Logistikos specialistų poreikis Lietuvoje

logistikos kompanijos VilniujeJau baigėsi laikai, kai logistika Lietuvoje buvo kontroliuojama valstybės ir tekdavo daug laiko sugaišti prie automagistralėse įsikūrusių, o dabar jau susenusių ir apgriuvusių, pareigūnų būdelių. Dabar logistikos sektorius įnešą didžią dalį į bendrą Lietuvos BVP ir garsina Lietuvos vardą šioje verslo srityje net už valstybės ribų. Kol didžiuliai kiekiai vilkikų rieda Lietuvos bei Europos keliais, kita dalis darbuotojų sėdi prie kompiuterių ir reguliuoja visus pervežimų procesus, kuria maršrutus. Tačiau ši ūkio šaka taip greit vystosi, kad logistikos kompanijos Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose miestuose susiduria su logistikos specialistų trūkumo problema.

Moderniame logistikos versle dirbantiems specialistams, tiesiog būtinos atitinkamos profesinės žinios, kalbų mokėjimas, gebėjimas prisitaikyti sparčiai diegiamoms naujovėms. Dar prieš keletą metų vairuotojai gaudavo pranešimus faksu sustoję pakelės degalinėse ar klaidžiodavo neaiškiais užsienio keliais savaičių savaites. Dabar logistikos kompanijos Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, suvokia naujųjų technologijų reikšmę verslo optimizavimui, todėl diegia jas, plečia verslus ir nuolatos ieško logistikos specialistų gebančiu su naujosiomis technologijomis dirbti.

Logistikos specialisto darbas intensyvus, dinamiškas bei su nuolatinėmis perspektyvomis, todėl yra patrauklus dažnam jaunuoliui. Dažnoje įmonėje rasime kelias pagrindines darbuotojų grupes: vieni ieško užsakovų, derasi su jais; antrieji tarpininkauja – ieško ir įdarbina kitų įmonių vilkikus; dar kiti sudarinėja maršrutus, koordinuoja transporto priemones ir t.t. Pastaraisiais metais Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija jausdama didelį logistikos įnašą į valstybės biudžetą, teikia vis daugiau pasiūlymų galimiems šios srities projektams. O logistikos kompanijos Vilniuje ir Kaune, planuoja didinti šios srities studentų stipendijas, kad kuo daugiau jaunuolių būtų motyvuoti mokytis ir papildyti logistikos specialistų gretas, kurių taip reikia.

Neabejotinai transportavimas yra viena svarbiausių dalių kiekviename versle. Nuo jos priklauso ir visas įmonės darbo efektyvumas, kitų įmonės sektorių darbas. Todėl būsimiems studentams verta rimtai apsvarstyti logistikos specialisto karjerą, kuri yra paklausi ir perspektyvi Lietuvoje. Dėl šių specialistų pertekliaus ateityje baimės nė nekyla, nes logistikos sektorius Lietuvoje planuoja tik plėstis.

 

Logistika: kad prekių sandėliavimas būtų paprastas kaip niekada

3PL logistikos paslaugosLogistikos paslaugos daugeliui žmonių vis dar kelia labai daug klausimų. Paprasčiausiai šioje sferoje nedirbantys asmenys tiksliai nežino, kokiuose sandėliuose daiktai yra laikomi, juolab, tai yra saugus būdas juos išlaikyti net ir praėjus ilgesniems laiko tarpui visiškai nepakitusius. 3PL logistikos paslaugos garantuoja, kad tiek verslininkų, tiek fizinių asmenų daiktų sandėliavimas sėkmingai išlauks savo šeimininko, nepasimes, o kai juos norėsite vėl naudoti – jie bus tvirti ir tvarkingi.

Vietoj to, kad daiktai būtų nepatikimose rankose – palikite juos geriausiems savo srities specialistams, kurie yra pasiruošę pasirūpinti Jūsų daiktais. 3LP logistikos paslaugos – tai inovacija, kuria pasinaudoti galite jau šiandien.

  • Kvalifikuotas ir patyręs personalas tinkamai pasirūpins atvežtomis prekėmis.
  • Puiki sandėlių infrastruktūra garantuoja, kad nesunkiai bus atrandamas Jums reikalingą daiktą, kurį laikote sandėliuose jau seniai.
  • Moderni krovimo įranga padeda saugiai padėti net ir labai nestandartinius krovinius.
  • Lankstus darbo grafikas padeda bet kuriuo metu atvykti ir pasiimti sandėliuojamus daiktus.
  • Saugumas – vienas iš garantų, kuris džiugina logistikos paslaugomis besinaudojančiais asmenimis.
  • Daugelis įmonių apdraudžia kliento daiktus, kad jis jaustųsi saugus ir pasitikėtų verslininkais su kuriais bendradarbiauja.

Logistikos paslaugų populiarumas iškilo kartu su verslo puoselėjimu. Žmonės ieškojo inovatyvių būdų galinčių padėti saugiai laikyti didelius kiekius daiktų. Būtent tokia ir yra ta logistika, kuria daugelis žmonių džiaugiasi šiuo metu.

3LP logistikos paslaugos suteikiamos daugelyje įmonių, tad labai svarbu pasirinkti tą, kurios pasiūlymai Jums labiausiai tinka. Kadangi šiuo metu tokias paslaugas teikia labai skirtingas ir įvairius verslininkų spektras – kuo daugiau galimybių patikrinsite, tuo didesnis šansas, kad atrasta įmonė Jums puikiai tiks.

Rekomenduojame būtinai įvertinti pačias patalpas, kadangi jose stovės Jūsų daiktai. Jos turi būti izoliuotos ir jokie aplinkos veiksniais negali Joms pakenkti: drėgmė, saulė, sniegas… Kuo sandėliai bus labiau izoliuoti, tuo verslininkai bus ramesni, kad jų daiktai yra tvarkingai saugomi.

Sandėliavimas yra neatsiejama verslo grandis. Paprastesnis būdas užsitikrinti sėkmingą veiklą yra visai šalia. Tereikia juo pasinaudoti.

Thermo King šaldymo įranga

Thermo KingKokybiška ir ilgaamžė šaldymo įranga tarnauja tikrai ilgai, tačiau kartais pasitaiko, kad ji būna netinkamai prižiūrima, todėl kyla įvairių problemų. Thermo King šaldymo įrangos nuoma Lietuvoje užsiima ne viena bendrovė, todėl reiktų rinktis geriausius specialistus šioje rinkoje.

Kas iš viso yra ta šaldymo įranga? Thermo King yra amerikiečių kompanija, jau daugiau nei 70 metų gaminanti šaldymo įrangą ir sistemas.

Tam, kad įsivaizduotumėte, kas tai yra, reiktų suvokti, kaip veikia šaldytuvas. Yra toks unikalus skystis – freonas. Jis turi unikalią savybę – kuo daugiau jį šildo aplinka, tuo šaltesnis jis darosi. Jei toks skystis atšaldomas vienoje talpoje ir specialiu kompresoriumi perpumpuojamas į kitą vietą, kurį laiką jis atidavinėja šaltį atgal į aplinką. Tokiu būdu šaldomas oras, vanduo arba specialios talpos. Tai šaldytuvo esmė. Taip pat ir kondicionieriaus, kuris dabar yra beveik visuose automobiliuose.

Automobilinis kondicionierius yra pakankamai silpnas ir per karščius sunkiai susidoroja su įkaitusiu automobilio salonu. Čia reikalingas kur kas galingesnis kondicionierius. Tokiu būdu montuojamas profesionalus automobilinis Thermo King kondicionierius. Pastebėkite ant nedidelių sunkvežimių kėbulo yra tam tikra dėžė. Ten greičiausiai sumontuotas Thermo King ar kito gamintojo kondicionierius. Reikia tik nuvesti oro padavimo sistemą ir automobilio salonas ar priekaba bus pripildyta vėsiu oru. Tai idealios sąlygos vežioti vandenį, pieną, šaldytą žuvį, kitus greitai gendančius produktus, kuriuos reikia laikyti žemesnėse temperatūrose. Įdomu tai, kad Lietuvoje žiemą būna -25 laipsniai šalčio. Tokiu atveju kondicionierius veikia priešingai – jie pašildo orą iki reikiamos temperatūros. Todėl šaldymo įranga jų kartais nepavadinsi…

Profesionali šaldymo įranga montuojama ne tik nedideliuose krovininiuose automobiliuose, bet ir didžiulėse puspriekabėse – refrižeratoriuose. Tai itin didelių gabaritų puspriekabė, purios priekyje montuojamas didelis Thermo King šaldymo aparatas. Jis yra pakankamai galingas, kad palaikytų tam tikrą temperatūrą ilgą laiką, kol prekės pakraunamos ir per kelias dienas transportuojamos į kitas šalis. Tai itin naudingas sprendimas logistikos pramonei, todėl čia investuojami milžiniški resursai. Kiekvienais metais tokios sistemos yra tobulinamos ir gerinamos, siekiant sumažinti aplinkos taršą ir užtikrinti dar efektyvesnį veikimą. Bet tai jau kito rašinio tema…