Logistikos specialistų poreikis Lietuvoje

logistikos kompanijos VilniujeJau baigėsi laikai, kai logistika Lietuvoje buvo kontroliuojama valstybės ir tekdavo daug laiko sugaišti prie automagistralėse įsikūrusių, o dabar jau susenusių ir apgriuvusių, pareigūnų būdelių. Dabar logistikos sektorius įnešą didžią dalį į bendrą Lietuvos BVP ir garsina Lietuvos vardą šioje verslo srityje net už valstybės ribų. Kol didžiuliai kiekiai vilkikų rieda Lietuvos bei Europos keliais, kita dalis darbuotojų sėdi prie kompiuterių ir reguliuoja visus pervežimų procesus, kuria maršrutus. Tačiau ši ūkio šaka taip greit vystosi, kad logistikos kompanijos Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose miestuose susiduria su logistikos specialistų trūkumo problema.

Moderniame logistikos versle dirbantiems specialistams, tiesiog būtinos atitinkamos profesinės žinios, kalbų mokėjimas, gebėjimas prisitaikyti sparčiai diegiamoms naujovėms. Dar prieš keletą metų vairuotojai gaudavo pranešimus faksu sustoję pakelės degalinėse ar klaidžiodavo neaiškiais užsienio keliais savaičių savaites. Dabar logistikos kompanijos Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, suvokia naujųjų technologijų reikšmę verslo optimizavimui, todėl diegia jas, plečia verslus ir nuolatos ieško logistikos specialistų gebančiu su naujosiomis technologijomis dirbti.

Logistikos specialisto darbas intensyvus, dinamiškas bei su nuolatinėmis perspektyvomis, todėl yra patrauklus dažnam jaunuoliui. Dažnoje įmonėje rasime kelias pagrindines darbuotojų grupes: vieni ieško užsakovų, derasi su jais; antrieji tarpininkauja – ieško ir įdarbina kitų įmonių vilkikus; dar kiti sudarinėja maršrutus, koordinuoja transporto priemones ir t.t. Pastaraisiais metais Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija jausdama didelį logistikos įnašą į valstybės biudžetą, teikia vis daugiau pasiūlymų galimiems šios srities projektams. O logistikos kompanijos Vilniuje ir Kaune, planuoja didinti šios srities studentų stipendijas, kad kuo daugiau jaunuolių būtų motyvuoti mokytis ir papildyti logistikos specialistų gretas, kurių taip reikia.

Neabejotinai transportavimas yra viena svarbiausių dalių kiekviename versle. Nuo jos priklauso ir visas įmonės darbo efektyvumas, kitų įmonės sektorių darbas. Todėl būsimiems studentams verta rimtai apsvarstyti logistikos specialisto karjerą, kuri yra paklausi ir perspektyvi Lietuvoje. Dėl šių specialistų pertekliaus ateityje baimės nė nekyla, nes logistikos sektorius Lietuvoje planuoja tik plėstis.

 

Žemės ūkio technika. Kaip sutaupyti perkant?

žemės ūkio technikaTurbūt visi sutiktų su tuo, kad rimta žemės ūkio technika padeda įprastus žemdirbystės darbus atlikti labai greitai ir paprastai. Neveltui šiais laikais apie ūkininko profesiją negalvojama kaip apie darbininką, kuris visą dieną pluša. Paprasčiausiai, technika palengvina darbus. Tuo pačiu ji padeda užsitikrinti, kad daržovės užaugs tokios, kokių yra tikimasi. Kai traktoriukai internetu gali būti perkami taip greitai ir paprastai – nieko keisto, kad vis daugiau žmonių nusprendžia įsigyti žemės plotą ir jame sėti sėklytes.

Visgi, nors ir šiuolaikinė žemės ūkio technika yra gana pigi, tačiau kai kurie žmonės nori dar labiau sutaupyti. Turbūt puikiai žinote posakį, kad „skūpas moka du kartus“. Visgi, sutaupyti galima.

Dėvėtos technikos pirkimas

Traktoriukai internetu gali būti ne tik nauji, tačiau ir dėvėti. Natūralu, kad anksčiau naudota technika kainuoja kur kas pigiau. Juolab, nereikia galvoti, kad naudota technika būtinai yra labai bloga. Tikrai ne. Kadangi žemės ūkio technika kuriama taip, kad tarnautų ilgai bei tvarkingai, visiškai suprantama ir tai, kad net ir naudojus anksčiau ji nepraranda savo funkcionalumo.

Pirkimas internetu

Pirkdami internetu dažniausiai galite nemažai sutaupyti. Jeigu Jums yra svarbu tai, kad nuo pirkimo galima išsaugoti bent jau kelis eurus, žinoma, naudokitės interneto galimybėmis. Elektroninės prekybos vietos turi ne tik šį pliusą, tačiau ir daugiau privalumų, kurie dažniausiai paskatina žmones įvertinti tai, kad pirkti internetu tikrai verta.

Juolab, pirkdami traktoriuką internetu tuo pačiu galite naudotis Google paieškos sistema, kuri galės greitai susipažinti su parduodama produkcija.

Ar skolindamasis sutaupysiu?

Visada galima pabandyti pasiskolinti iš bankų ir taip įsigyti pirmą savo nuosavą techniką. Tačiau juk skolindamasis visada mokėsite palūkanas, taigi galiausiai teks investuoti daugiau nei kad pirkdamas konkrečiai iš savo pinigų. Žinoma, jeigu kitos paskolos galimybės nėra – tokiu atveju ir paskola iš kreditų arba bankų yra labai geras pasirinkimas.

Lizingo galimybės

Pirkti techniką visada galima lizingu. Tiesa, rimta žemės ūkio technika kainuoja labai didelius pinigus, tad natūralu, kad ne visada pavyks gauti konkrečią įrangą išsimokėtinai. Teks atitikti labai daug detalių bei sąlygų. Visgi, bandyti pretenduoti verta, kadangi gali būti, kad sėkmė bus Jūsų pusėje.

ES pagalba

Anksčiau žemdirbiai labai džiaugėsi, kadangi Europos sąjunga siūlė pagalbą tiems, kurie nori pradėti savo veiklą ūkininkystės be žemdirbystės srityje. Tiesa, šiuo metu didžioji dalis paramos jau yra išnaudota, tad šis variantas jau nebelabai tinka. Visgi, rekomenduojame pasidomėti papildomomis galimybėmis, kurias taip pat teikia ir Lietuvos Respublika. Pradėti savo veiklą galima pigiai ir sėkmingai.

Ką būtina turėti kiekvienam žemdirbiui?

Kiekvienas žemdirbys priklausomai nuo to, kokius darbus jis atlieka ir kam jis augina augalus – turi turėti ir konkrečią techniką. Svarbiausias yra traktorius, kadangi be jo niekaip nepavyks tvarkingai atlikti didelių darbų. Antras dalykas – traktoriaus priedai, kurie skirti darbams palengvinti.

Rimta žemės ūkio technika kainuoja ir rimtus pinigus. Tačiau jeigu Jums reikia tokios, kuri padėtų susitvarkyti su greta namų esančiu žemės ploteliu – tokiu atveju neverta investuoti labai didelių sumų. Ypač tokiu atveju, kai tikrai galite įsigyti pigiau.

 

Biuro prekės – ne tik rašymo priemonės

biuro prekėsDirbti įmonėje būtų sunku be įvairių kanceliarinių prekių. Tai pieštukai, tušinukai, popierius, dokumentų laikymo ir archyvavimo priemonės. Ir nors šiandien bene didžiausią dalį darbo dirbti tenka prie kompiuterio, neišvengiamai tenka susidurti ir su popierizmu. Tam reikalingos biuro prekės. Ir tai ne vien rašymo priemonės, bet ir dokumentų tvarkymo reikmenys ar net sutarčių pavyzdžiai.

Kiekvienas darbuotojas savo darbo aplinkoje siekia užtikrinti aukščiausią komforto ir patogumo lygį. Visiškai normalu, kad čia stengiamasi išlaikyti tvarką, kad esant reikalui visi dokumentai ir darbo priemonės būtų po ranka. Tam reikalingos dokumentų laikymo ir archyvavimo priemonės. Jei norite, kad jūsų darbo aplinka būtų tvarkinga, įsigykite specialius dokumentų segtuvus, archyvavimo dėžes ar net kartotekines spintas. Viskas priklauso nuo dokumentų pobūdžio ir jų kiekio.

Biuro reikmenų prekybos vietose galima įsigyti ne vien įprasčiausių darbo priemonių, bet ir dokumentų pavyzdžių. Jei reikia pagalbos ruošiant dokumentus ar sutartis, biuro prekės tikrai pagelbės. Čia rasite ne vien standartinių blankų ar jau iš anksto paruoštų formų, bet ir pinigų priėmimo kvitų, nurašymo, perdavimo, priėmimo aktų ir daugelį kitų dokumentų. Šie pavyzdžiai bus nepaprastai naudingi darbo aplinkoje, kadangi pagal juos galėsite sudarinėti savo sutartis. Kainos šių pavyzdžių nėra didelės, tad įsigyti ieškomą dokumentą yra patogu ir pigu, o kas svarbiausia – tai taupo laiką ir pastangas.

Nepamirškite įsigyti ir pačių elementariausių darbo priemonių. Tai rašikliai, pieštukai, matavimo priemonės bei daugelis kitų reikmenų, naudojamų kiekvieną dieną biuruose. Ir nors darbo su kompiuteriu įgūdžiai leidžia atsisakyti visų šių priemonių, darbuotojams vis dar tenka atlikti įvairias užduotis su dokumentais. Šios prekės aktualios ne vien įmonės darbuotojams, bet ir besimokantiems asmenims, kurie stropiai mokosi ir siekia išsilavinimo aukštumų. Biuro reikmenų parduotuvėje tinkamas priemones darbui ir mokslui sugebės rasti kiekvienas.

Sutartys, jų pasirašymas ir įvairių dokumentų tvarkymas neapsieina be tam tikrų biuro reikmenų. Šios prekės parduodamos specialiose parduotuvėse ir virtualioje erdvėje. Ir vienu, ir kitu atveju įsigytos biuro prekės nepaves darbuotojų darbo vietoje. Jų pagalba pavyks įvesti tvarką.

Kaip verslo dovanos veikia klientus?

OFIN.LTKiekvienas geras verslininkas žino, kad lepinti savo klientus yra privalu. Tiesa, skiriasi lepinimo būdai. Kol vieni turėdami galimybę suteikia pačias įvairiausias nuolaidas, tuo tarpu kiti dovanoja smulkmenas, kurios pakelia nuotaiką. OFIN.LT yra internetinė kanceliarinių prekių vieta, kur galima įsigyti ir kokybiškas verslo dovanas parodysiančias Jūsų klientams, kokie jie Jums yra svarbūs ir reikalingi.

Kalendoriai

Tai bene pati populiariausia dovana, kurią įteikia ne tik verslininkai savo klientams, tačiau ir politikai savo rinkėjams. Koks pliusas? Kalendorius yra naudingas daiktas, tad natūralu, jog daugelis jo neišmeta ir visus metus sėkmingai laiko ant stalo, nešiojasi piniginėje ar panašiai. Net ir nenorėdami žmonės pasižiūrėję į kalendorių taip pat pamato ir verslo emblemą, kuri ilgainiui paprasčiausiai įsimena. O toks ir turėtų būti kiekvieno verslininko tikslas. Ne tik įtikinti, kad jo produkcija arba paslaugos yra geros, tačiau tuo pačiu ir paprasčiausiai pranešti visuomenei apie save. Juk sakoma, kad bet koki reklama yra reklama.

Parkeriai

Tai didelė ir tikrai labai svarbi dovana, kuri dažniausiai įteikiama jau patiems garbiausias svečiams, kurie nusipelnė išskirtinio dėmesio. OFIN.LT siūlomi parkeriai yra gaminami iš kokybiškų medžiagų ir tuo pačiu išskirtinio dizaino, kad kiekvienam garbiam žmogui būtų prestižas laikyti tokią kokybišką priemonę ir tuo pačiu su ja pasirašyti pačiu svarbiausius dokumentus.

Ant parkerių bei plunksnakočių taip pat galima išgraviruoti įmonės logotipą arba bent jau pavadinimą. Tokiu atveju ši priemonė taip pat bus puiki ir visiškai nieko nekainuojanti reklama.

Raktų dėžutės ir pakabukai

Ši verslo dovana yra labai praktiška, todėl taip pat dažnai pasirenkama. Šiais laikais dovanoti skrajutes arba atvirukus atrodo kiek netinkamas pasirinkimas, kadangi tokia dovana labai greitai tampa šiukšle ir tokiu atveju visi pinigai į reklamą būna paprasčiausiai išmesti. Raktų dėžutės bei pakabukai taip pat dažniausiai dekoruojami specialiais raštais, emblemomis bei užrašais, kad jie būtų naudingi ir reikalingi. Žmonės jais tikrai naudosis tiek laiko, kiek ji tarnaus. vien todėl verta sumokėti kiek daugiau už gaminį, kuris sėkmingai tarnaus ilgą laiko tarpą.

Vizitinių kortelių dėklai

Dar viena labai naudinga dovana. Labai gerai, kai žinote, kuo užsiima Jūsų klientas. Tokiu atveju paprasčiau galima nuspręsi, ar jam bus reikalingas vizitinių dėklas. Žinoma, kai kuriais atvejais priklausomai nuo to, kokio pobūdžio verslą jūs puoselėjate – galima nuspręsti ir kuo užsiima Jūsų klienai. Pavyzdžiui, jeigu prekiaujate didmenine prekyba – žinoma, kad su jumis bendrauja smulkieji verslininkai ir jie tikrai bus labai patenkinti gavę dovanų vizinių dėklą. Taip pa puikiai tinka ir dokumentų dėklas, kuris gali būti puoštas Jūsų įmonės logotipu.

Užrašų knygutės

Galiausiai, tai pats pasukinis mūsų pasiūlymas, kuris tikrai nėra prasčiausias. Netgi priešingai. Tai dar vienas iš labai ilgai ir sėkmingai naudojamų daiktų, kuris dažniausiai panaudojamas kiekvieną dieną. visada galima dovanoti ir darbo kalendorius, kurie užimtiems asmenims yra labai reikalingi, kad ši dovana bus tikrai praktiška ir realiai panaudojama.

**

OFIN.LT orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, todėl stengiasi pasiūlyti kuo platesnę pasiūlą už skirtingą kainą, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. Natūralu, kad daugelis verslininkų verslo dovanas perka pagal tai, ką patys norėtų gauti. Nepamirškite, kad naudingą įsikūnyti į savo klientą, kad būtų paprasčiau suvokti, ko jis gali norėti.

Biuro popieriaus atsargomis verta pasirūpinti iš anksto

biuro popieriusBiuro popierius yra vienas iš darbo sklandumą užtikrinančių daiktų. Tiksliau, net ne vienas. Lapai perkami pakuotėmis ir naudojami įvairioms reikmėms. Kad ir kokios srities veikla vykdoma, didele svarba pasižymi sąskaitos, ataskaitos bei kiti dokumentai. Ir nors XXI amžius yra visuotinė kompiuterizacija, popierinis formatas išlieka labai reikšmingas.

Rašom, spausdinam, vėl rašom… Žiūrėk, vieną dieną biuro popierius ima ir pasibaigia. Pietų pertrauką paskirti ėjimui į raštinių prekių parduotuvę? Bet jei dar tik rytas, iki pietų be popieriaus išsiversti nepavyks… Tad darbo procesų sklandumui iškyla grėsmė. Tuomet formuluojamas klausimas, ką daryti, kad lapų atsargos nesibaigtų. Ar įmanoma užtikrinti, kad popieriaus visuomet būtų pakankamas kiekis? Ir ar apsirūpinti daugybe lapų nebus per brangu?

Iš anksto pasirūpinti, kad biuro popierius nepasibaigtų, kaip tik yra naudinga. Pateikiame priežastis, kodėl.

  1. Išvengiama streso. Nepasilikus reikalų paskutinei minutei apsisaugoma nuo nepageidaujamos įtampos. Pavyzdžiui, įsigijus reikiamų kanceliarinių priemonių dar tada, kai senosios nepasibaigusios, užtikrinama, kad darbai nesustos pačiame įkarštyje. Juk nevykstama pjauti javų su beveik tuščiu kombaino kuro baku. Todėl logiška klausti, kodėl pradedami biuro procesai nepasirūpinus reikiamų priemonių atsargomis.
  2. Randama akcijų. Žmones vilioja akcijos. Tačiau tada, kai ko nors reikia skubiai, apie nuolaidas nelabai yra kada galvoti. Jei turite penkių šimtų lapų pakuotę ir per dieną sunaudojate dešimt lapų, atsargų turėtų pakakti penkiasdešimčiai dienų. Ar verta laukti, kol popieriaus atsargų visai sumažės? Vargu. Verčiau susigriebti dabar, o ne tuomet, kai paaiškės, kad lapų visai dienai neužteks. Kam laukti, jei galima įsigyti be streso? O paskyrus laiko paieškoms atkapstoma ir kokia nuolaida.
  3. Apsimoka pirkti daugiau. Kai biuro popierius tampa tokiu pirkiniu, kurio reikia nedelsiant, vykstama į artimiausią parduotuvę. Įsigyjama viena pakuotė. Ir galbūt gana brangiai. O štai nusprendus, kad neverta leisti atsargoms pasibaigti, ir pasirūpinus lapų atsargomis be delsimo, galima atrasti reikiamų daiktų daugiau ir už mažesnę sumą. Pirkti daugiau neretai būna naudinga, bet tai pavyksta tik tada, kai pirkimo nepasiliekama paskutinei minutei.

Mažiau streso, galimybė rasti nuolaidų, galimybė įsigyti daugiau už priimtinesnę kainą. Iš tiesų svarūs punktai. Kai nedelsiama, visa darbų eiga tampa gerokai efektyvesnė, netgi biuro mikroklimatas pagerėja.  Biuro popierius – tema, aktuali daugybei žmonių. Reikšmė verslo srityje? Nepriklausomai nuo įmonės dydžio, popieriaus temos svarba neblėsta. Mažas biuras ar visas jų kompleksas – kiekvienu atveju įvairūs dokumentai spausdinami, pasirašomi ir t. t.

O ar jūs iš anksto pasirūpinate popieriaus atsargomis? Jei ne, tikėtina, kad trys išgvildenti punktai paskatins tai daryti. Ir veikla eisis sklandžiau.

 

Daiktai, kuriuos privalote turėti savo biure

skersinio kainaGalbūt gavote paaukštinimą ir Jums suteikė atskirą kabinetą biure? O gal dirbate nuotoliniu būdu ir namuose turite erdvės įsikurti jaukiam namų ofisui? Vienas svarbiausių dalykų, motyvuojančių produktyviam darbui – harmoninga ir tvarkinga darbo aplinka.

Tokiai darbo aplinkai sukurti reikia tam tikrų interjero aksesuarų ar daiktų, kurie darbo metu nuteiktų kūrybiškai, prablaškytų, leistų prasimankštinti po ilgo sėdėjimo.

  • Skersinis. Galbūt užsienio ar Lietuvos didžiausių vadovų biuruose ir yra vietos didesniam treniruokliui, tačiau didžioji daugumą ofisų kabinetų negali pasigirti didele erdve. O gaila – jau seniai ištirta, kad sėdimas darbas gali lemti rimtų problemų, pradedant nuo viršsvorio, baigiant stresu, išsekimu. Griežtai rekomenduojama dirbant daryti pertraukas, per kurias darbuotojas atliktų tempimo ar kitokių pratimų. Vyrams praktiškiausia yra įsirengti skersinį – jis užima labai mažai vietos, o juo galima gan intensyviai pasimankštinti. Taip pat skersinio kaina mažesnė negu daugelio treniruoklių, tad apsimoka dar labiau.
  • Augalai. Augalus patariama auginti ne tik namuose, bet ir biure. Dažnai biurai būna netinkamai vėdinami, juose trūksta gaivaus oro, todėl augalai būtų kaip biuro plaučiai – jau iš mokyklos atsimename tai, kad augalai siurbia tai, ką iškvepiame ir atgal mums suteikia deguonį. Negana to, žalia spalva tarp pilkų sienų nuteikia darbingai ir pozityviai.
  • Darbų lenta. Šiandien galima rasti gausybę kompiuterinių programų, kurios yra atsakingos už mūsų darbų organizavimą, įvairių pastabų išsaugojimą ir priminimus. Tačiau jokia išmanioji programa neprilygsta senai gerai darbų lentai, prie kurios smaigstome įvairiaspalvius lapelius su užrašytomis užduotimis. Galų gale, prie jos nebūtina segti darbų – visada galima šioje matomoje vietoje pasikabinti širdžiai mielą artimųjų ar vaiko nuotrauką.
  • Galvosūkis. Yra specializuotų galvosūkių žaislų parduotuvių, kuriose galima įsigyti metalinius ar medinius žaisliukus, kuriuos reikia išardyti ir vėliau iš naujo sudėti. Tai reikalauja daug proto pastangų ir puikiai nukreipia mintis nuo kitų dalykų, užgulusių protą. Kas žino, gal besprendžiant galvosūkį Jums kils kokia geniali idėja darbui?

Jeigu biure jaučiate niūrią ir nekūrybišką atmosferą, būtinai pasinaudokite šiais patarimais – ženkliai pagerės ne tik jūsų fizinė ar dvasinė savijauta, bet ir pasieksite darbe geresnių rezultatų. Skersinio kaina neprilygsta gerai fizinei savijautai, o augalai net Jums to nejaučiant nuteiks gerai nuotaikai.

 

 

 

 

Tušinukai: jie aplink mus, bet mes jų nematome

tušinukai

Atrodo kad aplink mus yra tiek daug daiktų, kurie mūsų kasdienybę padaro kur kas geresne. Visgi, į daugelį daiktų mes paprasčiausiai nekreipiama dėmesio, kadangi jų buvimas atrodo visiškai natūralus. Vienas iš tokių daiktų – tušinukai. Rodos, tokia smulkmena, tačiau gyvenime tai labai reikalingas daiktas be kurio gyvenimas taptų kur kas sudėtingesniu. Vaikai dažniausiai stengiasi įsigyti kuo pigesnius tušinukus, kadangi mieliau savo pinigus leidžia saldainiams. Tuo tarpu vyresni pirkdami rašiklį į jį dažniausiai investuoja nemažai. Tarp rašytojų yra populiaru sakyti, kad tušinukas gali parašyti gerą arba blogą knygą. Lygiai taip pat jis gali padėti pasirašyti gerą dokumentą, kritiką ar priminimą.

Tušinukai gali būti perkami tiek internetu, tiek realiose prekybos vietose. Žmonės dažniausiai pasinaudoja virtualių parduotuvių teikiama nauda. Daugelis akcentuoja, kad perkant internetu galima sutaupyti labai daug pinigų. Juolab, yra ir dar daugiau pliusų, tad paminėsime kelis, kurie jus gali paskatinti nuo šiol kanceliarines prekes pirkti tik internetu.

  • Tušinukai internete, kaip jau minėjome, kainuoja kur kas mažiau, tad pasinaudoti galimybes yra būtina.
  • Internete dažniausiai egzistuoja kur kas platesnis pasirinkimas, tad tuo pačiu ir didesnė galimybė, jog atrasite tai, kas Jums puikiai tinka.
  • Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad pirkimas per kompiuterį yra kur kas paprastesnis ir dažniausiai greitesnis. Pasinaudoti šia galimybe tikrai verta ir naudinga.

Tušinukai gali būti ne tik paprasčiausia rašymo priemonė, tačiau tuo pačiu ir Jūsų gyvenimo dalis, kadangi su geru tušinukus rašomas geras tekstas. Kiekvienas geras verslininkas žino, kad tik kokybiškas rašiklis parašys po tikrai labai gerais sprendimais. Taigi, akcentuojama, kad firminis rašiklis dažniausiai padeda pasiekti daugiau. Nieko keisto, kad nuolatos siūloma pasinaudoti rašiklio sy firmos logotipu galimybe. Juk tai šansas susikurti reklamą, kuri veiks kad ir kur būtumėte jūs arba tie asmenys, kurie naudojasi tušinuku, kuri pažymėtas jūsų įmone.

CV šablonas į pagalbą rašantiems efektyvų gyvenimo aprašymą

cv sablonasKaip parašyti tokį CV, kad jis iš karto patrauktų potencialaus darbdavio dėmesį? Naudokite patikrintus laiko ir… pačių darbdavių CV šablonus. Neabejojame, kad dabar kilo daugybė klausimų, į kuriuos pabandysime atsakyti, kol jų net neuždavėte.

Kas yra CV šablonas?

CV šablonas yra tam tikras gyvenimo aprašymo karkasas su jau paruoštu dizainu ir numatytomis vietomis tam tikros informacijos išdėstymui. Efektyvaus CV šablonai gali būti panaudojami bet kokios specialybės ir specializacijos kandidatų gyvenimo aprašymams paruošti.

Kur rasti CV šabloną?

Jų yra ne vienas. Ir ieškoti reiktų internete. Galite rasti daugybę įdomių CV šablonų, tačiau kuris iš jų efektyviausias/ Čia jau reikėtų pasidaryti nedidelį tyrimą ir pasidomėti daugiau apie tai, kad tokį CV šabloną siūlo. Rekomenduojame Wozber.com sukurtus CV šablonus. Jie pritaikyti būtent Lietuvos rinkai, nes jų kūrėjai – Lietuvos įmonė, veikianti visame pasaulyje.

Kodėl tai efektyvu?

Ruošiant CV laisva forma niekada nežinote, ko iš tikrųjų reikia darbdaviui. Dėl to reiktų pasitikėti profesionalų patvirtintu CV šablonu. Kurioje vietoje turi būti informacija apie asmenines savybes, išsilavinimą ir darbo patirtį gali pasakyti patys darbdaviai, vertinantys, ar patogu naudotis gautu kandidato CV. Taip gimsta efektyviausi šablonai, nes jie priimtini daugumai darbdavių.

Informacijos išdėstymo (UX) specialistai taip pat aktyviai dirba prie CV, kad jis būtų kaip įmanoma aiškesnis ir suprantamesnis ir tilptų į 1 puslapį. IT inžinierių darbas – padaryti jį nedidelio dydžio, kad būtų patogu siųsti el. paštu. Prie CV šablonų kūrimo dirba daugybė įvairių sričių specialistų, o kandidatui tereikia tik suvesti savo duomenis ir išsisaugoti. Tai kur kas efektyviau, nei gyvenimo aprašymas laisva forma.

Kaip pildomas CV šablonas?

Šiuolaikinės technologijos smarkiai automatizavo ne vieną procesą, taip pat ir CV rašymą. Kandidatui reikia pasirinkti norimą CV dizainą ir informacijos išdėstymą iš kelių variantų. Tada lieka tik įkelti savo nuotrauką ir į tam tikrus laukelius įrašyti informaciją. Viskas labai patogu ir intuityvu. Kai duomenys suvesti, CV įrankis sugeneruoja CV PDF formatu, kurį galima atsisiųsti į kompiuterį. CV duomenys yra saugomi internete, todėl po kurio laiko vėl ieškant darbo nebereikia iš naujo kurti savo gyvenimo aprašymo – pakanka pridėti keletą naujų laukelių apie darbo patirtį, atnaujinti nuotrauką, kontaktinę informaciją ir turite naują CV pagal visus tuo metu galiojančius darbdavių reikalavimus.

Ar jau pasiruošę išbandyti Wozber.com CV kūrimo įrankį?

Vadybininko darbas – ar tai perspektyvu?

Ost ExpressŠi specialybė – itin dažnai pasitaikanti. Klausimas, kodėl taip yra, dėl didelės paklausos, ar dėl gandų, kad tai lengvas darbas, už kurį gali gauti gerus pinigus? Nei vienas, nei kitas atsakymas nėra teisingi, kadangi tai tikrai nėra vienas iš lengvųjų darbų, o, kad yra paklausa, taip, galbūt ji ir yra, tačiau šiuo metu įmonės vykdydami atranką atsižvelgia ne tik į tai, kokį žmogus jiems rodo išsilavinimo laipsnį, bet ir į realias žinias, todėl norint būti geru vadybininku, kaip jau minėjome, kuris uždirba gerus pinigus ir dirba perspektyvų darbą, Jums reikės daug ką praeiti. Ką tai reiškia? Pirmiausia tai reiškia, kad vadybininko darbas nebus lengvas. Kalbant apie pradžią, Jums reikėtų gauti išsilavinimą, kuris atitiktų keliamus reikalavimus norint dirbti vadybininku Jums reikės pradėti nuo žemiausių pareigų, o kai įgausite praktinių žinių, galėsite konkuruoti ir su vyresniais vadybininkais, kurie jau turi aukštesnes pareigas, kadangi yra įgiję daugiau žinių. Viskas prasideda nuo praktikos – ją turėsite atlikti tarp studijų, arba po jų, kaip jau minėjome, tuo metu ir įgausite įvairių žinių, koks yra vadybininko darbas. Vadybininkas – labai svarbi kiekvienos įmonės dalis.

,, Ost Express ‘‘ įmonė siūlo įvairias paslaugas verslui. Vadybininko darbas – labai priklauso nuo to, kaip Jums pasiseks, visi sako, kad norint gauti gerą darbą ir jame išsilaikyti, taip tai yra tiesa, tačiau jeigu Jums pasiseks atsidurti laiku ir vietoje, gausite gerą darbo pasiūlymą, galite būti lyg ,,laimės kūdikis‘‘, tačiau kita vertus, nieko nepasieksite neįdėję darbo – kad ir kaip lengvai gautumėte darbo vietą, sunkus darbas turi Jūsų neapleisti, turite dirbti sunkiai, siekti kuo daugiau sužinoti. Transporto vadybininkas – dažnai pasirenkama specialybė, kuri yra paklausi, kadangi transportas ir logistika – labai populiaru. ,, Ost Express ‘‘ teikia paslaugos įvairioms įmonėms, kurioms yra reikalingi įvairių sričių vadybininkai, todėl ši įmonė Jums gali padėti susirasti darbą, o galbūt galėsite atlikti praktiką ir kaip šios įmonės vadybininkas.

Vadybininko darbas – labai perspektyvi specializacija, tačiau norint, kad perspektyvos būtų realios, turėtumėte stengtis dirbti kasdien, visada domėtis, stengtis kuo daugiau sužinoti apie Jums reikalingus dalykus, kadangi informacija visada gali būti naudinga ateityje, todėl dėl įvairios informacijos visada turite pasistengti. Vadybininkai – viena paklausių specialybių šiuo metu, tačiau, kaip jau minėjome, be viso šito, yra atsižvelgiama ir į praktines žinias, kadangi vadybininkai, kurie pabaigė tam tikrą specialybę, tačiau praktiškai nieko nesugeba, darbo nesusiras.

Uab ,, Ost Express ‘‘ – puiki vieta susirasti Jums reikiamų paslaugų, kadangi ši įmonė teikia įvairias paslaugas verslininkams, kuriems samdytis tam tikros srities specialistus, kurie dirbtų nuolatos, yra nenaudinga. Uab ,, Ost Express ‘‘ yra labai naudinga ir būsimiems ir esamiems vadybininkams, kadangi tai įmonė palaikanti glaudžius ryšius su kitomis įmonėmis.

Thermo King šaldymo įranga

Thermo KingKokybiška ir ilgaamžė šaldymo įranga tarnauja tikrai ilgai, tačiau kartais pasitaiko, kad ji būna netinkamai prižiūrima, todėl kyla įvairių problemų. Thermo King šaldymo įrangos nuoma Lietuvoje užsiima ne viena bendrovė, todėl reiktų rinktis geriausius specialistus šioje rinkoje.

Kas iš viso yra ta šaldymo įranga? Thermo King yra amerikiečių kompanija, jau daugiau nei 70 metų gaminanti šaldymo įrangą ir sistemas.

Tam, kad įsivaizduotumėte, kas tai yra, reiktų suvokti, kaip veikia šaldytuvas. Yra toks unikalus skystis – freonas. Jis turi unikalią savybę – kuo daugiau jį šildo aplinka, tuo šaltesnis jis darosi. Jei toks skystis atšaldomas vienoje talpoje ir specialiu kompresoriumi perpumpuojamas į kitą vietą, kurį laiką jis atidavinėja šaltį atgal į aplinką. Tokiu būdu šaldomas oras, vanduo arba specialios talpos. Tai šaldytuvo esmė. Taip pat ir kondicionieriaus, kuris dabar yra beveik visuose automobiliuose.

Automobilinis kondicionierius yra pakankamai silpnas ir per karščius sunkiai susidoroja su įkaitusiu automobilio salonu. Čia reikalingas kur kas galingesnis kondicionierius. Tokiu būdu montuojamas profesionalus automobilinis Thermo King kondicionierius. Pastebėkite ant nedidelių sunkvežimių kėbulo yra tam tikra dėžė. Ten greičiausiai sumontuotas Thermo King ar kito gamintojo kondicionierius. Reikia tik nuvesti oro padavimo sistemą ir automobilio salonas ar priekaba bus pripildyta vėsiu oru. Tai idealios sąlygos vežioti vandenį, pieną, šaldytą žuvį, kitus greitai gendančius produktus, kuriuos reikia laikyti žemesnėse temperatūrose. Įdomu tai, kad Lietuvoje žiemą būna -25 laipsniai šalčio. Tokiu atveju kondicionierius veikia priešingai – jie pašildo orą iki reikiamos temperatūros. Todėl šaldymo įranga jų kartais nepavadinsi…

Profesionali šaldymo įranga montuojama ne tik nedideliuose krovininiuose automobiliuose, bet ir didžiulėse puspriekabėse – refrižeratoriuose. Tai itin didelių gabaritų puspriekabė, purios priekyje montuojamas didelis Thermo King šaldymo aparatas. Jis yra pakankamai galingas, kad palaikytų tam tikrą temperatūrą ilgą laiką, kol prekės pakraunamos ir per kelias dienas transportuojamos į kitas šalis. Tai itin naudingas sprendimas logistikos pramonei, todėl čia investuojami milžiniški resursai. Kiekvienais metais tokios sistemos yra tobulinamos ir gerinamos, siekiant sumažinti aplinkos taršą ir užtikrinti dar efektyvesnį veikimą. Bet tai jau kito rašinio tema…