Bituminės čerpės – geriausias pasirinkimas

stogas - cerpesGeras namo stogas – laimingi namai. Tiesa, šiuo metu stogo dangos pasirinkimas yra toks platus, kad gana sunkus nuspręsti, kuris gi tas stogas yra geras ir koks jums tikrai puikiai tiks ir visapusiškai patenkins poreikius. Galbūt daugelis kreipiasi į profesionalus, kurie yra pasiruošę suteikti ne tik pagalbą, tačiau ir viską apimančias konsultacijas, kurios dažnai yra neįkainojamos.

Bituminių čerpių montavimas šiuo metu Lietuvoje bene pats populiariausias pasirinkimas. Tai galimybė gyventi tokiuose namuose apie kokius visada ir svajojote.

Bituminių čerpių montavimas, lyginant su kitomis alternatyvomis, dažniausiai pasirenkamas dėl tam tikrų kelių aspektų. Išskirsime juos žemiau ir galbūt tai paskatins rasti tai, kas jums labiausiai tinka.

  • Bituminių čerpių montavimas yra gana paprastas, tad nebūtina samdytis profesionalų, kurie visus darbus atliks už jus. Žinoma, jeigu nenorite gaišti daug brangaus savo laiko – tokiu atveju darbus paliksite tiems, kurie yra pasiruošę visapusiškai patenkinti kliento poreikius ir garantuoti, kad uždengtas stogas paprasčiausiai daugiau nebekels problemų.
  • Šio tipo danga labai mėgstama, kadangi jos kaina tikrai nėra didelė. Kadangi pačios dangos kaina yra priimtina – daugelis žmonių gali sau leisti kreiptis į profesionalus, kurie suteikia visus montavimo darbus. Galiausiai gausite visapusiškai kokybiškas ir paslaugas tenkinančias paslaugas.
  • Stilius ir puiki išvaizda yra dar vienas kriterijus, kuris paskatina rinktis šią dangą. Prekybos vietoje galite tikrai labai platų pasirinkimą ir kiekvienas, kuri nori, kad jo namas atrodytų stilingai ir kad stogo danga puikiai derėtų prie viso namo – turėtų rinktis šį variantą.
  • Akustinės savybės labai mėgstamos miesto gyventojų, kuriems labai svarbu, kad neatsirastų papildomų garsų. Šio tipo stogo dangas padės išvengti vėjo arba kritulių garsų.

Bituminių čerpių montavimas yra dažnas pasirinkimas, kuriuo džiaugiasi lietuviai ši stogo danga yra universali ir puikiai tinka bet kokio tipo namui: tiek mediniam, tiek mūriniui. Galimybės yra labai plačios, tad pasinaudokite jomis ir gyvenkite kur kas geresniuose ir labiau jūsų poreikius patenkinti gebančiuose namuose.

Gyvenkite laiminguose namuose.

 

Stogų dangos ir jų ypatumai

stogų dangosRenkantis stogą, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo stilių, spalvą ar formą, didžiausią dėmesį reikėtų skirti klausimui, iš ko bus gaminama Jūsų stogo danga. Lietuvoje yra kelios pagrindinės stogų dangos: plieninė, bituminė, čerpės, šiferis. Kiekviena iš šių stogo dangų turi savo privalumus ir trūkumus, pasižymi skirtingomis savybėmis. Būtent dėl to prieš renkantis stogo dangą geriausia išanalizuoti visus galimus variantus. Tik tada galėsite priimti gerą ir Jums labiausiai tinkantį sprendimą.

  • Plieninė stogo danga. Lietuvoje tai bene populiariausia stogo danga. Pirkėjai dažniausiai ją renkasi dėl plačios spalvos gamos, įvairių formų ir dengimo galimybių pasirinkimo. Klojant stogą plienine stogo danga, dažniausiai pasirenkamas didžiausias banguotumas, nes taip stogas, o kartu ir pats namas atrodo estetiškai ir solidžiai. Tai taip pat puikus pasirinkimas todėl, kad tokia stogo danga yra gana universali – ji yra lengvai pritaikoma įvairioms vietovėms, net jūros regionui.
  • Bituminė stogo danga. Tokia stogo danga gaminama iš stiklo pluošto ir SBS modifikuoto bitumo. Tai lankstūs nedideli lapai, su įvairiais figūriniais išpjaustymais iš krašto.
  • Čerpės. Tai puikus stogų dangos pasirinkimas, kadangi būtent čerpės jau daug metų žinomos kaip ilgaamžiškas ir kokybiškas stogo dengimo pasirinkimas. Jos padengia namo stogą sunkiu, tačiau kartu ir gana elastingu šarvu, kuris ne tik nereikalauja dažymo, bet ir puikiai praleidžia orą.
  • Gondai, nendrės, skiedros. Tokias stogo dangas dažniausiai renkasi žmonės, pasirinkę ekologišką namo statybą. Dangos pasirenkamos medžiagos dažniausiai priklauso nuo namo geografinės padėties ir kitų aplinkos veiksnių. Pačios populiariausios Lietuvoje – nendrės. Naudojant nendres, stogas dengiamas apie 25 – 35 cm. storio nendrių pluoštu.

Stogų dangos pasirinkimas yra labai svarbus kuriant naują būstą. Žinoma, dažniausiai norisi, jog ne tik stogas, bet ir visas namas tarnautų 100 ir daugiau metų. Tačiau taip nutinka ne visada. Prieš renkantis stogo dangą, labai svarbu įvertinti ne tik geografinę namo padėtį, jo išplanavimą, bet ir būsimų gyventojų finansines galimybes. Prieš priimant tokį svarbų sprendimą kaip stogo dangos pasirinkimas, visada patartina pasikonsultuoti su gamintojais ir šią sritį puikiai išmanančiais specialistais. Tai geriausias sprendimas, norint ateityje išvengti neapgalvotų ir nelauktų staigmenų.