lankytojams, tai konsultantas arba pagalba Tai labai gera idėja, kuri padeda lankytojams lengviau orientuotis ir patogiau apsipirkti Jūsų parduotuvėje. Jei pirkėjui kyla kokių klausimų, jis tuojau pat gali paklausti budinčio konsultanto ir išsiaiškinti. Taip sumažinsite atvejų, kai pirkėjai neperka parduotuvėje, nes kažko nesupranta.

 

Svetainių kūrimas: įmonė ir internetinė svetainė – tarpusavyje neatsiejama

svetainiu kurimasKaip elgtumėtės toliau, laikraštyje radę darbo pasiūlymą, išvydę dėmesį patraukusią reklamą ar, pokalbo metu, draugui prasitarus apie kokybišką vienos ar kitos firmos produktą? Didžioji dalis sėstų prie interneto ir, norėdami gauti daugiau informacijos, bandytų aplankyti dominančios įstaigos internetinę svetainę. Ir tikriausiai labai nustebtų tokios neradę! Internetinės svetainės šiandien tampa neatsiejama įmonės dalimi, nepriklausomai nuo veiklos pobūdžio, dydžio, darbuotojų skaičiaus, lokacijos ir panašiai. Tiesa, pats tinklapio turėjimo faktas sėkmės dar negarantuoja, viskas priklauso nuo to, ar svetainė tinkamai reprezentuoja įmonę. Norint to pasiekti, svetainiu kurimas turi būti patikėtas į gerų specialistų rankas.

Svetainių svarbą geriausiai atspindi joms keliami uždaviniai:

 • Įmonės įvaizdžio formavimas.

Pirmojo įspūdžio reikšmė itin akivaizdžiai pasireiškia internetinėje erdvėje: jei visas puslapio dizainas ar atskira detalė nepatrauks vartotojo dėmesio, jis, tikėtina, negaiš laiko, paspaus mygtuką „atgal“ ir susiras labiau jo poreikius tenkinančią svetainę. Tokios detalės kaip techniniai puslapio parametrai bei talpinamo turinio kokybė formuoja ne tik potencialių klientų, bet ir galimų verslo partnerių nuomonę.

 • Informacijos apie įmonę bei jos siūlomą produktą sklaida.

Svetainių kūrimas turi būti įgyvendintas taip, jog interneto vartotojas greitai ir patogiai rastų visą dominančią informaciją apie pačią įmonę bei siūlomas prekes ar paslaugas ir nuspręstų, jog tai yra geriau už analogišką konkurentų produktą. Asortimento „apgyvendinimas“ bei informatyvūs aprašai padeda sutaupyti ir darbuotojų laiką: klientai dažniausiai jau yra susipažinę su pateiktomis charakteristikomis ir kreipiasi turėdami konkrečius pageidavimus.

 • Pardavimo apimčių skatinimas.

Svetainių kūrimas aktualus visoms be išimties įmonėms, o ne tik toms, kurių svetainė atlieka e-parduotuvės funkciją. Net jai siūlomos paslaugos negalima įsidėti į virtualų krepšelį (pavyzdžiui – teisinė konsultacija), patrauklus savo veiklos specifikos bei išskirtinumo pristatymas gali lemti, jog susidomėję klientas kreipsis nurodytais konktais ar atvyks į biurą/parduotuvę.

Internetinių svetainių kūrimo paslaugas šiandien siūlo daugelis – pradedant solidžiomis įmonėmis ir baigiant informatikos studentais, norinčiais papildomai užsidirbti. Savaime suprantama, jog pastarųjų įkainiai gerokai skiriasi. Smulkiojo verslo atstovai bei visi tie, kurie mano, jog svetainių kūrimas tėra formalus „pliusas“ įmonės veikloje,  kaip pagrindinį kriterijų pasirinkę kainą, rizikuoja „nudegti“ ir gauti menkavertį produktą. Atsakingai rinkitės asmenis, kuriems patikėsite savo įmonės „vizitinės kortelės“ – internetinio puslapio – kūrimą. Atkreipkite dėmesį:

 • kaip jūs, iš lankytojo pusės, vertinate jų anksčiau sukurtas internetines svetaines;
 • ar laikomasi nuostatos, jog svetainių kūrimas turi būti orientuotas tiek į realų vartotojų, tiek ir paieškos sistemos reikalavimus (SEO darbai turi būti atliekami dar svetainiu kurimas stadijoje);
 • ar specialistai įsipareigoja rūpintis svetaine nuolat, ar „nusiplauna rankas“, vos tik pastarąją paleidus.

Vynas internetu: platus pasirinkimas, patrauklios kainos ir greitas pristatymas

vynas internetuVynas internetu yra viena sparčiausiai augančių internetinės prekybos sričių, vertinama visame pasaulyje. Tiesa, ilgą laiką Lietuvoje vyno pristatymas buvo gana komplikuotas. Pirmiausia, pirkėjai negalėjo rinktis iš plačios gėrimų pasiūlos, o pats vynas buvo pristatomas tik tuo atveju, jei pirkinių kaina viršijo kelių šimtų litų (daugiau nei 50 eurų) sumą. Šiandien situacija kardinaliai pasikeitė – pirkėjas gali rinktis iš milžiniškos baltųjų, raudonųjų ir rausvųjų vynų pasiūlos, o prekės pristatomas visiškai nemokamai!

Visada pigiau!

Europoje šiuo metu parduodama daugiau nei 10 proc. viso vyno. Lietuvoje minėtasis skaičius ilgą laiką neviršijo 1 proc., tačiau šiandien galima džiaugtis akivaizdžiu prieaugiu. Vienas svarbiausių privalumų – vynas internetu paprastai kainuoja kur kas pigiau. Didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia vynai, kainuojantys 5–10 eurų. Beveik visų gėrimų kaina yra maždaug 2,5 eurų mažesnė nei parduodamų krautuvėse.

Plati pasiūla ir lengva paieška!

Internetu perkamas vynas vertinamas ir dėl itin lengvos paieškos. Kol parduotuvėje praleidžiame valandų valandas, vaikščiodami nuo vieno vyno skyriaus prie kito, internetinėje erdvėje pageidaujamą gėrimą galime susirasti vos kelių mygtukų paspaudimu. Patogi paieškos sistema ir modernūs filtrai padeda atrasti visus mūsų lūkesčius atitinkantį gėrimą. Geriausią sprendimą padeda priimti ir išsamūs aprašymai. Daugelis žmonių, apsipirkdami vyninėse, turi laukti konsultanto pagalbos, be to, ne visi mūsų nori pusvalandį kalbėtis su konsultantu. Minėtųjų bėdų išvengsite pirkdami internetinėje erdvėje – čia kiekvienas gėrimas turi išsamų aprašymą, leidžiantį priimti geriausią sprendimą.

Vyno atrankos kriterijai

Vynas internetu stebina itin plačia gėrimų pasiūla. Tiesa, jei norite nesuklysti, turite žinoti svarbiausius vyno atrankos kriterijus. Vienas svarbiausių rodiklių yra vyno kilmės šalis. Visame pasaulyje vertinami Prancūzijos ir Italijos vynai. Tiesa, vyno kokybei įtakos turi ir konkretus regionas, jo klimatas bei dirvožemis. Svarbu įvertinti ir konkrečią vynuogių rūšį, iš kurios gaminamas gėrimas. Pasidomėkite vynuogių auginimo subtilybėmis, uogų dydžiu, spalva ar žievelės sudėtimi. Jei norite mėgautis aukščiausios kokybės vynu, rinkitės tokį, kurio etiketėje bus nurodytas ne tik konkretus gamintojas, bet ir uogų derliaus nuėmimo laikas. Jei minėtosios informacijos nėra, gali būti, kad vyno gamybai buvo naudojamas koncentratas arba cheminės medžiagos. Svarbu atkreipti dėmesį į vyno išpilstymo vietą. Geriausias sprendimas – rinktis vyną, kuris buvo pilstomas jo gamybos vietoje. Jei vynas buvo pilstomas kitur, tai reiškia, kad gėrimas yra maišytas.

 

 

Būsto nuoma ar nekilnojamojo turto pirkimas? Pataria NT ekspertė Aušra Mokrikienė

Aušra MokrikienėRemiantis naujausiais statistikos duomenimis, daugiau nei 80 proc. Lietuvos gyventojų turi nuosavą namą ar butą. Tiesa, nekilnojamojo turto nuosavybės teisės vilioja daugiau nei 95 proc. lietuvių. Tai reiškia, kad būsto nuoma suvokiama kaip laikinas (ir keistinas!) sprendimas. Nekilnojamojo turto ekspertė Aušra Mokrikienė teigia, kad nuomą paprastai renkasi 18–30 amžiaus žmonės ir jaunos šeimos, kurios tikisi laikui bėgant nuomos sutartį iškeisti į NT nuosavybės dokumentus.

Nuomos privalumai

Nors nekilnojamojo turto nuoma dažniausiai siejama su laikinu sprendimu, ekspertė teigia, kad daugelis gyventojų nuomą vertina neadekvačiai, neigdami minėtosios paslaugos privalumus, pvz., nekilnojamojo turto įsigijimas reikalauja nuolatinių investicijų (reikia pagalvoti apie buitinės technikos ir baldų atnaujinimą, būsto remonto darbus ir t. t.), tuo tarpu nuomininkai minėtųjų rūpesčių neturi – už sugedusią techniką ar namo rekonstrukcinius darbus yra atsakingi būsto šeimininkai. Aušra Mokrikienė primena, kad nekilnojamojo turto nuoma leidžia greitai ir lengvai pakeisti gyvenamąją vietą, kas yra naudinga tuo atveju, jei nusprendėte keisti darbą ir nemėgstate ilgų kelionių. Praktika rodo, kad itin dažnai nekilnojamojo turto ieškantys pirkėjai elgiasi neracionaliai, t. y. jie perka pirmą pasitaikiusį būstą, neįvertinę jo privalumų ir trūkumų, neatsižvelgę į finansinės rizikos veiksnius ir objektyviai neapgalvoję savo poreikių (pvz., tėvai nesusimąsto, ar vaikui bus patogu nukeliauti iki mokyklos).

Nuosavo būsto privalumai

Žinoma, kalbėdami apie nuosavą nekilnojamąjį turtą, negalime paneigti jo privalumų – nuosavas būstas užtikrina stabilumą, t. y. mums nereikia sukti galvos dėl nuomos sutarties ir rizikuoti, kad atsiradus naujiems nuomininkams būsim išprašyti iš gyvenamųjų patalpų, be to, turėdami savo plotą, galime eksperimentuoti su būsto dizainu ir stiliumi. Negalima paneigti ir moralinio pasitenkinimo – būdami savo namų šeimininkais jaučiamės kur kas saugesni, tvirtesni ir laimingesni. Tiesa, būsto pasirinkimas reikalauja atsakomybės, laiko ir kantrybės. Nepamirškite, kad nekilnojamojo turto pirkimas yra vienas didžiausių viso gyvenimo pirkinių, todėl prieš žengdami šį žingsnį, pasitarkite su specialistais – ilgametę darbo patirtį turintys NT ekspertai atsakys į visus jūsų klausimus ir padės surasti svajonių namus.

Svarbiausia – neskubėti

Nekilnojamojo turto ekspertė Aušra Mokrikienė pažymi, kad sprendimas nuomotis ar pirkti nekilnojamąjį turtą turėtų būti priimtas tik racionaliai įvertinus savo finansines galimybes, šeimos lūkesčius ir poreikius. Elgdamiesi neatsakingai, rizikuojate įsigyti būstą, kuriuo nebūsite patenkinti. Kitaip sakant, sprendimas dėl nekilnojamojo turto pirkimo reikalauja racionalaus visų alternatyvų įvertinimo.