svetainėBūstas – plati tema. Namai skiriasi įvairiausiais dalykais – plotu, kambarių skaičiumi ir t. t. O kiekvienas kambarys – dar daugiau skirtybių.

Svetainės atnaujinimas

Interjero dizaino specialistai pataria, kad renkantis baldus svetainei reikėtų pradėti nuo kambario apžiūros. Skamba sudėtingai? Paprasčiau tariant, jeigu keičiate baldus, o visa kita lieka, kaip buvę, tuomet nevertėtų numoti ranka į sienų spalvą, užuolaidas ir t. t. Juk baldus turėsite derinti.

Nereikėtų ignoruoti ir suplanavimo. Pavyzdžiui, jeigu seni baldai sustatyti patogiai ir net nežinote, ar įmanoma sugalvoti ką nors geriau, tai tikriausiai įsigiję naujus išlaikysite panašų apstatymą. O jeigu suplanavimas akivaizdžiai nekoks, tada veikiausiai imsitės permainų.

Erdvumas ir variacijos

Jeigu svetainė neatrodo didelė, patariama neperspausti. T. y. nebus tikslinga įsigyti pernelyg masyvius baldus. Kita rekomendacija – rinktis šviesesnius modelius, nes jie suteiks daugiau erdvumo. Džiugi žinia, kad baldų gamintojai pasiūlo nemažai spalvų variacijų. Puikus pavyzdys – minkšti kampai. Tas pats modelis gali būti pagamintas ir šviesesnis, ir tamsesnis…

Tai suponuoja, kad kiekvienam kambariui turėtų pavykti išsirinkti geriausią variantą. Ar imatės kosmetinio remonto, ar vyksta intensyvios statybos, nei minkštų kampų, nei kitų aktualių gaminių paieška netaps kompromisų menu.

Sąlyga

Mažesnė ar didesnė patalpa gali būti ne tik patraukli estetiškai, bet ir nestokoti universalumo. Tačiau tam yra viena sąlyga. Ir jau greičiausiai numanote, kokia: baldai.

Pasitelkime minkštą kampą kaip pavyzdį. Tai ne sofa, ne fotelis, bet ne mažiau (o paprastai ir daugiau) komfortiška. Nusipirkus tokį kampą, tampa lengviau apstatyti patalpą, geriau išnaudojama erdvė. O ir kalbant apie jaukumą atsiranda ne vienas teigiamas aspektas. Malonu ne tik kalbėtis mėgaujantis arbata, bet ir prigulus pailsėti ar netgi išsimiegoti.

Svetainė – vienas universaliausių kambarių. Apie tai mums sufleruoja ir baldai. Kokių jų būna, galite pasižiūrėti https://www.baldusale.lt/svetaine. Mąstote šia patalpą įkurti ir kaip valgomąjį? O galbūt kombinuosite su darbo kambariu? Kad ir kokį variantą pasirinksite, įmanoma turėti svetainę, kuriai tinka tokie žodžiai kaip „išsvajota“ ar „nuostabi“.

 

 

 

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.