Draudimas: kuri įmonė teikia geriausias paslaugas?

draudimasDraudimas yra daugelio žmonių gyvenimo dalis. Ta prasme, kad daugelis mūsų negali įsivaizduoti, kaip kai kurie gyvena be papildomų draudimų, kurie padeda iškilus problemoms jas gana paprastai ir patogiai išspręsti. Juolab, šiuo metu draudimo paslaugas teikia tiek daug skirtingų įmonių, kad konkuruodamos jos pasiūlo vis mažesnes kainas už patrauklesnius pasiūlymus. https://draudimas.ld.lt/ – geriausias pasirinkimas.

Draudimo paslaugos yra labai įvairios ir kiekvienas, kuris ieško, nesunkiai ras sau patį tinkamiausią pasiūlymą. Nurodysime kelis kriterijus, kurie dažniausiai esminiai ieškant tinkamiausios draudimo įmonės ir norint būti tikru, kad ištikus nelaimei pagalbos ranka bus ištiesta.

  • Pirmiausia reikia susipažinti su kainoraščiais. Jie išsamiausiai yra pateikiami internete. Būtent ten galima pamatyti ne tik kiek kainuoja konkretus draudimas, tačiau tuo pačiu susipažinti ir su papildomais mokesčiais, kurie dažniausiai apipina visas paslaugas.
  • Žinoma, tuo pačiu reikia labai detaliai perskaityti paslaugų sąlygas. Jos taip pat išsamiausiai ir klientui patogiausiai aprašomos internete. Žinoma, jeigu kilo kokių nors neaiškumų – labai svarbu juos kuo detaliau išsiaiškinti. Paprasčiausiai vėliau tai gali jums kainuoti pinigus.
  • Pasižiūrėkite, kokiomis išlygomis draudimas sumokės pinigus, o kokių svarbiausių kriterijų neatitikus paprasčiausiai nepavyks gauti reikalingos sumos.
  • Žinoma, visada naudinga perskaityti ir kitų žmonių paliktus komentarus, kurie gali padėti susidaryti nuomonę, ar paslaugos patenkino poreikius, ar ne. Ne visais komentarais galima tikėti, tačiau preliminarią nuomonę susidaryti pavyks.
  • Taip pat siūlome rinktis tą įmonę, kuri siūlo bent kelių skirtingų rūšių draudimus. Tokiu atveju užsisakykite kelis ir taip sutaupykite.
  • Natūralu, kad verta rinktis tuos pasiūlymus, kurie jums kainuos pigiau. Sutaupykite ir tinkitės draudimo įmones, kurios tuo metu siūlo nuolaidas ir akcijas.
  • Skirtingose įmonėse nuo vienos nelaimės draudimas gali būti detaliau kategorizuojamas į tam tikras detales ir smulkmenas. Svarbiausia pasirinkti tą variantą, kuris jums labiausiai tinka.

Draudimas leis stovėti stabiliai ant kojų net ir tada, kai atrodo, kad viskas slysta. Svarbiausia būti visada pasiruošusiam. Tokiu atveju niekas nėra baisu. Paskyrus šiek tiek laiko visada rasite tobulumą, kuris Jus džiugins savimi.

 

Draudimo rūšys: kurią pasirinkti keliaujant?

draudimas internetuKeliaujant į kitą šalį neretai pasitaiko nemalonių situacijų, tai dingsta bagažas ar jis yra apgadinamas. Gal dažniau pasitaiko ir su sveikata pasitaikančių situacijų, kai pasikeičia klimatas mūsų organizmas patiria šoką, todėl tampa ne toks atsparus virusams. Todėl ir lengviau susergame pešalimo ligomis ar vietiniais virusais, todėl svabru ne tik rūpintis savo sveikata kelionės metu, bet ir pasirūpinti kelionės draudimu, o geriau drauskis internetu. Dažnas dar nei karto nekeliavęs žmogus pamiršta kelionės draudimą arba tiesiog nesupranta, kam jis yra reikalingas. Todėl būtent šiame straipsnyje apie tai ir pakalbesime.

Žinoma į bet kokią kelionę galima įsidėti vaistų, tiek nuo įvairiausių ligų, tiek nuo sužeidimų, todėl gal ir retai kreipiamasi į gydytojus kelionės metu. Paprastas ir pigiausias kelionės draudimas būtent ir padengia medicinines išlaidas. Labiau kelionių draudimas reikalingas, tuomet kai ruošiamasi kažkur važiuoti, kur yra nežinomi keliai, arba aktyviai poilsiaujant, kai galima lengvai susižaloti. Todėl vertėtų pasirūpinti kelionės draudimu bet kokiu atveju.

Pagrindinės draudimo rūšys yra draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, o kita nuo medicininių išlaidų. Pirmuoju atveju žmogus apdraudžiamas nuo mirties, neįgalumo, traumų, kaulų lūžių. Bet kuriuo atveju bus sumokėta draudime nurodyta suma. O medicininės išlaidos padengia net pervežimą iš/į gydymo įstaigą, visas vaistų išlaidas ir kitas su medicinina bei gydymu susijusias išlaidas, kelionės metu. Taip pat galima rinktis kombinuotą draudimą, kur yra įtrautos abi šios rūšys.

Nu ko paprastai priklauso draudimo kaina? Dažniausiai nuo šalies į kurią vykstama, kelionės trukmės, draudimo sąlygų bei amžiaus. Didesnė įmoka bus taikoma tiems, kurie užsiima aktyvia bei rizikinga veikla, taip pat senyvo amžiaus žmonėms. Galiausiai, kalbant apie sąlygas, visuomet gerai viską apgalvokite, ar jums bus reikalingas civilinės atsakomybės draudimas, kai nesiruošiate niekur važiuoti, arba ar jums reikalingas bagažo draudimas, kai neturite bagaže nieko vertingo. Bet būtinai visuomet apsidrauskite žiemos kelionių metu, kai rizika susižeisti yra didesnė nei vasaros metu.

Jei greitu metu žadate keliauti ir norite įsigyti draudimą, tuomet drauskis internetu, kadangi tai greičiausias ir patogiausias variantas. Tiesiog reikia užpildyti visus duomenis apie save ir pasirinkti draudimo rūšį. Drauskis internetu ir keliauk į norimą šalį saugiai, nes nesvarbu kur esate, jūsų sveikata yra svarbiausia, o kitoje šalyje medicinos išlaidos yra labai didelės, todėl netampykite liūto už ūsų ir pasirūpinkite draudimu.

 

 

 

 

 

 

Automobilio draudimas internetu

draudimas internetuAutomobilis daugeliui iš mūsų yra labai svarbus ir brangus daiktas. Tad ir automobilio draudimas internetu ar agentūroje yra reikšmingas ir atsakingas žingsnis. Automobilis yra ne tik susisiekimo priemonė, tačiau daugeliui tai labai asmeninis ir brangus pirkinys. Automobilis – tarsi dar vienas Jūsų kambarys. Lietuvoje kiekvienas automobilis turi būti apdraustas, kad galėtų važinėti saugiai ir vairuotojas jaustųsi užtikrintas įvairiose situacijose kelyje.

Interneto galimybės

Vis daugiau vairuotojų renkasi drausti automobilius internetu. Kaip ir gyvybės draudimas internetu, taip ir automobilio gali būti užsakomas tiesiog draudėjo svetainėje ir įsigalioti iškart po apmokėjimo. Tiems, kurie draudžiasi kasmet toje pačioje įmonėje, toks draudimo būdas yra labai patogus ir naudingas. Galima apsidrausti vos per keletą minučių net neišėjus iš namų.

Jei draudžiatės pirmą kartą, Jums derėtų pirmiausia išsirinkti, kokioje agentūroje norėsite apdrausti automobilį. Tam apsispręsti gali padėti įvairios draudimo įmonių skaičiuoklės internete. Jomis naudotis labai paprasta. Į skaičiuoklę  suveskite visus draudėjui rūpimus duomenis: automobilio numerius, pagaminimo metus, markę, spalvą, gyvenamąjį miestą, draudimo sąlygas ir kt. Programa viską suskaičiuos ir per keletą minučių pateiks Jums atsakymą, kokį draudimo polisą šį įmonė gali pasiūlyti būtent Jums. Tai labai puiki programa, nes su ja galite apskaičiuoti, kiek Jūsų automobilio draudimas internetu kainuos įvairiose įmonėse. Atsižvelgdami į gautus rezultatus galėsite išsirinkti sau patį priimtiniausią draudimo variantą.

Naudingi patarimai

Norėdami apdrausti savo automobilį, nepamirškite konsultuotis su profesionaliais draudimo agentais. Programos ir skaičiavimai dar ne viskas. Dažniausiai daug naudingų patarimų ir įvairių  galimybių gali atskleisti draudimo įmonėje dirbantis žmogus. Neturite laiko skambinti į skirtingas draudimo agentūras ir kalbėtis su konsultantais? Užbėkite į draudimo brokerių svetainę, tokią kaip ibrokeris.lt ir sužinokite visas Jums rūpimas smulkmenas vienoje vietoje. Tai interneto puslapis, kuriama pateikta visa reikalinga ir naudinga informacija apie automobilio draudimą. Tai labai patogu, nes galėsite iš konsultanto sužinoti įvairią statistiką ir išsiaiškinti, kokiu draudimu Lietuvoje žmonės naudojasi daugiausiai, bei kokias galimybes siūlo skirtingos agentūros. Be to, savo sritį išmanantis žmogus patars, į ką labiausiai atkreipti dėmesį renkantis draudimo polisą, kad nutikus nelaimingam atsitikimui, neišlįstų neapgalvoti punktai ar padarytos klaidos rašant sutartį su draudimo agentūra. Tokios svetainės, tai vieta, kur žmonės dažniausiai ieško nešališko patarimo ne tik apie tam tikrą draudimo agentūrą, bet ir apie bendrą draudėjų įvaizdį Lietuvoje.