Vyriški papuošalai: kaip tinkamai priderinti prie aprangos?

vyriški papuošalaiVyriški papuošalai nuo seniausių laikų iki dabar yra išlikę, kaip puikūs aksesuarai, pabrėžiantys vyro žavesį ir suteikiantys daugiau vyriškumo ir solidumo prie vyro aprangos stiliaus. Šiandien įvairiose aksesuarų, papuošalų ar juvelyrinių dirbinių parduotuvėse galima rasti  begalę papuošalų, skirtų vyrams, tačiau kaip išsirinkti papuošalus, kad jie tinkamai derėtų prie pasirinktos skirtingos aprangos?

Visų pirma reikėtų įsivertinti kiekvienos dienos stilių. Pavyzdžiui galbūt šiandien jums laisvadienis ir esate apsirengę paprastais marškinėliais, džinsais ir laisvalaikio batais, tuomet prie tokios aprangos tikrai nereikia puoštis prabangiu laikrodžiu tinkančiu prie kostiumo, ar bandyti į paprastus marškinėlius įsisegti sąsagų, tokiam paprastam stiliui paįvairinti užtektų užsidėti apyrankę, kuri galėtų būti pagaminta iš juodo agato akmens karoliukų, arba supinta iš odinių dirželių, žinoma galima rinktis ir tauriųjų metalų apyrankes, auksines ar sidabrines, bet čia persistengti nereikėtų, jeigu apranga išties laisvalaikio – vyriški papuošalai neturėtų atrodyti prabangiai. Kalbant apie laikrodžius, juos taip pat reikėtų rinktis paprastesnio dizaino, pavyzdžiui, prie džinsų ir marškinėlių puikiai tiks vidutinio dydžio laikrodis su vienspalviu odiniu dirželiu.

Jeigu ruošiatės atrodyti oficialiau ar šventiškiau vilkėdami kostiumą, prie jo labiau tiktų rinktis  didesnį ir puošnesnį laikrodį, o prie vilkimų marškinių puikiai tiks sąsagos, kurios pridės ne tik elegancijos, bet ir vyriškumo. Žinoma, jeigu jau nusprendėte marškinius papuošti sąsagomis, geriausia jų spalvą derinti prie laikrodžio, jeigu pastarasis sidabrinės spalvos, stilingiausiai atrodysite pasirinkdami sąsagas pagamintas iš to paties tauriojo metalo – sidabro. Turite savo numylėtine apyranke, tačiau ji labiau tinkama nešioti prie laisvalaikio stiliaus? Tuomet ją tikrai padėkite atgal į stalčių, o prie kostiumo rinkitės apyrankes ne iš paprastų dirželių ar karoliukų, o geriausia būtų rinktis pagamintas iš sidabro, aukso ar kitų tauriųjų metalų. Žinoma, jei apyrankė atrodo solidžiai pagaminta ir yra iš odos, pavyzdžiui, ji yra mėlynos spalvos, tuomet ko gero puikiai tiks ir prie mėlyno kostiumo. Kalbant apie vyriškas grandinėles ant kaklo, vargu ar jas užsidėję prie kostiumo atrodysite stilingai, šias geriausia rinktis prie laisvalaikio aprangos, paprastų vasariškų marškinėlių su atviresniu kaklu, ar džemperio.

Verta paminėti, kad vyriškas žiedas yra toks aksesuaras, kuris tiks prie bet kokios aprangos – kostiumo, laisvalaikio ar sporto aprangos. Kad ir ką užsidėtumėte su žiedu neatrodysite mažiau stilingi ir neskoningi, vis dėl to vestuvinius žiedus vyrai nešioja visą gyvenimą ir jie puikiai tinka prie kasdienių, skirtingų vyrų apsirengimo stiliaus.

 

 

 

Moterų svajonė – žiedai su deimantais

žiedai su deimantaisPapuošalai yra neatsiejami nuo moterų. Gana sunku būtų rasti moterį, kuri visiškai nemėgtų papuošalų ir jais nesipuoštų bent per ypatingas progas. Papuošalai dažnu atveju užbaigia moters sukurtą įvaizdį. Tinkamai pasirinkti papuošalai gali suteikti unikalumo ir išskirtinumo. Vienas iš mėgstamiausių moterų papuošalų yra žiedas. Žiedai daugeliui asociajuojasi su sužadėtuvėmis arba vestuvėmis, būtent todėl šiandien plačiau aptarsime šiuos žiedus.

Vyrai visais istorijos laikotarpiais stengėsi įtikti savo mylimosioms, todėl nieko keisto, kad žiedai su deimantais tapo vienu iš meilės išraiškos simboliu. Žiedai su deimantais yra dovanojami tik dvejomis progomis t.y prašant išrinktosios rankos arba susituokiant.

Sužadėtuvių žiedai su deimantais tai vienas iš populiariausių ir kartu brangiausių pasirinkimų. Apie šiuos žiedus svajoja ne vieną netekėjusi mergina, todėl dažnai tikisi, kad būtent tokį žiedai ir išrinks mylimasis. Žiedai su deimantais, kai kuriems vyrams yra prestižo reikalas, juk vos tik paskelbiama žinia apie sužadėtuves visų žvilgsniai nukrypsta į merginos ranką ieškant sužadėtuvių žiedelio. Perkant suždėtuvių žiedą su deimantu vyrai atsisveikina su mėnesio ar kelių mėnesių alga. Sužadėtuvių žiedai su deimantu kainos prasideda nuo vieno tūstančio eurų. Pripažinkite suma nėra maža, tačiau dėl savo brangiųjų moterų vyrai dažnu atveju pasiruošę taupyti, kad tik mylimoji būtų laiminga.

Vestuviniai žiedai tai amžinos meilės simbolis ir ištikimybės garantas, šie žiedai yra skirti visam gyvenimui, todėl renkantis juos reikėtų nepamiršti, jog jie Jus lydės kiekvieną dieną. Dažnai net ir dirbant žiedai nėra nusiimami, todėl labai svarbu, kad žiedai būtų patogūs.

Populiariausi vestuviniai žiedai yra klasikiniai, kurie yra be įmantrių papuošimų, jie dažniausiai būna šiek tiek išgaubti ir prigludę. Šie paprastučiai žiedai dažnai yra papuošiami deimantais. Vestuviniai žiedai su deimantais nors ir gana dažnas pasirinkimas, tačiau šis pasirinkimas yra dažniausiai gerai apsvarstomas, nes kaip ir sužadėtuvių žiedai taip ir šie kainuoja nemažus pinigus. Šie žiedai su deimantais kaina nesiskiria nuo sužadėtuvių žiedų kainos ir daugeliu atveju žiedų dizainas visiškai nesiskiria.

 

Vestuves ir sužadėtuves lydi apsikeitimas žiedais

vestuviniai žiedaiSužadėtuvės ir vestuvės – svarbi proga kiekvienos poros gyvenime. Tai ne tik santykių perkėlimas į kitą, aukštesnį, lygmenį, bet ir didžiulis įsipareigojimas, skatinantis į santykius pažvelgti kur kas rimčiau. Sprendimą tuoktis lemia ir daugelis rūpesčių, susijusių su vestuvių planavimu.

Be begalės atributų, kuriuos reikia pasirinkti, be daugybės darbų, kurie laukia prieš vestuves, reikia išsirinkti ir vestuvinius žiedus. Daugelis porų nuo seno renkasi tradicinius auksinius žiedus, tačiau yra ir tokių, kurie tradicinį auksą iškeičia į baltąjį auksą, sidabrą ar netgi volframą.

Volframas – tai metalas, iš kurio pastaraisiais metais imti gaminti ir vestuviniai žiedai. Šis metalas yra ypač tvirtas, nepakeičia formos, dėvint nesusibraižo, o jo spalva – kaip baltojo aukso ar sidabro. Taip pat per kelis dešimtmečius kito ir žiedų formos. Žinoma, klasikinis variantas madingas visuomet.

Dabar internete gausu vestuvinių žiedų modelių. Galime rasti ir pačių neįprasčiausių akiai, primenančių dėliones ar netgi varžtus. Dažnai vestuviniai žiedai dekoruojami įvairiomis pynėmis, marginami raštais, skirtingais ornamentais ir t. t. Dažnai būsimieji sutuoktiniai pasirenka vestuvinius žiedus su akutėmis: briliantais, deimantais, cirkoniais. Pastarieji dažnai inkrustuojami į merginų žiedus, o vyrai tuo tarpu renkasi kuo labiau klasikinius, patvaresnius ir patogesnius dėvėti žiedus. Visgi nereikėtų pamiršti, kad vestuviniai žiedai turėtų būti ir praktiški, nes juos reikės dėvėti ne vieną ir ne du dešimtmečius.

Paprastai ilgą ar prasmingą dviejų žmonių draugystę vainikuoja dvejos progos – tai sužadėtuvės ir vestuvės. Tik nuo poros pasirinkimo priklauso, kaip jie įprasmins ir paminės šias šventes. Greta visų kitų rūpesčių, lydinčių šias dvejas progas, ne ką mažiau vargo sukelia vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų paieška.

Kad tai netaptų varginančiu ir nesutarimų galinčių sukelti veiksniu, reikėtų iš anksto aptarti abiejų pusių norus ir lūkesčius. Pirma, svarbu išsiaiškinti, koks ir kokios spalvos metalas labiausiai patinka. Tai gali būti geltono, raudono ar balto aukso žiedai, galima žiedą pagaminti iš visų 3 aukso atspalvių. O galbūt pora išvis nemėgsta aukso, tad pasirinks ir pasipuoš sidabro ar volframo metalo vestuviniais žiedais. Bene pigiausi variantai – vestuvinius žiedus atsisiųsti iš užsienio arba gaminti iš savo turimo aukso.

Gamintiems žiedams tinka taip vadinamasis „aukso laužas“ – seni sutrūkę, sulūžę papuošalai, auksas, nuimtas nuo dantų ir panašiai. Jei nusprendžiama, jog vestuviniai žiedai bus gaminami, reikia susirasti patikimą ir gerą vardą turintį juvelyrą. Čia padės komentarai internete arba pažįstamų ar draugų rekomenduoti juvelyriškos specialistai.

Nevertėtų rinktis meistrų, besiskelbiančių, kad vestuvinius ar sužadėtuvių žiedus gamina itin pigiai. Gaminantis žiedus, vertėtų išsirinkti ne tik gražų, bet ir praktišką vestuvinių žiedų modelį, kad, kaip sakoma, vėliau mūvint žiedą jis visur nekliūtų. Tačiau bene paprasčiausia vestuvinius žiedus tiesiog nusipirkti.