Ar elektroniniai vestuvių kvietimai – geras pasirinkimas?

Elektroniniai vestuvių kvietimaiPaskutiniu metu mes labai daug veiksmų atliekame būtent internetu, tad nieko keisto, kad paprasčiausiai iškilus poreikiui – mes net nesvarstome kitų egzistuojančių galimybių. Elektroniniai vestuvių kvietimai – populiarus pasirinkimas, kurį paskutiniu metu pasirenka praktiškai visi, kurie ieško galimybių kaip artimiesiems pranešti apie jų laukiančią šventę.

Elektroniniai arba kitaip virtualūs vestuvių kvietimai šiuo metu labiausiai plinta dėl kelių labai akivaizdžių priežasčių:

  1. Jų kaina yra kur kas mažesnė arba visiškai nekainuoja priklausomai nuo to, ar samdysite asmenį, kuris juos sumaketuos. Vestuvių šventės išlaidos ir taip yra labai didelės, tad patogu, kai egzistuoja galimybė padėsianti jums sutaupyti bent jau kiek pinigų.
  2. Tuo pačiu jie išsiunčiami labai greitai, taigi nereikia gaišti brangaus laiko, kuris apskritai yra labai brangus stengiantis suorganizuoti vestuves. Juk reikia pagalvoti apie labai daug smulkmenų ir susidėlioti kriterijus, kad pasirinkimas būtų teisingas.
  3. Tereikia susižinoti asmenų, kuriuos kviesite į vestuves – elektroninius pašto adresus. Šiuo metu žmonės gana dažnai keičia savo gyveną vietą, tad kartais susižinoti, kur jie gyvena – gali būti labai sunku. Kur kas paprasčiau susisiekti virtualiais bendravimo būdais.
  4. Grafinis dizainas suteikia galimybę sukurti išskirtinio stiliaus kvietimus, kurie taip gali būti judantis.
  5. Puikus pasirinkimas – filmukas, kuriame vaizdžiai pranešama apie artėjančią šventę.

Vestuvių kvietimai gali būti sukuriami pagal individualius žmonių poreikius ir vieno mygtuko paspaudimu išsiunčiami bent jau šimtui žmonių. Labai patogu, kai egzistuoja tokios alternatyvos, kadangi galima kur kas greičiau ir paprasčiau skleisti informaciją.

Jeigu esate tradicinių pažiūrų ir būtent tokių vestuvių norite – tokiu atveju visada galima siųsti popierinius kvietimus, tačiau ir pastarieji dažniausiai sukuriami virtualiomis programomis, o tik paskui siunčiami kiek toliau. Akivaizdu, kad visiškai atsiriboti nuo technikos priemonių nebus įmanoma, taigi bet kuriuo atveju rekomenduojame susirasti profesionalą, kuris suteiks kvietimo paketavimo paslaugas. Puikus pagalbininkas organizuojant vestuves ir renkantis vestuvių kvietimus – svetainė http://www.vestuvesaz.lt

Vestuvių kvietimai turėtų būti kuo originalesni ir kuo labiau priminti jus. Svarbiausia, kad šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę patenkinti net ir pačius išrankiausius žmonių poreikius, tad pasinaudokite egzistuojančiomis galimybėmis.

Paprastos, tačiau ne prastos vestuvės

vestuvėsKol vienos poros mano, kad vestuvės privalo būti labai didelės ir prašmatnios, tuo tarpu kiti galvoja, kad kur kas geriau yra surengti paprastas vestuves, kadangi svarbiausia yra tai, kad du žmonės nori susituokti, o ne tai, kokio dydžio šventę jie surengs. Paprastos vestuvės gali būti kur kas mielesnės ir kur kas labiau patraukiančios dėmesį nei kad ypač didelės ir prabangios. Tiksliai žinant ko norite ir apgalvojant smulkmenas – pavyks susikurti svajonių vestuves.

  1. Vietoj to, kad pasirinktumėte labai didelę salę, kurioje bus minimos vestuvės – rekomenduojame paprasčiausiai išsinuomoti nedidelę salytę ar net kaimo turizmo sodybą, kur bus paminimo jūsų vestuvės. Jokios pompastikos. Vien tik paprastumas ir žmogiškumas siekiant tobulumo.
  2. Tuo pačiu galima atsiriboti nuo ypač prašmatnios salės puošimo. Paprasčiausiai keli balionai ir kaspinai ant kėdžių sukurs jaukią atmosferą. Daugelis žmonių išties labai persistengia ieškodami papuošimų vestuvėms. Dažnai kuklios būna net dar mielesnės ir malonesnės.
  3. Reikia pagalvoti ir apie tai, kad vietoj prabangių muzikantų galima pasisamdyti vietinę grupę, kurios tikslas, kad svečiai kuo maloniau praleistų laiką. Dažniausiai jie koncertuoja labai pigiai, tačiau nuoširdumas sukuria ypač malonią atmosferą.
  4. Taip pat nereikia persistengti su drabužiais. Daugelis šiuolaikinių nuotaką renkasi kuo paprastesnius drabužius, kadangi minimalizmas yra madoje. Tuomet kuklios nuotakos atrodo žavingai ir daugelis svečių pritaria, kad tai kur kas geriau nei pūstos ir ilgos suknelės.
  5. Galiausiai, maistas taip pat gali būti minimalus. Paprasčiausiai paruoškite švedišką stalą. Tai labai patogus ir tuo pačiu gana pigus variantas svečiams pasisotinti.

Vestuvės nebūtinai turi būti įspūdingos. Svarbiausia, kad jos būtų kuo mielesnės ir kuo labiau išreikštų dviejų žmonių meilę ir tarpusavio pasitikėjimą. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad santuoka bus statoma ne ant pompastikos, o paprastumo, mielumo. Jeigu bijote, kad nepavyks suorganizuoti net paprastų vestuvių – tokiu atveju naudinga pasisamdyti profesionalus, kurie padės suorganizuoti šventę. Paslaugos nebrangios, o efektas yra didelis.

Vestuvės užsienyje: jaunavedžių rojus

idealiai suplanuotosŠvęsti savo vestuves užsienio šalyje – daugelio jaunavedžių svajonė. Tai būtų išskirtinė šventė, kuriose dalyvautų visi jūsų geriausi draugai ir artimiausi giminaičiai, o vedybos būtų idealiai suplanuotos patyrusių vestuvių planuotojų. Be abejo, oras taip pat būtų garantuotai geras, nes, ko gero, išsirinktumėte tokį pasaulio kampelį, kuriame visuomet šilta ir gera. Taigi, vienintelis dalykas, kuris anksčiau kamuodavo visas poras, norinčias susituokti užsienyje – vedybų kaina. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šventė užsienyje turėtų kainuoti gerokai brangiau, nei Lietuvoje. Tačiau, statistika rodo visiškai kitaip.

Pastaruoju metu tapo įprasta Lietuvoje vedybų vakarinei daliai nuomotis vilą arba sodybą su maistu ir nakvyne, taip pat nemažai pinigų kainuoja dekoracijos, vestuvių planuotojo paslaugos, profesionalių fotografų ir filmuotojų darbas bei dar daugelis kitų tiekėjų ir pagalbininkų. Tokios vestuvės vidutiniškai kainuos nuo 35 tūkstančių litų iki 50 tūkstančių ar netgi stipriai daugiau, priklausomai nuo svečių skaičiaus. Savaime suprantama, tai gana didelė kaina ir ne visi nori ar gali tokią pinigų sumą išleisti vestuvių puotai.

Renkantis vedybas užsienyje, jūs galite tikrai nemažai sutaupyti – štai pavyzdžiui Šri Lankoje yra nemažai viešbučių, kurie yra idealiai pritaikyti jaunavedžiams, tad galite ten nuvažiuoti nieko nesuplanavę, o viešbučio darbuotojai pasirūpins, kad jūsų vestuvių ceremonija būtų tiesiog įspūdinga! Negana to, jums tikrai patiks ideali šios šalies atmosfera: itin gražios ir žybsinčios orchidėjos, gausūs laukai arbatmedžių, nuostabi indiška muzika, didingas ir ramybe spindintis vandenynas – visa tai jūsų laukia Šri Lankoje. Negana to, čia žmonės visuomet šypsosi ir tikrai mėgsta užsieniečius.

Čia galima susituokti ir pagal savo tradicijas, tačiau jeigu norite maksimalios egzotikos – susituokite pagal Šri Lankietiškas tradicijas. Šios šalies kultūra yra tikrai įdomi, tad jūs būsite apstulbę šri-lankietišku žavesiu ir noru padaryti jums ypatingą ir nepamirštamą šventę.

Daugelis žmonių renkasi ir Mauricijų. Tai tokia sala, kuri, kaip ir Šri Lanka, džiaugiasi Indijos vandenyno draugija. Šioje saloje rasite nemažai skirtingo lygio viešbučių, kurie visi orientuoti į poras, norinčias čia susituokti arba atšvęsti medaus mėnesį. Jums patiks natūrali šios salos gamta – nors atrodytų, kad tai yra gan populiarus turistų kraštas, tačiau daugelis krioklių, paplūdimių, laukų ir kitų gamtos stebuklų atrodo taip, lyg niekada nebūtų buvę žmonių paliesti. Taip yra todėl, kad šios salos gyventojai ypač vertina gamtą ir gerbia kiekvieną žmogų, todėl ir čia jūs visur būsite lydimi šypsenomis ir noru jums padėti kiekviename žingsnyje.

Atkreipkite dėmesį, kad abejose aprašytose vietose vedybos užsienyje gali būti surengtos tiek ir oficialiai, tiek ir simboliškai, o vedybų planuotojo paslaugos yra teikiamos tiesiog viešbučiuose, tad visas paslaugų ir pramogų komplektas, kurio gali prireikti vestuvėms – čia pat! Jei nuspręsite kviestis tik pačius artimiausius draugus ir gimines, tada jūsų šventė kainuos netgi pigiau, nei surengti ją Lietuvoje sukvietus didžiulį būrį draugų ir giminaičių.

Tačiau, būtina paminėti, kad vestuvės užsienyje turi ne vien pliusus, bet ir pakankamai daug minusų, kuriuos apžvelgsime artimiausiame straipsnyje.

 

Vestuves ir sužadėtuves lydi apsikeitimas žiedais

vestuviniai žiedaiSužadėtuvės ir vestuvės – svarbi proga kiekvienos poros gyvenime. Tai ne tik santykių perkėlimas į kitą, aukštesnį, lygmenį, bet ir didžiulis įsipareigojimas, skatinantis į santykius pažvelgti kur kas rimčiau. Sprendimą tuoktis lemia ir daugelis rūpesčių, susijusių su vestuvių planavimu.

Be begalės atributų, kuriuos reikia pasirinkti, be daugybės darbų, kurie laukia prieš vestuves, reikia išsirinkti ir vestuvinius žiedus. Daugelis porų nuo seno renkasi tradicinius auksinius žiedus, tačiau yra ir tokių, kurie tradicinį auksą iškeičia į baltąjį auksą, sidabrą ar netgi volframą.

Volframas – tai metalas, iš kurio pastaraisiais metais imti gaminti ir vestuviniai žiedai. Šis metalas yra ypač tvirtas, nepakeičia formos, dėvint nesusibraižo, o jo spalva – kaip baltojo aukso ar sidabro. Taip pat per kelis dešimtmečius kito ir žiedų formos. Žinoma, klasikinis variantas madingas visuomet.

Dabar internete gausu vestuvinių žiedų modelių. Galime rasti ir pačių neįprasčiausių akiai, primenančių dėliones ar netgi varžtus. Dažnai vestuviniai žiedai dekoruojami įvairiomis pynėmis, marginami raštais, skirtingais ornamentais ir t. t. Dažnai būsimieji sutuoktiniai pasirenka vestuvinius žiedus su akutėmis: briliantais, deimantais, cirkoniais. Pastarieji dažnai inkrustuojami į merginų žiedus, o vyrai tuo tarpu renkasi kuo labiau klasikinius, patvaresnius ir patogesnius dėvėti žiedus. Visgi nereikėtų pamiršti, kad vestuviniai žiedai turėtų būti ir praktiški, nes juos reikės dėvėti ne vieną ir ne du dešimtmečius.

Paprastai ilgą ar prasmingą dviejų žmonių draugystę vainikuoja dvejos progos – tai sužadėtuvės ir vestuvės. Tik nuo poros pasirinkimo priklauso, kaip jie įprasmins ir paminės šias šventes. Greta visų kitų rūpesčių, lydinčių šias dvejas progas, ne ką mažiau vargo sukelia vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų paieška.

Kad tai netaptų varginančiu ir nesutarimų galinčių sukelti veiksniu, reikėtų iš anksto aptarti abiejų pusių norus ir lūkesčius. Pirma, svarbu išsiaiškinti, koks ir kokios spalvos metalas labiausiai patinka. Tai gali būti geltono, raudono ar balto aukso žiedai, galima žiedą pagaminti iš visų 3 aukso atspalvių. O galbūt pora išvis nemėgsta aukso, tad pasirinks ir pasipuoš sidabro ar volframo metalo vestuviniais žiedais. Bene pigiausi variantai – vestuvinius žiedus atsisiųsti iš užsienio arba gaminti iš savo turimo aukso.

Gamintiems žiedams tinka taip vadinamasis „aukso laužas“ – seni sutrūkę, sulūžę papuošalai, auksas, nuimtas nuo dantų ir panašiai. Jei nusprendžiama, jog vestuviniai žiedai bus gaminami, reikia susirasti patikimą ir gerą vardą turintį juvelyrą. Čia padės komentarai internete arba pažįstamų ar draugų rekomenduoti juvelyriškos specialistai.

Nevertėtų rinktis meistrų, besiskelbiančių, kad vestuvinius ar sužadėtuvių žiedus gamina itin pigiai. Gaminantis žiedus, vertėtų išsirinkti ne tik gražų, bet ir praktišką vestuvinių žiedų modelį, kad, kaip sakoma, vėliau mūvint žiedą jis visur nekliūtų. Tačiau bene paprasčiausia vestuvinius žiedus tiesiog nusipirkti.

Svajonių vestuvės ant jūros kranto

Vasara – pats vestuvių įkarštis. Darbo turi visi – vestuvių planuotojai, fotografai, kaimo turizmo sodybų darbuotojai, tortų kepėjai, floristai ir siuvėjai. Kiekvienos poros, planuojančios savo vestuves, svajoja apie išskirtinę šventę, jai kruopščiai ruošiasi, planuojasi pusmetį ar net visus metus nuo sužadėtuvių pradžios. Žinoma, didžiausias džiaugsmas – jaunamartei, kuri kasdien naršo internetą, karts nuo karto patikrina, ką naujo siūlo Vienos vestuvės.

Jau nuo mažų dienų mergaitės, žaisdamos lėlėmis, žino, kad jos mylimiausioji lėlytė susiras savo princą, nuvyks prie jūros ir susituoks. Daugelis nori, kad jų vestuvės įvyktų vasarą, ypač žavisi vestuvėmis ant jūros kranto. Tikra svajonė! Tai tikrai įmanoma ir nesunkiai įgyvendinama. Ar gali būti nuostabesnė akimirka, nei ištartas gyvenime svarbiausiais žodis „Taip“, kuris sakomas girdint bangų mūšai ir pučiant lengvam vasaros vėjeliui.

Kas nesižavi vestuvių nuotraukomis, kurios darytos, kai jaunieji turškiasi ir krykštauja šokinėdami per bangas, basi vaikščiojami paplūdimiu? Emocijos liejasi per kraštus natūraliai ir daugelis vertina tas nuostabias, fotografo užfiksuotas nuotraukas. Vienos vestuvės pateikia nemažai tokių fotografijų. Neabejotina, kad ir jūs neliksite joms abejingi.

Jei norite, kad neužkluptų netikėtas vasaros lietus, kuris neretas svečias Lietuvoje, jūsų vestuvės gali įvykti bet kuriame Viduržemio jūros kurorte ar kur toliau. Jei norite, galite planavimo imtis patys, ar patikėti viską profesionaliam vestuvių planuotojui. Nors būna, kad poros skundžiasi nesusikalbėjimu su vietiniais vestuvių planuotojais, todėl tokiu atveju gali padėti tarpininkai tarp vestuvių įmonės organizatorės pasirinktoje šalyje ir jaunųjų. Tradicinė vestuvių ant jūros kranto ceremonija susideda iš jos vedimo, pasirinktos vietos paruošimo (Vienos vestuvės siūlo nemažai unikalių idėjų) , šampano ir lengvų užkandžių bei vakarinės dalies pasirinktame restorane. Jei leidžia turimas biudžetas, galite užsisakyti kėdes paplūdimyje, specialiai papuoštą restoraną, muzikantus, fejerverkus ir kita.

Kad netektų susidurti su nesklandumais vykdant teisinį įforminimą svečioje šalyje, galite paprasčiausiai dieną ar anksčiau prieš planuojamas vestuves užsienyje susituokti santuokų rūmuose Lietuvoje.

Tad jei svajojate apie išskirtinę savo vestuvių dieną, vestuvės ant jūros kranto – idealiausias ir amžiams nepamirštamas variantas, trokštantiems pačios gražiausios šventės.