InterjerasPaslaugos gyventojamsVerslas

Kuo skiriasi prabangūs ir prasti viešbučiai

viešbučių instaliacijosKai per booking.com ar kitas viešbučių rezervavimo sistemas savo kelionei norime užsakyti viešbutį, galime nujausti pagal kainą ir įvertinimą žvaigždutėmis, pagal žmonių atsiliepimus, kokio tipo viešbutis tai yra. Tačiau vienas iš esminių skirtumų, kuris jums bus akivaizdus lankantis prabangiuose ir prastuose restoranuose – tai bus sudiegtos geros išmanios sistemos arba senoviški susitarimai.

Protinga KNX pastato valdymo sistema viešbučiams – prieš paprastus sprendimus

Taigi, pagrindinis kriterijus, kuris leis jums atpažinti gerą viešbutį nuo tokiu apsimetančio – viešbučio investicija į KNX sistemas. Jos leidžia personalui lengvai kameromis stebėti bendrąsias erdves, matyti elektroninių kortelių veikimą kambariuose. Kambaryje gali būti įmontuota daug patogiai valdomų sistemų, paklūstančių centriniam valdymo mechanizmui. Brangus, tačiau senoviškas viešbutis nebus atsinaujinęs ir neinvestuos į tokius sprendimus.

Aptarnavimas susideda ne tik iš gyvų žmonių arba kam reikalingos viešbučių instaliacijos sistemos?

Gyvi žmonės klysta dažniau. Be to, svečiai dažnai nori neturėti per daug bereikalingo kontakto su žmonėmis, dirbančiais viešbutyje. Todėl išmanios sistemos leidžia patenkinti savo poreikius beveik be jokio kontakto su administracija. Šiuo aspektu, išmani sistema yra patogiau ir labiau nuspėjama.

Geras viešbutis siekia įdiegti geriausius, išmanius sprendimus

Geras arba tokiu siekiantis būti viešbutis tikrai žino, kas yra išmanus viešbučio patalpų valdymas. Jis gali valdyti apšvietimą, užraktus, signalizaciją, stebėti kameromis viską. Kokios būna išmanios instaliacijos, skirtos viešbučiams? Į jas gali įeiti daug dalykų: bendrų erdvių valdymas, užraktai, elektros energijos taupymas, įvairūs komfortą suteikiantys įrengimai kambariuose.

Mažų smulkmenų didybė

Mygtukai, dangteliai, rozetės viešbučiams pagal specialius reikalavimus  – tai mažos smulkmenos, bet jos gali taip pagerinti poilsį viešbutyje. Jeigu lengvai galite reguliuoti temperatūrą, drėgmę, apšvietimą kambaryje, jeigu jums vienu piršto paspaudimu paklūsta DVD ir televizorius, gal net įsijungia arbatinukas – tai tikrai geras poilsio standartas.

Kas prastuose nakvynės namuose pakeičia išmanias sistemas?

Gal klausimą reikėtų formuluoti atvirkščiai ir klausti, kas prastas sistemas pakeitė naujomis geruose viešbučiuose, bet ne tai svarbiausia. Štai kokius triukus vietoje modernios sistemos dažnai mėgsta naudoti prasti viešbučiai, hosteliai ir nakvynės namai:

• Išvykstant raktą reikia įmesti į pašto dėžutę. Nes registratūra būna užrakinta, o palikti nerakintų kambarių, kaip ir išvykti su raktu, negalima.
  • Duše naudojamas labai silpnas vandens spaudimas, kad per daug neleistumėte. Kai išmaniame duše viešbutyje vandens tekančio ir taip nepaliksite kiaurą dieną, nes ten yra sensoriai, reaguojantys į tai, ar yra žmogus.
  • Kai atvykstate vėliau, žaidžiate kone „Geo Catching“, kad rastumėte savo raktus. Gaunate nuorodas, kur eiti ir ką daryti, kad rastumėte kažkur padėtą jūsų kambario ir laiptinės raktą. Priešingu atveju, jeigu atvyktumėte į modernų viešbutį, tai arba jis dirbtų visą parą, arba prie įėjimo būtų specialus aparatas, kur suvedus savo registracijos kodą, gautumėte elektroninį raktą – magnetinę kortelę.
  • Tualetuose ir dušuose būna įmontuojamas judesio detektorius, todėl sėdint tualete, jeigu nemojuojate detektoriui, šviesa gali tiesiog užgesti. Tai daroma taupumo sumetimais. Moderniame viešbutyje, kol esate kambaryje, esate įstatę savo kortelę – raktą, ir tuomet elektra veikia. Kai išeinate, išsinešate raktą ir prietaisai nebeveikia bei jokiu būdu be reikalo nesinaudoja elektra.
  • Jei pametate raktą, mokate 100 eurų baudą. Moderniame viešbutyje magnetinės kortelės negrąžinimas, pametimas ar sugadinimas nieko nekainuos, nes ją galima tiesiog deaktyvuoti pasibaigus jūsų viešnagei, o vėliau kitam svečiui duoti kitą.