Draudimas: kuri įmonė teikia geriausias paslaugas?

draudimasDraudimas yra daugelio žmonių gyvenimo dalis. Ta prasme, kad daugelis mūsų negali įsivaizduoti, kaip kai kurie gyvena be papildomų draudimų, kurie padeda iškilus problemoms jas gana paprastai ir patogiai išspręsti. Juolab, šiuo metu draudimo paslaugas teikia tiek daug skirtingų įmonių, kad konkuruodamos jos pasiūlo vis mažesnes kainas už patrauklesnius pasiūlymus. https://draudimas.ld.lt/ – geriausias pasirinkimas.

Draudimo paslaugos yra labai įvairios ir kiekvienas, kuris ieško, nesunkiai ras sau patį tinkamiausią pasiūlymą. Nurodysime kelis kriterijus, kurie dažniausiai esminiai ieškant tinkamiausios draudimo įmonės ir norint būti tikru, kad ištikus nelaimei pagalbos ranka bus ištiesta.

 • Pirmiausia reikia susipažinti su kainoraščiais. Jie išsamiausiai yra pateikiami internete. Būtent ten galima pamatyti ne tik kiek kainuoja konkretus draudimas, tačiau tuo pačiu susipažinti ir su papildomais mokesčiais, kurie dažniausiai apipina visas paslaugas.
 • Žinoma, tuo pačiu reikia labai detaliai perskaityti paslaugų sąlygas. Jos taip pat išsamiausiai ir klientui patogiausiai aprašomos internete. Žinoma, jeigu kilo kokių nors neaiškumų – labai svarbu juos kuo detaliau išsiaiškinti. Paprasčiausiai vėliau tai gali jums kainuoti pinigus.
 • Pasižiūrėkite, kokiomis išlygomis draudimas sumokės pinigus, o kokių svarbiausių kriterijų neatitikus paprasčiausiai nepavyks gauti reikalingos sumos.
 • Žinoma, visada naudinga perskaityti ir kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę, ar paslaugos patenkino poreikius, ar ne. Ne visais komentarais galima tikėti, tačiau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks.
 • Taip pat siūlome rinktis tą įmonę, kuri siūlo bent kelių skirtingų rūšių draudimus. Tokiu atveju užsisakykite kelis ir taip sutaupykite.
 • Natūralu, kad verta rinktis tuos pasiūlymus, kurie jums kainuos pigiau. Sutaupykite ir tinkitės draudimo įmones, kurios tuo metu siūlo nuolaidas ir akcijas.
 • Skirtingose įmonėse nuo vienos nelaimės draudimas gali būti detaliau kategorizuojamas į tam tikras detales ir smulkmenas. Svarbiausia pasirinkti tą variantą, kuris jums labiausiai tinka.

Draudimas leis stovėti stabiliai ant kojų net ir tada, kai atrodo, kad viskas slysta. Svarbiausia būti visada pasiruošusiam. Tokiu atveju niekas nėra baisu. Paskyrus šiek tiek laiko visada rasite tobulumą, kuris Jus džiugins savimi.

 

Privalomasis automobilio draudimas

privalomasis draudimas automobiliuiPrivalomasis draudimas automobiliui jau nieko nebestebina, juk nuo jo įsigijimo pabėgti niekur negalima. Vos pasibaigus senajam draudimui vairuotojai ieško kur tik gauti pigesnį ir kokybiškesnį draudimą, kuris suteiktų geras sąlygas, bet esmė ta, kad visi draudimai siūlo už tam tikrus papildomus mokesčius geresnius variantus. Tarkim, „Lietuvos draudimas“ siūlo TPVCA draudimą, kuriame yra ir pagalba kelyje, užtempimas užklimpus, variklio užvedimas, rato pakeitimas, durelių atrakinimas ir net kuro pristatymas. Šios papildomos sąlygos įeina į draudimo kainą, tačiau žmogus gauna visas garantijas, kad išties gaus paslaugas.

Kai yra privalomasis draudimas automobiliui, tai kartu dar galima įsigyti ir KASKO draudimą, kuris kainuoja brangiau, bet jis atlygina visą žalą stichijų, vagystės metu, taip pat žinoma ir avarijos. Tačiau labai svarbu perskaityti draudimo poliso sąlygas, kadangi dažnai žmonės neperskaito visos sutarties, o atsitikus nelaimei sužino, kad dėl kažkokio specifinio įvykio draudimas tikrai neatlygins žalos, o nuostoliai labai dideli. Todėl reikia atidžiai skaityti sutartį, o kad būtų lengviau įžvelgti reikiamus punktus, paaiškinsime į ką reikia atkreipti dėmesį.

Paprastai privalomasis draudimas automobiliui suteikia draudimą eismo įvykio metu, o KASKO dar ir stichinės nelaimės metu, nuo vagystės bei tada, kai į nelaimę yra įsipainioję kiti asmenys. Kiekvienoje sutartyje yra šie punktai, tačiau skirtingose draudimo bendrovėse visos sąlygos gali būti skirtingai aprašytos, todėl svarbu perėjus iš vienos bendrovės į kitą gerai perskaityti sutartį. Taip pat reikia prisiminti, kad bet koks eismo įvykis, kai yra apgadintas automobilis, reikia kreiptis į draudimo bendrovę. Taip pat svarbu pastebėti nuo kokių stichinių nelaimių apdraustas yra automobilis: ugnis, vėjas, audra, liūtis, užliejimas, medžio nuvirtimas ir taip toliau. Jei vieną dieną kaimyno automobilis užsidegs ir šalia stovės jūsų bei bus apgadintas, taip pat išsiaiškinkite su draudimo bendrove ar atlygins žalą, ar ne.

Apskritai, draudimo bendrovės gali atmesti nuostolio padengimo sąlygą tuomet, kai vairuotojas padarė avariją išgėręs ar apsvaigęs nuo narkotikų, taip pat jei tyčia sudaužė automobilį. Galiausiai draudikai neigiamai žiūri ir į tai, jei automobilis techniškai netvarkingas, padangos nudilusios ar prietaisų skydelyje dega lemputė pranešanti apie rimtą problemą.

Netoleruojamu sąlygų išties yra labai daug, tačiau gerai persiskaičius sutartį galima išvengti nemalonių situacijų.

 

 

KASKO DRAUDIMAS INTERNETU – SĄLYGOS IR AKTUALUMAS

keliaujantiems savo automobiliu bei paliekantiems jį ilgesniam laikui nesaugomoje stovėjimo aikštelėje

Kasko draudimas internetuKodėl mums vertėtų pasidomėti kasko draudimu? Pirma, išsikelkime sau klausimą: kas yra kasko draudimas? Tai yra draudimas, kuris saugo:

 • asmens transporto priemonę, jos dalis, įrangą, bagažą
 • ir jų savininką nuo įvairaus pobūdžio nuostolių,
 • nepriklausomai nuo to kas padarė žalą
 • arba kaltininkas paprasčiausiai nėra nustatytas.

Kokią žalą paprastai dengia kasko draudimas?

Tai būtų: turto apgadinimas, praradimas, avarija, vandalizmas, stichinės nelaimės, bagažo apgadinimas, vagystės. Tad jeigu nenorite staiga pakloti didelę pinigų sumą už šias išlaidas,

netikėtai nutikus nelaimei, — užsisakykite kasko draudimą. Iš esmės draudimas apsaugo ne nuo pačios nelaimingo nutikimo, o nuo žalos sukeltų išlaidų, kurios dažnai ne tik ištuština kišenes, bet ir taupykles. Dabar kasko draudimą galite užsisakyti paprasčiausiai internetu.

Ši paslauga yra greita, paprasta ir patogi. Kasko draudimas internetu nėra procesas, kuris užima didelę dalį Jūsų laiko, be to, ateityje jis tikrai bus naudingas. Tad ką vertėtų žinoti prieš užsisakant kasko draudimą internetu? Pirma turite pasirinkti draudimo įmonę, kuri lengvai patenkins Jūsų iškeltas sąlygas. Tiksliai išsiaiškinkite, ką jie apdraudžia, kokias situacijas. Ar bus suteikiama techninė pagalba ten, kur Jums bus aktualu? Ar laikinai sugedus Jūsų automobiliui, Jums bus suteiktas pakaitinis automobilis tinkamomis sąlygomis, kiek laiko galėsite juo naudotis? Ar Jums prireikus, bus kompensuotos tralo paslaugos? Į kokį autoservisą bus vežamas Jūsų automobilis taisymui, ar jis yra tinkamas Jums. Koks laiko periodas praeis nuo pirmojo skambučio iki pilno automobilio sutaisymo?

Bet kokio pobūdžio draudimas turi griežtas sąlygas, kurias svarbu susižinoti iš anksto. Nors kasko draudimas internetu tikrai yra patogus, vertėtų pirma tiksliai sužinoti kokios sąlygos Jūsų laukia. Tačiau tam nebūtina gaišti laiką keliaujant į draudimo įmonę, pakanka pateikti užklausą elektroniniu paštu ar susisiekti telefonu su konsultantu. Šis Jums greitai atsakys į visus iškeltus klausimus. Kai surinksite visą aktualią informaciją, tereikės užpildyti specialią draudimo formą internetu, pasirinkti aplinkybes ir galiausiai susimokėti. Atlikę šiuos nesudėtingus veiksmus galėsite ramiai gyventi nesibaimindami, kad bet kada gali užklupti neplanuotos išlaidos.

 

Kaip apsidrausti automobilį internetu?

Pateiksime instrukciją, kaip apsidrausti Adraudimas.lt automobilio draudimo internetu puslapyje. Pirmiausiai užpildome draudimo klausimų anketą. Suvedame valstybinį numerį, tai trys raidės ir trys skaičiai. Pagal šiuos duomenis iš regitros sužinosime visą informaciją apie Jūsų automobilį, tai automobilio markę, modelį, variklio tūrį, kubatūrą, kėbulo numerį ir t.t. Taigi labai patogu pateikiate tik valstybinį numerį ir nereikia pildyti jokių duomenų apie automobilį. Toliau kitas svarbus duomuo, tai asmens kodas. Užtenka įvesti asmens kodą ir nereiks pildyti jokių kitų duomenų apie Jus patį,  mes iš registrų centro gausime Jūsų vardą, pavardę, adresą, amžių ir drausmingumą arba nedrausmingumą, t.y. ar esate anksčiau turėję eismo įvykių ar kiek ilgai draudžiatės ir esat drausmingas, nuo to labai priklausys draudimo įmoka. Dar pasiklausiame savininko vairavimo stažo, nes ne visų vairuotojų vairavimo stažą gauname iš registrų centro. Kuo vairavimo stažas didesnis, tuo draudimas pigesnis. Tačiau atsiminti reikia tai, kad vairavimo stažas skaičiuojamas tik nuo privalomo draudimo įvedimo t.y. 2002 m. Dar pažymime varnele jei vairuos jaunesnis už savininką vairuotojas ir įrašome, koks jo amžius ir stažas. Pažymime ar automobilis bus eksploatuojamas tik Lietuvoje ar Europoje, pastaruoju variantu Jums bus atspausdinta žalia korta. Kurią beje atsiunčiame kurjeriu. Galiausiai pasirenkama draudimo trukmė ir nurodomi kontaktiniai duomenys telefonas ir elektroninis paštas, jų pagalba susisieksime ir pateiksime pasiūlymą. Užpildę visus duomenis galime siųsti užklausą. Sėkmingai išsiuntus užklausą, matysime patvirtinimo pranešimą.

Toliau tikriname elektroninį paštą ten rasime draudimo pasiūlymus suskaičiuotus 7 draudimo kompanijose. Laiško temoje visada būna pateiktas pigiausias draudimo pasiūlymas, bet jūs visada turite teisę rinktis. Išsirinkite Jums patraukliausią  pasiūlymą ir atrašykite į laišką nuo kada turi galioti draudimas.

Gavę jūsų laišką, mes išrašome drausimo polisą ir atsiunčiame Jums sąskaitą. Sąskaita visada būna tos draudimo kompanijos, kurios draudimo pasiūlymą  Jūs pasirinkote, t.y. mokėsite tiesiai kompanijai. Galite apmokėti per internetinę  bankininkystę pagal pateiktus nurodymus arba galite atsispausdinti kvitą ir eiti tiesiai į banką.

Kai tik apmokėsite, mes Jums elektroniniu paštu išsiųsime draudimo liudijimą, draudimo sutartį. Juos atsispausdinsite ir turėsite pilnai galiojantį draudimą. Jeigu užsisakėte draudimą su žalia korta, tai mes žalią kortelę atsiųsime Jums nemokamai kurjeriu tiesiai į namus. Taigi taip paprastai ir taupiai galite gauti net 7 draudimo kompanijų draudimo pasiūlymus ir net neišeidami iš namų išsirašyti draudimo sutartį.