Geriausias internetas Vilniuje. Koks?

Geriausias internetas VilniujeDidmiesčių gyventojai gali džiaugtis, kad mieste yra labai platus interneto tiekėjų pasirinkimus. Būtent Vilniuje pasirinkimas pats didžiausias, tad ieškant įmonės su kuria planuojate sudaryti ilgalaikį bendradarbiavimą turite palyginti labai daug pasirinkimo galimybių. Neskubėkite, kadangi pasiūlymų tikrai daug, o sudaroma sutartis dažniausiai būna ilgesniam laikui. Juk norisi atrasti tokius, kurie ne tik teiktų interneto paslaugas, tačiau kurių paslaugos būtų kokybiškos ir už priimtiną kainą.

Ieškodami interneto tiekėjo pirmiausia turite palyginti kuo daugiau skirtingų pasiūlymų. Tai garantuoja, kad tai ką atrasite, puikiai Jums tiks. Svarbiausia – paieškos, nes atradus liks tik džiaugtis gautu pasiūlymu.

Ieškodami tiekėjo turėtumėte palyginti šiuos kriterijus:

 1. Suteikiamų paslaugų kainoraščiai.
 2. Atsiliepimai apie įmonę, kuriuos galite atrasti internete.
 3. Greitis ir naudojamų duomenų kiekis.
 4. Įsitikinkite, kad internetas puikiai veiks Jūsų mikrarajone.
 5. Papildomos paslaugos.

Žmonės, kurie taip pat turi televizorius, dažniausiai ieško tokio tiekėjo, kuris kartu teikia ir interneto, ir TV paslaugas. Tuomet galima sumokėti kur kas mažau, tačiau gauti lygiai tokias pat kokybiškas paslaugas kaip ir visi kiti. Kaina ne visada nulemia paslaugų kokybę. Kartais tie, kurie moka mažai, gauna itin gerus pasiūlymus už patrauklią kainą. Svarbiausia yra neskubėti pasirinkti. Ypač siūlome palaukti akcijų, kurių metu taupymo galimybės yra dar atviresnės ir platesnės.

Jeigu turite pažįstamų, kurie Jums gali rekomenduoti geriausią tiekėją – tokiu atveju įvertinkite galimybes, kad galite jais naudotis. Juk šiuo metu galimybės yra tokios plačios! Pasinaudodami kitų patarimais galite būti ramesnis, kad atrasite tuos pasiūlymus, kurie Jums labiausiai tinka. Taigi, neskubėkite. Jeigu planuojate įsivesti internetą arba paprasčiausiai pakeisti tiekėją, kurio paslaugomis šiuo metu naudojatės – rekomenduojame pasilikti 1-2 savaites iki tų paslaugų, kol jos bus gaunamos. Tai užtektinas laikotarpis susisiekti su skirtingomis įmonėmis, susižinoti jų pasiūlymus ir iš jų visų pasirinkti tai, kas Jums atrodo tinkamiausia.

Vilnius yra didelis miestas, tad nieko keisto, kad vienuose rajonuose dažniausiai pasirenkamos ir pačios populiariausios vienų tiekėjų paslaugos, kai tuo tarpu kituose rajonuose dažniausiai pasirenkama kitų tiekėjų paslaugos. Visada verta įvertinti, koks tiekėjas “karaliauja” Jūsų gyvenamoje vietoje. Tai nereiškia, kad būtent jo paslaugos bus geriausios, tačiau tai galimybė įsitikinti, kad paslaugos tikrai bus. Juolab, dažniausiai tokiu atveju jau nutiestas interneto kabelis, tad neteks gaišti savo brangaus laiko ir tuo pačiu galėsite sutaupyti, kadangi nebereikės pirkti papildomo kabelio. Kam mokėti ten, kur galima nemokėti.

Geriausias internetas Vilniuje leis Jums pamiršti nervingą tušinuko spaudymą laukiant kol užkraus reikiama tinklapį.. Kartu su specialistais viskas bus paprasta kaip du kart du. Svarbiausia atrasti tuos tiekėjus, Kurios greitis patenkins Jūsų poreikius.

SEO paslaugos, kaip išsirinkti SEO agentūrą?

SEO paslaugosPasiekti rezultatai

Geriausias būdas išsirinkti SEO agentūrą, tai analizuoti jos pasiektus rezultatus. Prieš pradėdami dirbti, prašykite, kad potencialios SEO agentūros pateiktų pasiektų rezultatų sąrašą. Išsiaiškinkite kokią realią naudą gavo klientai. Naudinga susisiekti ir realiai pasikalbėti su SEO agentūros klientais. Teigiami atsiliepimai iš pačių SEO agentūros klientų „lūpų“ – geriausias įrodymas apie SEO specialistų kompetenciją. Ko galima siekti atliekant SEO paslaugas? Didesnio organinio srauto. Siekiant padidinti pardavimus jūsų el.parduotuvei, SEO paslaugos pritrauks daug „Google“ paieškos lankytojų. Organinio srauto didinimas, tai pagrindinis SEO paslaugų tikslas. Iš jo toliau, gali sekti: naujų klientų skambučių, el.užklausų ar pardavimų didinimas.

Kokia nauda iš pasiektų rezultatų?

Dažnai potencialūs SEO paslaugų klientai klausia: kokia nauda iš pasiektų rezultatų? Kaip jau ir minėjome, iškėlus projektą pagal tikslinius raktažodžius didėja natūralus lankytojų srautas. Galutiniame rezultate – gaunate daugiau naujų klientų užklausų. Siekiant gauti kuo didesnę naudą, reikia įvertinti visą kliento kelią iki galutinio produkto nupirkimo ar paslaugos užsakymo. Tik analizuojant galima gauti didelę naudą. Juk SEO paslaugos tik įrankis, kuris atveda pirkėjus – pardavinėti reikės jums. Tad natūralu, kad reikia užtikrinti, kad kuo didesnis naujų klientų procentas virstų realiais pardavimais.

Kokia SEO strategija siūloma?

Pradedant naudotis šiomis paslaugomis, reikia puikiai suprasti ar SEO agentūros siūloma strategija bus efektyvi. Geriausia, kuomet SEO specialistai supažindina su strategija ir parodo jau kitiems klientams sėkmingai įgyvendintus projektus. Taip jūs žinosite, kad SEO specialistai žino ką daro ir pasirinkta strategija bus efektyvi. Ką daryti jeigu norite išsikelti projektą kitoje valstybėje ar kitoje paieškos sistemoje. Patarimas, geriausia kreiptis į vietinę tos šalie TOP SEO agentūrą. Galima dirbti ir su Lietuviška SEO agentūra, jeigu jie realiai turi praktikos užsienio rinkose. SEO paslaugos gal ir atrodo vienodai JAV ar EU, bet praktikoje ne viskas taip paprasta. Reikia turėti ilgametę patirtį, kad būtų galima prognozuoti tos šalies interneto vartotojų elgseną. Taigi, esminė mintis, pagal kurią reikia rinktis SEO specialistus – realūs darbai ir praktika.

Svetainių kūrimas: įmonė ir internetinė svetainė – tarpusavyje neatsiejama

svetainiu kurimasKaip elgtumėtės toliau, laikraštyje radę darbo pasiūlymą, išvydę dėmesį patraukusią reklamą ar, pokalbo metu, draugui prasitarus apie kokybišką vienos ar kitos firmos produktą? Didžioji dalis sėstų prie interneto ir, norėdami gauti daugiau informacijos, bandytų aplankyti dominančios įstaigos internetinę svetainę. Ir tikriausiai labai nustebtų tokios neradę! Internetinės svetainės šiandien tampa neatsiejama įmonės dalimi, nepriklausomai nuo veiklos pobūdžio, dydžio, darbuotojų skaičiaus, lokacijos ir panašiai. Tiesa, pats tinklapio turėjimo faktas sėkmės dar negarantuoja, viskas priklauso nuo to, ar svetainė tinkamai reprezentuoja įmonę. Norint to pasiekti, svetainiu kurimas turi būti patikėtas į gerų specialistų rankas.

Svetainių svarbą geriausiai atspindi joms keliami uždaviniai:

 • Įmonės įvaizdžio formavimas.

Pirmojo įspūdžio reikšmė itin akivaizdžiai pasireiškia internetinėje erdvėje: jei visas puslapio dizainas ar atskira detalė nepatrauks vartotojo dėmesio, jis, tikėtina, negaiš laiko, paspaus mygtuką „atgal“ ir susiras labiau jo poreikius tenkinančią svetainę. Tokios detalės kaip techniniai puslapio parametrai bei talpinamo turinio kokybė formuoja ne tik potencialių klientų, bet ir galimų verslo partnerių nuomonę.

 • Informacijos apie įmonę bei jos siūlomą produktą sklaida.

Svetainių kūrimas turi būti įgyvendintas taip, jog interneto vartotojas greitai ir patogiai rastų visą dominančią informaciją apie pačią įmonę bei siūlomas prekes ar paslaugas ir nuspręstų, jog tai yra geriau už analogišką konkurentų produktą. Asortimento „apgyvendinimas“ bei informatyvūs aprašai padeda sutaupyti ir darbuotojų laiką: klientai dažniausiai jau yra susipažinę su pateiktomis charakteristikomis ir kreipiasi turėdami konkrečius pageidavimus.

 • Pardavimo apimčių skatinimas.

Svetainių kūrimas aktualus visoms be išimties įmonėms, o ne tik toms, kurių svetainė atlieka e-parduotuvės funkciją. Net jai siūlomos paslaugos negalima įsidėti į virtualų krepšelį (pavyzdžiui – teisinė konsultacija), patrauklus savo veiklos specifikos bei išskirtinumo pristatymas gali lemti, jog susidomėję klientas kreipsis nurodytais konktais ar atvyks į biurą/parduotuvę.

Internetinių svetainių kūrimo paslaugas šiandien siūlo daugelis – pradedant solidžiomis įmonėmis ir baigiant informatikos studentais, norinčiais papildomai užsidirbti. Savaime suprantama, jog pastarųjų įkainiai gerokai skiriasi. Smulkiojo verslo atstovai bei visi tie, kurie mano, jog svetainių kūrimas tėra formalus „pliusas“ įmonės veikloje,  kaip pagrindinį kriterijų pasirinkę kainą, rizikuoja „nudegti“ ir gauti menkavertį produktą. Atsakingai rinkitės asmenis, kuriems patikėsite savo įmonės „vizitinės kortelės“ – internetinio puslapio – kūrimą. Atkreipkite dėmesį:

 • kaip jūs, iš lankytojo pusės, vertinate jų anksčiau sukurtas internetines svetaines;
 • ar laikomasi nuostatos, jog svetainių kūrimas turi būti orientuotas tiek į realų vartotojų, tiek ir paieškos sistemos reikalavimus (SEO darbai turi būti atliekami dar svetainiu kurimas stadijoje);
 • ar specialistai įsipareigoja rūpintis svetaine nuolat, ar „nusiplauna rankas“, vos tik pastarąją paleidus.

Interneto puslapių kūrimas – kaip įtikti klientams

Interneto puslapių kūrimasKlientai jūsų nesupranta? O ką padarėte, kad suprastų? Dažniausiai po šių klausimų kūrėjų gretose įsivyrauja nejauki tyla… Iš tiesų, kartais tarp užsakovo ir paslaugos vykdytojo žioji milžiniška praraja, kurios sumažinti nesiryžta nei vieni, nei kiti.

Interneto puslapių kūrimas – tai viena iš tų sričių, kur nesusikalbėjimas yra didžiausias. Klientas turi savo prioritetus, kūrėjas – savo tikslus, kurie dažniausiai nesutampa. „Aukso viduriukas“ tada išeina nei skustas, nei luptas, tačiau priimtinas klientui. Kaip įtikti klientams? Kaip kurti puslapius (ir teikti kitas paslaugas), kai kalbatės skirtingomis kalbomis?..

Pirmiausia, išsiaiškinkite, kiek jūsiškos kalbos klientas moka. Jei jis ausis karpo išgirdęs CSS, HTML5, Paralax scroll‘as, MetaDescription‘as, sitemap‘as ir t.t., jums reikės gerokai pasistengti. Kai kada teks klientui paaiškinti tas pačias sąvokas kitais – paprastesniais žodžiais. CSS galite vadinti šriftų stiliumi ir duoti aiškias nuorodas į Wordą, kuriame galima keisti stilius, bullet pointus ir kitus elementus. Sitemapas – puslapio medis, kuriame aiškia ir suprantamai nurodyti visi puslapiai. Tiesiog teks pasistengti vengti tokių žargonizmų. Tada klientas nesijaus nejaukiai ir nekels nereikalingos įtampos.

Antras momentas – išsiaiškinkite kliento prioritetus. Kas jam svarbiausia puslapyje. Tai nebūtinai bus dizainas, Responsive išdėstymas, vidinis SEO. Kartais gali tekti paaiškinti ir atrasti tam tikrus bendrus vardiklius. Paprastai suveikia elementarus klausimas „Ar norite, kad jūsų internetinis puslapis atliktų vadybininko pareigas ir ieškotų klientų?“ Jei atsakymas teigiamas, galėsite įrodyti savo sprendimų pagrįstumą – jūs norite daugiau klientų, lankytojų.

Trečias svarbus momentas – namų darbai. Teks įrodyti, kad klientas juos taip pat turi paruošti. Pagrindiniai jo namų darbai yra tekstai. Jei jis jų laiku neatliks, puslapį teks paleisti be tekstų, o toks rezultatas nepatiks ne tik jums, bet ir pačiam klientui.

Labai gerai sužaisti ir laiko korta. Visi žino ar yra įsitikinę, kad interneto puslapių kūrimas – ilgas procesas. Galite tai paneigti papasakodami apie WordPress integraciją, kai nieko nereikia kurti – tik skirti tam tikrą valandų kiekį įskiepių integravimui. Aišku, čia reiktų vengti „pažengusių“ klientų, kurie pasišaus patys tuos įskiepius įsidiegti…

Normali kalba ir lygiavertiškumas – pagrindiniai būdai įtikti klientui. O jei neįtikote, nenusiminkite. Ne visada siūlomi pinigai atitinka patirtas stresines situacijas kuriant puslapius.

SEO paslaugos: klaidinantys mitai ir realios galimybės

seo paslaugosAtlikti tyrimai patvirtino, kad daugiau nei 80 proc. aktyvių rinkos dalyvių, ieškodami juos dominančios paslaugos ar prekės, naudojasi internetinėmis paieškos sistemomis, pvz., Google sistema. Tyrimų metu buvo aptarti ir vartotojų paieškos įpročiai – daugiau nei 90 proc. asmenų informacijos ieško pirmuose trijuose paieškos sistemos puslapiuose. Tai reiškia, kad jei jūsų įmonė nepatenka tarp pirmųjų 30-ties rezultatų, jūsų svetainė nebus surasta. Siekiant išspręsti minėtąją problemą, t. y. užimti aukščiausias pozicijas paieškoje, buvo sukurtos SEO paslaugos, padedančios pritraukti didžiausią potencialių klientų srautą.

Ką vadiname SEO paslaugomis?

Šiandien SEO paslaugos (svetainės optimizavimas paieškos sistemoms) yra viena efektyviausių internetinės reklamos formų, padedanti pasiekti aukščiausius rezultatus. Tinkamai atlikti SEO darbai turi neįkainojamą vertę – optimizuota internetinė svetainė atitinka paieškos sistemų ir kasdienių vartotojų poreikius. Kitaip sakant, efektyviai įgyvendintas svetainės optimizavimas užtikrina, kad tikslinė auditorija atras jūsų svetainę ir gaus juos dominančią informaciją. Svarbiausias SEO paslaugų tikslas – pritraukti maksimalų tikslinės auditorijos srautą, pagerinti svetainės kokybę ir užimti aukščiausias pozicijas paieškos sistemose.

Ilgalaikiai rezultatai

SEO paslaugos – tai ilgalaikė investicija, užtikrinanti aukščiausius rezultatus, tačiau klientas turi apsišarvuoti kantrybe – pageidaujami rezultatai fiksuojami po mėnesio, o kartais ir po kelių. Be to, negalima pamiršti, kad tinkamai SEO realizacijai būtinas nuolatinis optimizacijos palaikymas. Nepasitikėkite itin greitus rezultatus žadančiomis kompanijomis. Dirbtinai sukelti pozicijas gali daugelis mėgėjų, tačiau ilgalaikius rezultatus užtikrins profesionalai.

Ar SEO paslaugas gali teikti bet kas?

Klestinti internetinė rinka ir aršėjančios konkurencijos sąlygos formuoja klaidinančius mitus, trukdančius priimti racionalius sprendimus. Vienas gajausių mitų tvirtina, kad SEO paslaugas gali teikti bet kas. Deja, šis mitas neturi jokių sąsajų su realybe – profesionalias paslaugas teikia tik profesionalai, galintys pasiūlyti efektyviausius sprendimus ir užtikrinti aukščiausius rezultatus. Pavieniai asmenys negali užtikrinti pageidaujamos kokybės – optimizavimas paieškos sistemoms visų pirma yra grindžiamas patirtimi ir ilgametėje darbo perspektyvoje įgytomis profesinėmis žiniomis.

Paieškos reikalavimai nuolatos keičiasi, ar verta prie jų taikytis?

Nors paieškos sistemų reikalavimai nuolatos keičiasi ir kelia didesnius reikalavimus optimizacijos darbams, nieko nedarymas yra lygus nieko negavimui. Be to, tam tikri reikalavimai artimiausiu metu neketina keistis, pvz., tvarkingas svetainės kodas ar kokybiškas svetainės turinys, atitinkantis lankytojų poreikius. Profesionalių SEO specialistų negąsdina ir paieškos sistemų pokyčiai. Gebėjimas prisitaikyti prie nuolatos atsinaujinančių rinkos sąlygų – tai išskirtinis stiprios kompanijos bruožas.

 

 

Interneto svetainių kūrimas – 3 esminiai patarimai

interneto svetainių kūrimasInterneto svetainių kūrimo versle dirbame jau 15 metų, todėl tikrai yra kuo pasidalinti. Per tiek metų teko matyti daugybę labai blogų ir labai gerų tinklalapių, juos vertinti, ieškoti alternatyvų. Čia pateiksime tik tris esminius patarimus tiems, kas sau kuria interneto svetaines samdydami profesionalus. Interneto svetainių kūrimas – tik profesionalų darbas, tad šio patarimo jau nebeduosime (dar prieš 5 metus jis buvo Nr. 1).

1 patarimas: Namų darbai. Taip, namų darbus atlikti reikia kiekvienam užsakovui. To nepadarys profesionalai. O jei ir padarys, tai ilgai užtruks, sugaišta bus daug laiko nelabai reikalingai komunikacijai, be to kainuos ir pinigų. Namų darbai – tai trumpas svetainės tikslų aprašymas. Jame turėtų atsispindėti keletas momentų:

 • Koks yra svetainės tikslas?
 • Ką svetainėje turi padaryti lankytojai?
 • Kaip svetainė gali pasitarnauti tam tikrų paslaugų, akcijų, nuolaidų reklamavimui?
 • Kaip svetainė turi padėti dirbti su klientais kaip Klientų aptarnavimo skyriaus įrankis?
 • Kas atsakingas už svetainės valdymą (iš darbuotojų)?

Šie esminiai momentai leis kūrėjams greitai suprasti, ko jums iš tikrųjų reikia.

2 patarimas: Tekstai. Dabar pradedame suvokti, kad tekstų paruošimas turėtų būti daromas lygiagrečiai su dizainu. Vos tik sukuriamas vidinių puslapių išdėstymas, iš karto tekstų rašytojams pateikiama užduotis parašyti tekstus pagal esamą išdėstymą. Knygą ar mokslinį darbą primenantis tekstas yra neskaitomas. Reikia jį praturtinti iliustracijomis, paryškinti antraštėmis, citatomis. Tokiu būdu jis patrauks reiklaus lankytojo dėmesį.

Tekstai turi būti rašomi kartu su profesionaliais tekstų kūrėjais – copywriteriais. 80% darbo atlieka jie, deja, 20% reiktų atlikti ir jums. Tai informacijos peržiūra, pasiūlymai, kaip pakoreguoti, faktiniai duomenys, terminologija. Viso to paprastas rašytojas gali nežinoti, nors jis ir puikiai įvaldęs kalbą ir emocijos perteikimo meną. Dirbkite kartu ir rezultatas tiks ne tik jums, bet ir tam atsitiktiniam lankytojui, kurio smegenys dar nesužalotos jūsų verslo žargonu, kuriuo net to nejausdami patys bendraujate su kolegomis.

3 patarimas: SEO. Turbūt nereikia aiškinti, kad radimas paieškos sistemoje yra geriausia reklama. Kad taip nutiktų, turite iš karto rūpintis dviem dalykais – kad jūsų puslapio kūrėjai atliktų vidinį SEO. Tuo pačiu jums prireiks ir išorinio SEO paslaugos. Tai išorinės nuorodos, darbas su socialiniais tinklais ir kitokia reklama. Kam jums reikalingas tuščias ir niekieno nelankomas puslapis?

Jei laikysitės šių patarimų, jūsų interneto svetainė bus labai svarbus pardavimų įrankis, o ne koks išlaikytinis.

Interneto svetainių kūrimas dabar nebėra brangus malonumas. Viską galima pasidaryti vos už 1000 eurų (įskaitant ir tekstus lietuvių kalba). Tai tikrai nėra labai didelė suma, turint omenyje, kad ši reklama tarnaus amžinai.

Logon tinklapių priežiūra

Internetinės svetainės kūrimas yra tik pirmasis žingsnis, kuriuo reikia pasirūpinti. Vėliau jums bus reikalingos papildomos paslaugos, kurios užtikrins, jog išnaudotumėte visas esamas galimybes bei priimtumėte tinkamus verslo sprendimus. Logon.lt yra vienas iš rinkos lyderių šioje srityje. Tai įmonė, kuria gali ne tik sukurti bet kokio pobūdžio internetinę svetainę, tačiau taip pat atlikti visus reikalingus priežiūros darbus. Jei manote, jog visa tai galite padaryti ir patys – galbūt, tačiau tik tokiu atveju jei turite atitinkamus žinias bei sugebėjimus. Daugeliui verslininkų tai per daug sudėtinga sritis, tad geriausia pasamdyti specialistus, na o savo laiką bei pastangas skirti kitiems aspektams. Natūralu, jog priimti sprendimą, su kuria įmone bendradarbiauti, yra be galo sudėtinga. Turint omenyje šiandieninę pasiūlą, verslininkai gali rinktis iš tikrai didelio veikiančių įmonių kiekio. Visgi, kaip ir bet kokioje kitoje situacijoje, visada atsiranda išskirtinių pasiūlymų, kurie yra verti dėmesio. Tą galima pasakyti ir apie Logon. Tai firma, kuri klientų palankumą užsitarnavo sėkmingais darbo rezultatais, profesionalumu ir maloniu bendravimu.

Logon.lt siūloma svetainių priežiūra apima be galo daug skirtingų paslaugų. Tai visas paketas, kuris yra reikalingas sėkmingai veiklai vystyti. Pasinaudojus šia paslauga, nuolatos gausite ataskaitas apie svetainės lankomumą, pozicijas paieškos sistemose, galimas reklamos priemones ar jų efektyvumą. Visa tai reikalinga ne tik veiklos vertinimui, tačiau ir tolimesniems sprendimams. Tam, jog galėtumėte efektyviai vystyti savo veiklą, jums reikia žinoti, kokios priemonės pasiteisina, o kurias galbūt reikėtų pakeisti naujomis. Visa tai jums gali pateikti Logon komanda, kuri šioje srityje dirba jau ne vienerius metus. Internetinių svetainių priežiūra reikalinga tiek smulkaus verslo atstovams, tiek išties dideliems rinkos dalyviams. Bet kokiu atveju, siekiant tobulėti ir plėstis, reikia analizuoti veiklą ir su ja susijusius aspektus. Tokiu būdu visada išliksite keliais žingsniais priekyje ir galėsite pasiruošti bet kokioms situacijoms rinkoje.

Tinklapių priežiūra yra atliekama nuotoliniu būdu. Tam reikia tik internetinės svetainės adreso bei prieigos prie valdymo sistemos. Net jei kurdami savo internetinę svetainę naudojotės ir ne Logon paslaugomis, priežiūrą gali atlikti bet kuri firma. Būtent dėl šios priežasties turėtumėte žinoti, jog tik ši specialistų komanda gali atitikti jūsų lūkesčius. Taigi, išnaudokite savo tinklapio galimybes bei analizuokite veiklos rezultatus. Internetinių svetainių galimybės yra tiesiog milžiniškos, tačiau tik tuo atveju, jei mokate jomis pasinaudoti.

 

 

Skrajutės džiugins, pasirinkus tinkamą spaustuvę

Įmonės dažnai galvoja apie savireklamos būdus: skelbiasi internete, spaudoje, vykdo įvairias akcijas. Daugelis į savireklamą įtraukia ir skrajutes. Skrajutės – vienas populiariausių ir pigiausių marketingo būdų, jų pagalba informacija lengvai pasiekia tikslinį vartotoją.

skrajutesSkrajutės yra nebrangios, todėl idealiai tinka pranešti trumpalaikei informacijai: akcijoms, pasikeitimams. Taip pat skrajutes neretai renkasi ir pradedantieji verslininkai, nurodantys jose trumpą prisistatymą bei kontaktus. Jų nauda neabejotinai didelė. Visų pirma, skrajutė įteikiama tiesiai į rankas, todėl nereikia laukti, kol susidomėjęs potencialus klientas kitais būdais ras informaciją apie jį dominančią paslaugą, be to, informacija glausta, greitai įsimenama, o spaudos darbas gali ilgesnį laiką gulėti stalčiuje, kol jo vėl prireiks. Taip pat skrajutės dažnai randamos įvairiose žmonių susibūrimo vietose ir jomis susidomi potencialūs vartotojai. Skrajučių gamyba užtrunka dieną ar kelias, todėl yra labai mėgstama ne tik dėl mažų kaštų, geros kokybės, tačiau ir spartaus atlikimo laiko.

Žinoma, svarbu, kad skrajutės būtų atspausdintos kokybiškai ir negadintų teigiamo įmonės įvaizdžio, todėl nereikėtų rinktis pigiausių paslaugų ir apie spausdinimą pasidomėti plačiau. Norint įsitikinti, kad spaudos darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku, galima pasiteirauti pavyzdžių ir užduoti kelis klausimus:

 • Kokiomis spausdinimo mašinomis spausdinate?
 • Koks popierius naudojamas spausdinant skrajutes, ar jis kokybiškas?
 • Kokiais dažais bus spausdinamos skrajutės?
 • Kuri spaudos technologija tinkamiausia, norint atspausdinti tam tikrą kiekį skrajučių?
 • Per kiek laiko atliksite darbą ir kiek tai kainuos?

Jei spaudos mašinos labai senos, jos gali įtakoti ir spaudinių kokybę, taip pat, kaip popierius, naudojami dažai ir t.t. Todėl nederėtų pasikliauti itin maža kaina, nes gali tekti nusivilti kokybe. Geriausia būtų pasikliauti rinkos kaina.

Reklaminės skrajutės gali būti spausdinamos ant įvairaus formato popieriaus, vienpusės ar dvipusės, nepriklausomai nuo jų tiražo. Pasitaiko, jog įmonės, teikiančios skrajučių spausdinimo paslaugas, taip pat gali ir jas išplatinti. Tai gan patogi paslauga, padedanti sutaupyti laiko: nereikia šiam darbui įpareigoti jau dirbančio personalo ir atitraukti jo nuo tiesioginio darbo ar ieškoti papildomų darbuotojų.

Pasirinkus poreikius atitinkančią spaustuvę, skrajutės bus atspausdintos greitai ir kokybiškai. Jas išplatinus, verslo žinomumas padidės, nes skrajutės greitai pasiekia tikslinį vartotoją ir leidžia jam pasirinkti.

Lenkiškos paskolos

lenkiškos paskolosLietuvoje ruošiantis įvesti eurą baiminamasi didėsiančių kainų, visos galybės pasikeitimų, painiavos. Tokius rūpesčius jau turėjo Estija, o visai neseniai ir kaimyninė Latvija, tuo tarpu kitoje pusėje esanti Lenkija vis dar naudoja savo nacionalinę valiotą – zlotus ir tik aršiai diskutuoja, ar euras jiems būtų naudingas, ar tik pakenktų jų šalies ekonomikai, taip priverčiant žmones riboti savo galimybes ar skolintis.

Kalbant apie paskolas, Lenkijoje jos yra labai įprastos, o ypač daug dėmesio ir populiarumo sulaukia greitosios paskolos (lenkiškai dažniausiai sutinkamas szybkie pożyczki pavadinimas), kurioms dėmesio netrūksta ir Lietuvoje. Kaip bebūtų, didelis skolinimosi kiekis išduoda, kad gyventojams trūksta pinigų, siekiant įgyvendinti norus ar net būtiniausioms išlaidoms tenka skolintis, o vėliau permokėti mokant palūkanas. Tačiau ar tikrai yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio?

Pasirinkdami greituosius kreditus atkreipkite dėmesį į kuo daugiau skirtingų pasiūlymų. Niekada netikėkite žodžiais pigiausias, geriausias, greičiausiais, kol nepalyginsite visko su kitais. Tai tik reklaminiai triukai, o palyginus paaiškėja, kad pigiausias yra gerokai brangesnis už vidurkį, o geriausias save vadina geriausiu tik dėl to, kad gali pasiūlyti didžiausią kreditavimo sumą ir tik tiems, kurie pakankamai uždirba. Jei lyginsite kreditus ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, atkreipkite dėmesį į pasiūlymus interneto svetainėje chwilowkiprzez-internet.pl/, kurioje pateikti aktualiausi kreditai.

Visų pirma, norint gauti paskolą, net jei tai ir greitasis kreditas, reikia turėti pakankamai pajamų. Tik užtikrinant savo skolinimąsi pajamomis galima gauti pinigų kitiems pirkiniams, pavyzdžiui, būsto atnaujinimui, kelionei, automobiliui ar jo remontui, kitoms išlaidoms. Tuo tarpu tiek Lietuvos, tiek Lenkijos žmonės susigundydami siūlomomis kreditų akcijomis, specialiaisiais pasiūlymas kurių metų taikomos šiokios tokios nuolaidos, siekia gyventi geriau ir įsigyja daiktą ne pagal savo poreikius ar anksčiau nei galėtų tai padaryti taupydami. Būtent dėl siekio gyventi geriau, noro turėti geresnės kokybės ar aukštesnės klasės daiktus, leistis į prabangesnes, ilgesnes atostogas ir keliones žmonės pasiryžta paskoloms, greitiesiems kreditams, o Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir kitose artimose šalyse vidutiniai darbo užmokesčiai yra pakankamai maži, tad žmonės dažniau ir leidžiasi į skolas.

Ruošiantis imti paskolą, nesvarbu, tai greitoji paskola, kreditas SMS žinute ar paskola būstui, būtina ne tik pateikti visus duomenis skolinančiai bendrovei, kuri gali įvertinti Jūsų mokumą, bet ir patiems įvertinti savo galimybes grąžinti paskolą laiku, vykdyti visus įsipareigojimus ir dėl pasiskolintų pinigų nepatirti kitų nemalonumų. Atsižvelkite į tai, kad turėsite nuolat mokėti palūkanas, atlikti kredito grąžinimo įmokas, tad pasvarstykite, ar tai nebus pernelyg didelė našta Jums ir Jūsų šeimai. Neretai gaudami paskolą žmonės neatsižvelgia į kitus savo turimus finansinius įsipareigojimus, komunalines išlaidas, ypač šaltos žiemos metu.

Knygos internetu – kam ieškoti kitur?

knyga

Prireikus knygos, skubama į knygyną ar biblioteką. Tačiau kartais, ypač jei knyga labai populiari ar reta, tenka aplankyti ne vieną knygyną ar biblioteką. Taip yra todėl, kad populiariausios knygos greitai išperkamos, o retesnės, pavyzdžiui, verslo tematika, išleidžiamos mažesniais tiražais ir randamos tik didesniuose knygynuose. Bibliotekose situacija panaši – naujausios literatūros mažai, o populiarių knygų tenka laukti ilgiau, mažo tiražo knygos kartais jų visai nepasiekia.

Kita vertus, biblioteka gali tapti tik trumpalaike išeitimi, nes įpareigoja pasiskolintą knygą grąžinti laiku. Dažnai norima knygą skaityti įdėmiai, pabraukti įsidėmėtinas vietas, be to, patogu, kai ji visuomet po ranka, ypač, jei tai ne grožinės literatūros kūrinys, o darbui reikalinga medžiaga. Į šių knygų kategoriją patenka ir verslo literatūra: verslo pagrindai, marketingo subtilybės, personalo valdymo bei kitomis aktualiomis temomis rašomos informacinio, edukacinio bei motyvacinio turinio knygos sulaukia nemažo populiarumo tam tikros kategorijos skaitytojų tarpe. Jas renkasi studentai, darbdaviai ir darbuotojai, besistengiantys įgyti naujų, pagilinti jau turimas žinias verslo srityje.

Ką daryti, jei knyga reikalinga skubiai, o knygynuose ar bibliotekoje jos rasti nepavyksta? Protinga išeitimi gali tapti internete siūlomos knygos. Knygos internetu – patogus ir nebrangus būdas įsigyti įvairios literatūros kūrinius, net ir tuos, kurių kitose prekybos vietose rasti nepavyko.

Internete knygų pasiūla daug didesnė, nes jų nevaržo knygyno erdvė, be to, čia galima rasti ir senesnių literatūros kūrinių, kurių, dėl vietos trūkumo, kiti pardavėjai vietoje neturi. Užsakyta knyga atkeliauja per porą dienų ar savaičių, be to, nebūtina taikytis prie knygyno darbo laiko ar važiuoti į kelias skirtingas vietas – knygos internetu užsakomos visą parą.

Jei domina ne kokia konkreti knyga, o tam tikra tematika, tarkime, verslo knygos, nesunkiai galima pasirinkti tokią kategoriją ir išsirinkti tinkamą. Be to, iškilus klausimams, galima susisiekti su konsultantu, kuris atsakys į visus tūpimus klausimus, kaip ir bet kurio knygyno darbuotojas.

Knygos internetu beveik visuomet būna pigesnės, nei knygynuose parduodama literatūra. Be to, dažnai skelbiamos įvairios akcijos, todėl, jei knygą įsigyti neskubu, galima luktelti, kol ji kainuos perpus ar dar pigiau.

Prekyba internetu vis labiau populiarėja ir ne tik jaunų žmonių tarpe. Pirkėjus tenkina palankios pirkimo ir pristatymo sąlygos, gausi pasiūla bei žemesnė kaina. Todėl knygos internetu perkamos vis dažniau, ypač, jei literatūra skirta tam tikrai skaitytojų kategorijai, pavyzdžiui, verslo literatūra. Šio tipo knygų pasiūla internete tikrai kur kas didesnė, todėl nesunkiai galima rasti ieškomą knygą, net jei ji labai populiari arba atvirkščiai, mažai kam žinoma, senesnio leidimo.