Virtuvės kambario baldai: individualaus stiliaus paieška

virtuves kambario baldaiJei galvojate apie savito ir originalaus stiliaus virtuvės interjerą, didžiausią dėmesį skirkite baldams ir apdailos sprendimams. Nepriklausomai nuo to, ar virtuves kambario baldai yra modernaus, ar klasikinio stiliaus, individualumo galite suteikti kiekvienai erdvei. Siekiant optimalių rezultatų, rekomenduojame bendradarbiauti su profesionaliu dizaineriu, tačiau, jei šis sprendimas jums neatrodo priimtinas, galime užtikrinti, kad skiriant savo laiko ir pastangų, virtuvei suteiksite originalaus savitumo ir pageidaujamo stiliaus braižo.

Kurkite savo svajonių interjerą

Jei ketinate bendrauti su dizaineriais, nepamirškite, kad kiekvienas žmogus turi individualią grožio pajautą, todėl privalote kruopščiai išsakyti svajonių virtuvės viziją ir sudėti esminius akcentus. Jei dizaino darbus planuojate atlikti savarankiškai, visų pirma pradėkite nuo įkvėpimo. Pavartykite dizaino žurnalus, peržiūrėkite internete esančias nuotraukas ir pasivaikščiokite po baldų parduotuves. Kuo daugiau idėjų matysite, tuo lengviau apsibrėšite tai, kas tinka jums. Nepamirškite, kad savitumo virtuvei gali suteikti net ir mažiausios detalės, pvz., originalus šviestuvas ar įdomaus rašto virtuvinės plytelės, ant sienos kabantis paveikslas ar baldininko sukurtas virtuvės stalas.

Apdailos medžiagos ir baldų furnitūra

Ypatingą dėmesį skirkite apdailos medžiagoms. Vienas paprasčiausių būdų atnaujinti interjerą – perdažyti sienas ar lubas, išbandyti naujų raštų tapetus ar originalias baldų medžiagas. Kad žinotumėte, kuris sprendimas tiks jūsų virtuvei, turite skirti laiko ir susipažinti su apdailos medžiagų ir interjero detalių įvairove. Vertinkite ne tik išorę (spalvas, raštą, dizainą), bet ir praktiškumą, pvz., jei virtuvėje ketinate klijuoti tapetus, įsitikinkite, kad jie bus atsparūs temperatūrų pokyčiams ar drėgmei. Labai svarbu pasirinkti ir tinkamų gamybinių medžiagų baldus. Virtuvės baldai turi atitikti aukštus kokybės ir estetikos reikalavimus. Ieškokite tarpusavyje derančių baldų, vertindami ne tik spalvą, bet ir baldo tekstūrą, švelnumą (šiurkštumą), blizgesį ir t. t.

Spalvų žaismas

Kuriant virtuvės interjerą, būtina pagalvoti apie šioje erdvėje dominuojančias spalvas. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis tiek ramius tonus, tiek ryškiaspalvius sprendimus. Siekiant išvengti chaoso, rekomenduojame tarpusavyje derinti 1–3 spalvas. Puikus sprendimas – pastelinį interjerą pagyvinti ryškiaspalviais akcentais. Be to, primename, kad tinkamai priimtas sprendimas gali vizualiai keisti patalpos dydį – šviesūs tonai, blizgantys paviršiai virtuvei suteiks daugiau erdvės (rekomenduojama mažoms virtuvėms), o tamsūs tonai, pvz., klasikinė ruda, erdvę optiškai sumažins (rekomenduojama didelėms patalpoms).

Lauko durys – lyg Jūsų asmeninė vizitinė kortelė. Ką išduoda apie Jus?

lauko durysLauko durys yra pirmas svečių akį patraukiantis namo arba buto atributas. Kartais norom nenorim siunčiame savo svečiam pasąmoningai klaidingą žinutę. Tad pabandykime apžvelgti psichologų išvadas apie tai ką lauko durys sako apie jų savininkus.

Kaina

Sakoma, kad lauko durys turėtų kainuoti maždaug 5 proc. namų įrengimo vertės. Vis dėlto, jeigu Jūsų lauko durys iš tolo tviska ir stebina kaimynus prabanga tai prisideda prie Jūsų kaip tobulybės siekiančio įvaizdžio kūrimo. Taigi, lauko durys namui kaina didesnė nei 30 proc. būsto įrengimo vertės rodo, kad esate perfekcionistas.

Pasak psichologų, tokių durų savininkui svarbu kokybė, garsūs gamintojai ir, žinoma, savo socialinio statuso pabrėžimas. Taip pat svarbu saugumas. Namai jiems – lyg tvirtovė, o jų saugumas – didžiausia siekiamybė.

Priešingai, pigios lauko durys parodo jų savininkų atlaidų požiūrį į namus ir juose esantį turtą. Dažnai tai siejama su labai kūrybiškai mąstančiomis asmenybėmis.

Medžiagos

Antras aspektas, apart šiltos lauko durys kaina pagal kurį klijuojame etiketes savininkams yra medžiagos. Durys aliuminės, plastikinės, stiklinės, medinės, laminuotos ar pan.? Psichologai sako, kad šis pasirinkimas aplinkiniams simbolizuoja durų savininko gyvenimo būdą. Tai atskleidžiama per požiūrį į ekologiją, natūralumą, santykį su gamta. Tarkim, plastikines lauko durys niekuomet nesukels entuziazmo dėl ekologijos pamišusiam kaimynui. Greičiausiai ir Jums stiklinės arba plastikinės durys asocijuojasi su išlaikytu atstumu ir šiokiu tokiu santūriu šaltumu. Tačiau tokios lauko durys akcija yra populiarios.

Raštai ir spalvos

Raštai ir spalva yra visa kūrybinių šeimininko ląstelių panaudojimo erdvė. Būtent raštai ir spalvos parodo mūsų fantaziją, norą išsiskirti arba kaip tik susilieti su aplinka. Nesvarbu kur ieškosite naujojo pirkinio, t.y. lauko durys senukai, lauko durys kaune ar lauko durys klaipeda, jeigu renkatės kaimynų išbandytus durų modelius, greičiausiai ieškote patikimų sprendimų ir kitose gyvenimo srityse. Psichologai dažnai spėja, kad toks žmogus dirba tradicinį darbą, tradiciniu darbo laiku, pastovioje ir nestipriai rinkos ar kitų žmonių sprendimų įtakos srityje.

 

 

 

Židiniai ir krosnelės prieš lietuviškos žiemos kaprizus

židiniai ir krosnelės Klaipėdoje

Lietuviška žiema pelno daugybę apibūdinimų. Tai ji šalta, tai šlapia. Tai balta, tai apniukusi. Tai rami, tai vėjuota… Kiek dienų, tiek skirtingi orai. Kiek žmonių, tiek nuomonių. Tačiau vienas bendrumas taikytinas visai šiai temai – tai geros šildymo sistemos poreikis. Ne paslaptis, kad tokie įrenginiai kaip židiniai ar krosnelės yra ir būsto interjero dalis.

Džiugu, kad randama dominančių gaminių netoli gyvenamosios vietos – taip židiniai ir krosnelės Klaipėdoje ar Vilniuje, Kaune ar Marijampolėje nesukelia didesnių problemų. Aišku, tik tada jeigu pavyko rasti patikimą pardavėją, siūlantį aukštos kokybės prekes.

Vienas iš aktualių klausimų – gabenimas. Židinys ar krosnelė nėra iš lengviausių daiktų kategorijos. Nesvarbu, ar gyvenate Alytuje, ar Elektrėnuose, pasidomėkite, ar šildymo prietaisą jums gali atgabenti. Taip sutaupysite laiko ir netgi jausitės saugiau, nes tokių daiktų vežimas reikalauja patirties – pavyzdžiui, reikia mokėti parkuotis su priekaba, taip pat svarbu krovinį tinkamai pritvirtinti. Ką ir kalbėti apie pakrovimą ir iškrovimą.

Ne mažiau aktualios ir kainos. Šiuo požiūriu itin vertinamas platus asortimentas, nes galima pasirinkti. Tai reiškia, kad gaminiai skirtingai įkainoti. O ar židiniai ir krosnelės Klaipėdoje siūlomi pigiau negu Vilniuje? Šioks toks kainų skirtumas tikėtinas dėl paprasto dalyko – patalpų nuomos kainos. Ir kitokios paslaugos, tikėtina, bus įvardijamos nevienodais skaičiais. Veikiausiai už gabenimą reikės atseikėti nevienodai.

Tačiau skirtumai turbūt bus ne tokie dideli kaip lietuviškos žiemos charakterio pokyčiai. Židinius ir krosneles siūlantys pardavėjai metų metus stebi, koks gi tas šaltasis metų laikas. Ir turbūt nerastų geresnio apibūdinimo kaip įvairiapusis. Juk vieną dieną prisninga, o kitą dieną jau telkšo balos ir nuvalyti batai tampa nebešvarūs.

Smagu, kad židiniai ir krosnelės Klaipėdoje gyvenančių žmonių vertinami kaip jaukumo simbolis. Smagu, kad ir kauniečiai bei vilniečiai sutinka su šiuo vertinimu. Galima teigti, kad to jaukumo šaltinis yra šiluma. Būna, kad prognozuojama šilta žiema, tačiau ji vis tiek parodo savo jėgą. Todėl šilumos poreikis labai aiškus.

Prieš šaltojo metų laiko kaprizus atsilaikanti sistema – štai koks yra šildymo įrenginių gamintojų siekis. O pardavėjai džiaugiasi galėdami pasiūlyti būtent aukštos kokybės produktus, įkūnijančius patirtį ir nuolatinį tobulinimą. Žiemos speigai tampa nebaisūs, o ilgi vakarai jaukūs. Ir interjeras gyvesnis.

 

 

 

Namų interjero prekės: kaip sukurti jaukia atmosferą?

Namų interjero prekėsVisi norime, kad namuose būtų jauku ir gera, į juos visuomet norėtųsi sugrįžti, juose būtų lengva atsipalaiduoti ir gera leisti laisvą laiką. Tačiau savaime namai netampa itin jaukūs. Tam, kad juose geriau atsipalaiduotumėte ir galėtumėte pailsėti, reikia sukurti tinkamą atmosferą. Dažniausiai už tai atsakingas tinkams namų stilius bei namų interjero prekės. Galbūt kaip tik namuose kuriate naują jaukią atmosferą arba keičiasi interjerą? Štai keli paprasti patarimai, kuriais galite pasinaudoti.

Apsilankykite sendaikčių turguje

Viena iš vietų, kur galite įsigyti jaukių detalių į namus, tai sendaikčių turgūs. Čia dažniausiai atvyksta prekybininkai, siūlantys įvairių smulkmenų į namus. Nesvarbu, tai senas ar itin senas daiktas, išsirinkus tinkamą savo namams, galite tikrai išlošti. Pirmiausia, sutaupysite nemažai pinigų, be to, namus papuošite unikaliu daiktu. Pavyzdžiui, sendaikčių turguje galite įsigyti senovinę išskirtinio dizaino žvakidę, originalų paveikslo rėmą ar didelį senovinį veidrodį. Tokios namų interjero prekės tikrai pagyvins atmosferą ir suteiks namams nauja įvaizdį.

Pasirūpinkite šviesa

Viena svarbiausių interjero detalių yra apšvietimas. Nesvarbu, kokios namų patalpos interjerą kuriate, apšvietimas privalo būti labai gerai apgalvotas. Nors esame įpratę, kad kai kuriose erdvėse pakanka pakabinti pagrindinį šviestuvą, šiais laikais, norint sukurti jaukią ir malonią atmosferą, to tikrai nebeužtenka. Interjero specialistai pataria, jog geriausia, jei patalpoje yra mažiausiai keli šviesos šaltiniai. Todėl čia puikiai pasitarnauja mažesnės lemputės, įvairūs LED ar net saulės baterijų pakraunami šviesos šaltiniai. Kuo patalpoje daugiau skirtingų šviesos šaltinių, tuo daugiau įvairių atmosferų galite joje sukurti. Tai labai pagyvina namus ir suteikia žymiai daugiau jaukumo.

Originalios dekoracijos

Sekant šiuolaikines interjero tendencijas, galima pastebėti, jog namų interjero prekės ir jų paklausa labai keičiasi. Pastaruoju metu vietoj įvairių sienų dekoracijų, tokių kaip paveikslai ar veidrodžiai, nemažai žmonių renkasi naują ir šiuolaikišką sprendimą – sienų lipdukus. Tai originali idėja, norint sukurti išskirtinius namus. Galite užsisakyti lipdukų įvairiausiomis tematikomis ir išmatavimais. Be to, kai kurie gamintojai netgi suteikia galimybę sukurti savo lipduką su mėgstamais žodžiais, fraze ar ornamentais.

 

Vonios tipai: kokį pasirinkti?

voniosKas sakė, kad namuose gražiausia erdvė turi būti svetainė ar miegamasis? Žinoma, svetainė – tai jūsų namus reprezentuojantis kambarys, į kurį pirmiausiai kviečiame svečius, tačiau, jeigu svečiams tenka pasinaudoti jūsų vonios kambariu? Tad jau įsivaizduojate, kaip nejauku turėtų būti bet kam įeiti į netvarkingą ir nesuremontuotą vonią. Jeigu jūsų vonia tiesiog prašosi būti suremontuojama, be abejo kils daugybė klausimų – kokias rinktis plyteles, vandens maišytuvus, galiausiai kokį vonios tipą pasirinkti? O šią įrangą rinktis  galima pagal mažiausiai tris kriterijus – formą bei dydį, medžiagą iš kurios pagaminta vonia bei papildomas jos funkcijas.

Vonios tipų šiandien yra įvairių – populiarios ne tik tradicinės stačiakampio formos vonios, bet ir kampinės- trikampės vonios, ovalios ar vidury kambario pastatomos vonios. Pagal formą vonią rinktis reikia atsižvelgiant į kambario dydį, išplanavimą, santechnikos mazgus. Juk patogiai turite sutalpinti vonią, tualetą, skalbimo mašiną, kriauklę ir dar bent porą spintelių higienos reikmenims.  Siauresniame kambaryje geriau atrodys sumažinta stačiakampė vonia, prišlieta prie sienos, o erdvesniame – tiek kampinė, tiek pastatoma vonia.

Galima rinktis ir ne pagal formą , o medžiagą, iš kurios pagamintas korpusas – ar tai bus praktiškasis plienas, plastiškasis vonios akrilas, o gal patvarusis ketus? Iš esmės vonios medžiagą turite rinktis pagal tai, ar žadate auginti šuniuką (tokiu atveju netinka neatsparios įbrėžimams akrilinės vonios), ar mėgstate ilgai mirkti vonioje kai norite atsipalaiduoti (čia tinka ketaus vonia, kadangi ji lėčiau įšyla, bet ir lėčiau atvėsta), ar norite tiesiog paprasčiausio ir praktiškiausios sprendimo renkantis emaliuotą plieno vonią, kurios ir modelių pasirinkimas yra vienas gausiausių.

Galiausiai, tiems, kurie tikrai siekia maksimalaus efekto ir maudynių malonumų, siūloma rinktis ir vonią pagal papildomas masažo funkcijas. Žinoma, tai jau bus investicija į spa lygio malonumus bei maksimalų atsipalaidavimą kada tik pageidavus, tačiau tiems, kurie tik ir svajoja apie tokią galimybę savo namuose, tai gali būti geriausias sprendimas gyvenime.  Hidromasažinių vonių taip pat būna įvairių formų , tad galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Kuo porolonas naudingas baldų gamybai?

porolonasKiek namie turite baldų? Tikriausiai neskaičiavote, bet skaičius būtų nemažas. Tai kėdės, stalai, foteliai… Baldai skirstomi į kietuosius ir minkštuosius. Na, o minkštieji leidžia jaukiai pailsėti. Kaip gaunamas komfortas? Svarbi grandis yra porolonas. Jį verta pristatyti kaip medžiagą, pasižyminčią plačiomis naudojimo galimybėmis.

Pats porolonas būna nevienodas. Tai priklauso ir nuo gamintojų, ir nuo medžiagos paskirties. Jei taikomas uždavinys užtikrinti baldo minkštumą, pirmame plane atsidurs ne dizainas, o funkcionalumas. Kai kitą kartą nuspręsite komfortiškai įsitaisyti ant sofos, žinokite, kad tokią galimybę suteikia porolonas.  Kuris, beje, ne tik komforto, bet ir praktiškumo šauklys. O pastaroji sąvoka čia suprantama nesunkiai – pagalvokite, kiek pasaulyje įvairiausių baldų, ir bus aišku, jog porolono naudojimo horizontai platūs. Todėl praktiškumo etiketė puikiai tinka.

Dar viena ypatybė – universalumas. Pasirodo, jog porolonas pasitarnauja ne tik kaip baldų minkštumas, bet ir kaip čiužinių komfortas. Toji medžiaga naudojama ir gaminant pakuotes. Taigi, platūs horizontai dar labiau atsiveria.

Kad baldai ir čiužiniai tikrai būtų patogūs, svarbu porolono kokybė. Jei baldų gamintojas bendradarbiauja su šios medžiagos tiekėju, tai tas bendradarbiavimas nėra laužtas iš piršto. Verslo santykius nulėmė būtent prekių kokybė. Didelis vaidmuo tenka tiekėjo pareigingumui, tačiau ir  aukšti siūlomų daiktų standartai yra labai reikšmingi.

Kad gamintojams apsimokėtų, porolonas turėtų būti siūlomas už priimtiną kainą. Kitu atveju baldo savikaina išaugtų. Per brangu – verslo lėtėjimas, per pigu – svarstymas, ar prekės bus kokybiškos. Kaina iškalbinga, tačiau kartu ir paslaptinga. Pagal ją galima spręsti apie daikto vertę, bet atsiranda nemažai tylos pauzių. Kol neišbandomas konkretaus gamintojo porolonas, tol neišsiaiškinama. Nors gali pakakti ir atsiliepimų, kad pavyktų priimti sprendimą.

Tai, apie ką rašyta ankstesnėse eilutėse, yra komforto apraiška. Dažnai nesusimąstome, kaip sofa ar fotelis suteikia išskirtinį komfortą. Nuovargis po darbų išsisklaido, atsiranda naujų jėgų. Pasirodo, jog patogumą lemia baldo gamyboje naudojamas porolonas.

O iš pirmo žvilgsnio tai tik paprastas medžiagos gabalas… Galbūt tai reiškia, jog genialumas slypi ne bet kur, o paprastume.

Grindų dangų rūšys – sprendimai kiekvienam kambariui

grindų dangosGražios parduotuvėje esančios grindų dangos – dar ne viskas. Net ir pats brangiausias variantas bus vertas dėmesio tik tada, kai meistrai pasirūpins tinkamu montavimu. Užtat dangos pasirinkimas – itin platus. Kad ir kokį kambarį ruošiatės remontuoti, prekių pasiūla nusivilti nereikės.

Skirtingi būstai

Visi mes norime, kad namie atmosfera būtų jauki. Tai atsipūtimas po darbų, apsauga nuo lietaus ir šalčio, malonus laisvalaikis su šeima. Nepaisant bendro jaukumo veiksnio, kiekvienas būstas yra skirtingas. Trijų kambarių butas sostinės centre, remonto prašantis bendrabučio kambariukas, nuosavas dviejų aukštų namas priemiestyje, medinė kaimo troba, kompaktiškas sodo namelis. Kvadratiniai metrai, aukštų skaičius, langų dydis, stogo spalva – tik keletas iš visų ypatybių. Ir nors atrodo, kad egzistuoja tik skirtumai, vis dėlto yra ir panašumų. Vienas jų – grindų dangos poreikis.

Skirtingi kambariai

Kiek turite kambarių? Nesvarbu, koks tikslus skaičius, greičiausiai namie yra ne vienas grindų dangos tipas. Pradėkime nuo koridoriaus. Labai dažnai pasitaikantis variantas – linoleumas. Tokios grindys sufleruoja apie praktiškumą. Kaina nesikandžioja, iškloti nėra sudėtinga, galima rinktis iš įvairaus dizaino dangų. Be to, linoleumas nesunkiai valomas, tad purvas nuo batų nesukels didelių rūpesčių.

Virtuvėje dažnai pasitaikantis variantas – plytelės. Jų, kaip ir linoleumo, yra įvairaus dizaino. Nors plytelės neatrodo kaip jaukus sprendimas (basomis kojomis ant jų nėra itin malonu), praktiškumo atžvilgiu šį variantą įvertina visi, mėgstantys gaminti maistą – nešvarumai nepridarys didelių rūpesčių.

Kad ir kokios grindų dangos būtų prieinamos parduotuvėje, vonios patalpoje irgi labai populiarus variantas yra plytelės. Tai su praktiškumu susijęs sprendimas. Na, o plytelių šaltumas išsprendžiamas vonios kilimėliu. Toks kilimėlis tampa ne tik jaukumo, bet ir saugumo simboliu – juk šlapios plytelės yra slidžios, tad papildomas pagrindas padeda apsisaugoti nuo griuvimo.

Svetainės kambaryje grindų dangos pasirinkimas priklauso nuo fantazijos. Norite medinių grindų, pavyzdžiui, ąžuolinio parketo? Tai prabanga, natūralumas ir puiki išvaizda. Patiktų spalvinga kiliminė danga? Tai grožio ir jaukumo derinys.

Kiliminė danga – jaukus sprendimas miegamajame. Minkšta, šilta – tai žodžiai, kurie įsigijus kiliminę dangą tampa realybe. Be to, spalvų ir raštų pasirinkimas nemažas.

Skirtingi poreikiai

Skirtingi būstai. Skirtingi kambariai. Ir žmonės skirtingi. Vieni ieško šviesaus parketo, kiti džiaugiasi radę margą kiliminę dangą, tretiems aktualus plytelių įsigijimas. Vieniems svarbiausiu veiksniu tampa praktiškumas, kiti ieško aukščiausio lygio prabangos. Nemažai žmonių nori atrasti optimaliausią kainą. Visa tai svarbu gamintojams ir pardavėjams, kurie stengiasi, kad grindų dangos atitiktų pirkėjų poreikius.

Aukščiausios kokybės Roletai Vilniuje

roletai VilniujeNors mūsų šalis ir esą ganėtinai maža, jeigu palygintume, kad ir su tomis pačiomis kaimynėmis, vis dėlto būtų galima visvien teigti, kad rinkos koncepcijos pagrindu, pasiūlymai, kurie egzistuoja, pavyzdžiui, šalies sostinėje, bei mažesniuose miesteliuose, neįtikėtinai skiriasi atitinkamų niuansų atžvilgiu. Turime omenyje tai, kad visuomet sostinėje esantys pasiūlymai pasižymės optimalesne kokybe, kuri ne vien tik, kad daugeliui bus priimtinesnė, tačiau be viso to, kurie leis ir įgyti puikų kainos ir kokybės santykį, kas kiekvienam rinkos vartotojui yra daugiau, nei realiai svarbu, ar tai pravartu.

Norėtume atskleisti, kad šiandieną pasirinkome specifiškai paslaugą – roletai Vilniuje – kuri, tikriausiai, kad idealiausiai pavaizduoja tai, kad pasiūlymai tikrai, kad ypatingai skiriasi, jeigu palygintume sostinėje esančių paslaugų pasiūlą ir palygintume šią su visiškai kitokia, kuri egzistuoja mažesniuose miestuose. Esame linkę manyti, kad būtent šiandienos turiniu taip pat ir sąlyginai prisidėsime prie to, kad žmonės kur kas mieliau, uoliau ir noriau žvelgs į nieką kitą, kaip tik šių pasiūlymų pateikiamą aibę ir roletai Vilniuje, kaip egzistuojantis pasiūlymas, tikrai, kad daugeliui pasirodys ganėtinai vertingas – bet kuriuo kitu atveju, būtų galima teigti, kad laikas, praleistas skaitant, nebuvo naudingas visai, todėl be kurių neigiamų padarinių ir rezultatų pasistengsime išvengti.

Realiai žiūrint, suvokti, kodėl gi konkrečiai tie patys roletai Vilniuje, kaip paslauga, yra pranašesnė, nei kitų miestų pateikiama pasiūla, tikrai, kad nėra sudėtinga. Turime omenyje konkrečiai tai, kad niekas kitas, kaip tik šiuolaikinės rinkos niuansai ir yra sudėti taip, kad esminės kompanijos, kurios galėtų suteikti didžiausią naudą vartotojams, ir yra įsikūrusios sostinėje, kurioje ir perkamumo galia vyrauja didžiausia. Teigiant kitais žodžiais, turime omenyje tai, kad tokie rezultatai yra ganėtinai nesunkiai paaiškinami ir daugeliui turėtų būti suvokiami natūraliai, tad, realiai žiūrint, kaip ir būtų galima teigti, kad roletai tokiose situacijose sostinėje tikrai, kad gali suteikti didesnį naudingumą – paprasčiausiai, pasinaudokite juo.

Kaip atsinaujinti namus išleidus vos kelis eurus?

interjero dizainasInterjero dizainas ir atsinaujinimas yra dvi glaudžiai susijusios sąvokos, kurios eina koja kojon. Todėl nenuostabu, kad interjero dizainą reikia nuolatos keisti, naujinti ir tobulinti tokiu būdu. Tačiau neretai žmonės susiduria su problema- finansais, kurie užkerta kelią jų svajonėms tobulinti savo būstą. Taigi ką daryti susidūrus su šia problema ir kaip už vos keletą eurų gebėti atsinaujinti savo būstą? Nors ir kapitalinis remontas kainuoja tikrai daug, tačiau ne visuomet jis yra reikalingas, juk tikrai ne kiekvienas gali sau leisti kas pusę metų atsinaujinti kardinaliai visą būstą. Pirmiausiai, kas gali pagelbėti tai lipnūs popieriukai, jais galite išklijuoti sienas ir sugalvoti įvairius derinius. Ši idėja tikrai bus originali ir išleisite tikrai vos kelis eurus. Kiekvienas svečias jūsų namuose sakys, kad interjero dizainas pas jus yra tikrai originalus ir kūrybingas.

Taip pat kalbant apie sienas, jūs galite į pagalbą pasitelkti laikraščius, kurių apstu kiekvieno namuose. Jeigu jūs tarkim iš paprastų senų laikraščių iškarpysite formeles ir po to jas sudėsite taip kad būtų galima matyti žemėlapį ant sienos, patikėkite tikrai kiekvienas bus sužavėtos šio reginio. Taip pat galite į pagalbą pasitelkti ir mezgimo ar siuvimo savybes, tarkim jeigu jums tikrai patinka vakarais megzti, tuomet numegzkite megztinį ne tik sau ir jūsų artimiesiems, bet ir jūsų baldams, pavyzdžiui, galite numegzti megztuką foteliui, o jeigu neturite fotelio, tai galbūt kėdėms? Tai tikrai bus šauni idėja jūsų namams bei interjero detalė, kuri bus moderni, šiuolaikiška bei atgaiva akims, kadangi tai padės atnaujinti namus  be didelių išlaidų. Be to, galite iš popieriaus išlankstyti įvairias formeles ir po to jas priklijuoti ant sienų, tai tikrai šauni idėja, kuri pasitarnaus jūsų norui, kad interjero dizainas atsinaujintų.Tačiau, jeigu jau neturite meninių sugebėjimų, tai savo namus galite atsinaujinti ir savo nuotraukomis, galite įrėminti savo nuotraukas ir iškabinti ant sienų. Tai pati dažniausia technika, kurią naudoja dažniausiai beveik kiekvienas. Šiuo atvejų jūsų interjero dizainas tikrai bus kitoks ir kiekvienas užėjęs liks sužavėtas, kaip jūs taip šauniai sugalvojote išsiskirti pasitelkiant mintį, kad interjero dizainas ne visuomet reikalauja didelių išlaidų.

Akmens gaminiai: netikėti granito ir medžio deriniai interjere

akmens gaminiaiSenovėje žmonės iš akmens statydavo pilis. Šiandien akmens gaminiai plačiai naudojami interjere, toks pasirinkimas visai nestebina, juk akmuo tai natūralus ir ekologiškas produktas, kuris leidžia sukurti išskirtinį namų stilių. Tiesa, paprastai klasikinio interjero gerbėjai, galvodami apie akmenį, dažniausiai įsivaizduoja marmurą. Marmuras – prabangus pasirinkimas ir reikia pripažinti, kad tikrai ne kiekvienas gali leisti sau tokį malonumą. Kita vertus, jei norisi sukurti išskirtinį interjerą, į pagalbą pasitelkus akmenis, visada galima rinktis granitą.

Dažniausiai granitas yra laikomas paminklų ir antkapių akmeniu, nes vyrauja šiek tiek klaidinga nuomonė, kad tai pats šalčiausias akmuo, kuris visiškai netinka, kuriant namų jaukumą. Visgi, granito akmens gaminiai gali sukurti išties jaukius namus, jei jį derinsite su viena šilčiausių medžiagų – medžiu.

Medžio ir granito duetas atskleidžia abiejų medžiagų individualias estetines savybes ir kuria vientisą namų interjerą. Seniau ši medžiagų kombinacija buvo plačiai naudojama, dedant grindis, tačiau interjero dizaineriai siūlo panaudoti medžio bei granito porą ir baldų gamyboje. Medžio šiluma ir jaukumas puikiai papildo granitą, suteikia jam šilumos bei išryškina natūralias ir unikalias gamtinių medžiagų savybes, pavyzdžiui, raštų bei atspalvių įvairovę. Tad tokia kombinacija padeda sukurti jaukų bei funkcionalų interjerą. Tiesa, jei nusprendėte atnaujinti savo interjerą, medžio ir granito kombinaciją reiktų rinktis atsargiai, paprastai ji puikiai atrodo industrinio ar urbanistinio stiliaus moderniuose namuose, erdviose patalpose, loftuose, meno studijose. Tuo tarpu, mažas butukas ir granitas visiškai „nedraugauja“, ši natūrali medžiaga tik dar labiau suspaus ir apsunkins jūsų namų erdvę.

Be to, reikia paminėti, kad granitas yra praktiškas ir ilgaamžis pasirinkimas, jis pasižymi ypatingu atsparumu mechaniniams pažeidimas ar cheminiam poveikiui, paprasčiau tariant, granitas nebijo cheminių taršalų, įvairiausių rūgščių, todėl drąsiai galima teigti, kad iš granito pagaminti virtuviniai stalviršiai yra amžini.

Granito ir medžio derinys yra puikus pasirinkimas, jei vertinate originalumą, puikų estetinį vaizdą ir ilgaamžiškumą, tiesa, vargu ar įprastoje baldų parduotuvėje rasite tokio tipo baldus, todėl vertėtų pradėti ieškoti patikimo baldų projektuotojo ir gamintojo.