Kuo porolonas naudingas baldų gamybai?

porolonasKiek namie turite baldų? Tikriausiai neskaičiavote, bet skaičius būtų nemažas. Tai kėdės, stalai, foteliai… Baldai skirstomi į kietuosius ir minkštuosius. Na, o minkštieji leidžia jaukiai pailsėti. Kaip gaunamas komfortas? Svarbi grandis yra porolonas. Jį verta pristatyti kaip medžiagą, pasižyminčią plačiomis naudojimo galimybėmis.

Pats porolonas būna nevienodas. Tai priklauso ir nuo gamintojų, ir nuo medžiagos paskirties. Jei taikomas uždavinys užtikrinti baldo minkštumą, pirmame plane atsidurs ne dizainas, o funkcionalumas. Kai kitą kartą nuspręsite komfortiškai įsitaisyti ant sofos, žinokite, kad tokią galimybę suteikia porolonas.  Kuris, beje, ne tik komforto, bet ir praktiškumo šauklys. O pastaroji sąvoka čia suprantama nesunkiai – pagalvokite, kiek pasaulyje įvairiausių baldų, ir bus aišku, jog porolono naudojimo horizontai platūs. Todėl praktiškumo etiketė puikiai tinka.

Dar viena ypatybė – universalumas. Pasirodo, jog porolonas pasitarnauja ne tik kaip baldų minkštumas, bet ir kaip čiužinių komfortas. Toji medžiaga naudojama ir gaminant pakuotes. Taigi, platūs horizontai dar labiau atsiveria.

Kad baldai ir čiužiniai tikrai būtų patogūs, svarbu porolono kokybė. Jei baldų gamintojas bendradarbiauja su šios medžiagos tiekėju, tai tas bendradarbiavimas nėra laužtas iš piršto. Verslo santykius nulėmė būtent prekių kokybė. Didelis vaidmuo tenka tiekėjo pareigingumui, tačiau ir  aukšti siūlomų daiktų standartai yra labai reikšmingi.

Kad gamintojams apsimokėtų, porolonas turėtų būti siūlomas už priimtiną kainą. Kitu atveju baldo savikaina išaugtų. Per brangu – verslo lėtėjimas, per pigu – svarstymas, ar prekės bus kokybiškos. Kaina iškalbinga, tačiau kartu ir paslaptinga. Pagal ją galima spręsti apie daikto vertę, bet atsiranda nemažai tylos pauzių. Kol neišbandomas konkretaus gamintojo porolonas, tol neišsiaiškinama. Nors gali pakakti ir atsiliepimų, kad pavyktų priimti sprendimą.

Tai, apie ką rašyta ankstesnėse eilutėse, yra komforto apraiška. Dažnai nesusimąstome, kaip sofa ar fotelis suteikia išskirtinį komfortą. Nuovargis po darbų išsisklaido, atsiranda naujų jėgų. Pasirodo, jog patogumą lemia baldo gamyboje naudojamas porolonas.

O iš pirmo žvilgsnio tai tik paprastas medžiagos gabalas… Galbūt tai reiškia, jog genialumas slypi ne bet kur, o paprastume.

Kaip moderniai įsirengti vonią?

vonios baldaiVonioje praleidžiame vienas labiausiai atpalaiduojančių akimirkų, atliekame įvairias procedūras. Dėl to labai malonu, kai vonios baldai yra gražūs, patogūs ir geriausiai pritaikyti turimai patalpos erdvei.

Šiuolaikinio dizaino vonios baldai – spintelės voniai, vonios, dušo kabinos ir visa kita, – projektuojami pagal individualius poreikius, taupo erdvę, yra labai funkcionalūs, ilgaamžiai. Jų paviršiai būna atsparūs drėgmei, todėl ilgus metus išsaugo spalvą, neatsilaupo. Spintelės voniai gali būti pakabinamos arba pastatomos – geriausią variantą jūsų turimai vonios patalpai parenka projektuotojai.

Norint moderniai įrengti butą, vonios baldai turi būti derinami prie viso buto interjero. Tai geriausia padaryti gali tik profesionalūs dizaineriai, todėl patartina internetu tik apsižvalgyti galimų variantų, bet realių baldų variantus aptarti su specialistais.

Nors yra susidariusi nuomonė, kad gražiai įsirengti vonią galima tik prabangių namų savininkams, iš tiesų vonios baldų kaina dabar nėra didelė. Profesionalių baldų gamintojų pasiūlymai visuomet bus labiau adekvatūs nei atsitiktinai rastų baldų kaina, nes jie bus pagaminti pagal konkrečius jūsų poreikius ir namų stilių, o suteikiama kokybės ir ilgaamžiškumo garantija leis ramiai mėgautis vonios malonumais ilgus metus.

Minkšti baldai: ieškokite ne tik estetikos, bet ir kokybės bei patogumo

minkšti baldaiSutikite, dažnas iš mūsų, dienai dar tik įpusėjus, imame mąstyti apie tą momentą, kai, grįžę į namus, galėsime pamiršti alinančios darbus ir  patogiai išsitiesti šezlonge ar įsitaisyti ant sofos…Nesvarbu, jog šiandien vis populiarėja asketiškas bei minimalistinis kambarių interjeras, minkšti baldai mūsų patalpose vietos atras visada. Šios rūšies baldai dažniausiai stovi prieškambariuose bei svetainėse, tačiau tai – ne taisyklės, kuriai draudžiama nusižengti. Svarbiau ne kur statyti, bet ką išsirinkti – juk norime, kad baldai minkšti ir tvirti išliktų ilgus metus bei atpirktų finansines išlaidas.

Visų pirma raginame netapti lengva prekybininkų „auka“: minkšti baldai Vilniuje (kaip ir bet kuriame didesniame mieste) siūlomi daugybėje specializuotų parduotuvių bei salonų, tad dėl kiekvieno potecialaus kliento vyksta kova. Reikia suvokti, jog geras pardavėjas visada girs savo prekę. Jei jis pastebės, jog klientą domina prabangūs minkšti svetainės baldai, prasidės pagyros pastariesiems ir visi pigesnieji variantai bus „nurašyti“. Tačiau jei pirkėjui aktualu minkšti baldai pigiau, bus atakuojama teiginiais, jog neverta permokėti už identišką prekę. Klientas, pasimetęs asortimento gausoje bei visiškai „žalias“ baldų srityje, tikėtina, „užkibs ant kabliuko“: gerai, jei įsiūlyti minkšti baldai išties bus kokybiški, tačiau jei tai tebuvo prekybininko noras pasipelnyti ir „iškišti“ prekę? Nenorintiems nukentėti, tereikia susipažinti su keliais techniniais patarimais, padėsiančiais orientuotis baldų pasirinkimo klausimu.

Baldai privalo būti ne tik minkšti, bet ir tvirtos konstrukcijos

Lentynoje pastatome porą knygų ir vazą – pastaroji dažniausiai atlieka dekoratyvinę funkciją.  Tuo tarpu minkšti kampai ar kiti panašios paskirties baldai neretai turi išlaikyti kelių suaugiųjų žmonių svorį. Dėl nekokybiškų konstrukcijų baldas ilgainiui gali deformuotis ar net sulūžti. Rekomenduojama rinktis iš kietųjų medžių (beržo, klevo, uosio) pagamintus baldus. Kai kurie gamintojai medį keičia ir metaline konstrukciją. Svoris – vienas iš požymių, jog minkšti baldai kampai (ar kiti baldai) yra kokybiški.

Didelis dėmesys minkštųjų baldų pagalvėms

Rinkdamiesi baldus, nesidrovėkite išbandyti jų praktiškai – tik taip įsitikinsite, ar jie pakankamai minkšti ir patogūs (o gal kai kurie klientai kaip tik pirmenybę skiria kietesnei ir standesnei pagalvių struktūrai). Jei atsisėdę jaučiate rėmą – tuoj pat dairykitės kito varianto. Pagalvių minkštumas lemia ir tinkamumą konkrečiam stiliui: kietesnės yra oficialesnės, tačiau atrodo tvarkingiau, tuo tarpu minktesnės, išsipūtusios „spinduliuoja“ jaukumu, tačiau labiau glamžosi, kuria netvarkos įspūdį. Atkreipkite dėmesį ir į tai, ar pagalvės yra pritvirtintos ar ne, ar galima nuimti jų užvalkalus.

Audiniai privalo būti ne tik estetiškai priimtini, bet ir kokybiški

Audiniai, kuriais apvelkamas baldas, įtakoja nemenką dalį viso gaminio kainos: vienus žavi prabanga ir modernumu spinduliuojantys minkšti odiniai baldai, kitiems priimtinesni tradiciniai margaspalviai gobelenai. Tai – skonio reikalas. Tačiau visi pirkėjai turėtų būti suinteresuoti, jog jų įsigyti minkšti baldai būtų kokybiški. Žinokite, jog pigesni audiniai ilgainiui sudyla, išyra, nublanksta jų spalvos.

Pabaigai patarimas tiems, kuriuos domina minkšti baldai internetu. Tai – puiki galimybė sutaupyti, tačiau nepatariama pirkti minkštųjų baldų vien tik remiantis nuotraukų analize bei aprašymu. Nepatingėkite aplankyti baldų saloną, kuriame eksponuojamas identiškas jūsų nusižiūrėtai prekei gaminys – savo „kailiui“ įvertinsite, ar jus tenkina pastarojo kokybė.

 

 

 

Nauji butai Kaune pranašesni už senesnės statybos daugiabučius

vytauto-namai

Kiekvienas, norintis įsigyti būstą, susiduria su problema, kokia investicija į savus namus bus geriausia. Kokį butą pasirinkti: naujos ar senos statybos name. Nauji butai Kaune šiuo metu yra populiaresni už butus senesniuose namuose dėl keleto priežasčių. Tačiau jų kaina taip pat žymiai aukštesnė.

namai kauneNauji butai Kaune gali kainuoti keliasdešimt ar keliais šimtais tūkstančių brangiau, nei butas senesnės statybos name. Tačiau net ir įsigijus nenaują butą, jame reikėtų atlikti remontą (nors ir nedidelį):perdažyti sienas norima spalva, pakeisti baldus. Tuo tarpu naujas butas jau gali būti įrengtas, be to, nereikia baimintis, jog atliekant kosmetinį remontą, reikės keisti pasenusią elektros instaliaciją ar santechniką. Daugeliui senos statybos daugiabučių reikalinga renovacija arba, bent jau kasmetinis stogo, laiptinės remontas. Tuo tarpu butai naujos statybos name tokių lėšų nereikalaus.

Nauji butai Kaune pasižymi daug didesnėmis, funkcionaliomis erdvėmis, ko negalima pasakyti apie butus senos statybos namuose, kuriuose butų išplanavimas yra standartinis ir platinti erdves tampa gan sudėtinga dėl pagrindinių atraminių konstrukcijų, be to, reikia specialių leidimų. Tuo tarpu butai naujos statybos namuose suplanuoti taip, jog gyventi būtų patogu ir kiekviena erdvė būtų funkcionali.

Naujos statybos namai yra kur kas geriau apsaugoti bei puikiai išnaudoja visas erdves. Pavyzdžiui, automobilį, įprasto daugiabučio kieme, neturint garažo, tenka palikti tiesiog gatvėje. Tuo tarpu naujos statybos namai turi jau įrengtas požemines aikšteles automobiliams laikyti.

Renkantis butą, domimasi ir šildymo kainomis, kurios senesnės statybos namuose yra kur kas didesnės. Naujuose butuose įrengta pažangi šildymo sistema leidžia žymiai sumažinti šildymo išlaidas, o butas vis tiek yra šiltas.

Įrengiant butą, nereikės keisti langų ar durų naujais, keisti elektros instaliacijos, santechnikos, papildomai apšildyti sienų ar grindų. Šios išlaidos, remontuojant nenaujus butus, yra labai didelės. Be to, naujos statybos namuose vyrauja modernus išplanavimas, todėl ir mažesnis butas atrodo labai erdvus ir patogus. Nuolatinė vieta automobiliui, žymiai mažesnės šildymo išlaidos, rakinama laiptinė ir saugoma teritorija – tai tik kelios priežastys, kodėl nauji butai Kaune yra pranašesni už senesnės statybos gyvenamųjų namų butus.

Biuro kėdės išrinkimas Jūsų ofiso direktoriui

biuro kėdė direktoriuiBiuro kėdės rinkimai – tikrai atsakingas momentas. Pasitaiko atvejų, kai ją renkant atsakingam asmeniui: vadovui, įmonės valdytojui, generaliniam direktoriui ir kitiems įtakingiems žmonėms pasitelkiamos ne tik dizainerių, pačių būsimų vartotojų nuomonės, bet ir internete esančios žinios. Svarbu, kad pasirinkta kėdė ne tik būtų patogi, bet ir moderni, turinti pakankamai funkcijų, kad tikrai būtų gera joje sėdint dirbti. Aišku retai, tačiau pasitaiko atveju, kad šis baldas tampa pagrindiniu ofiso pirkiniu bei akcentu, tačiau jį derėtų derinti su interjere vyraujančiu stiliumi, stalu, prie kurio ji stovės bei kitais baldais. Šiuos patarimus tikrai rasite ne tik internete, išgirsite iš dizainerių lūpų, bet ir sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Visų pirmą reikia rasti tinkamą vietą darbo stalui, o tada jau ieškoti ir derinti, kur bus biuro kėdės vieta. Atsakingam įmonėje asmeniui priklauso ir geriausias darbo kabinetas. Tad jame turėtų būti nemaži langai, kad ilsinant akis būtų galima pasigėrėti vaizdu pro langą. Tikrai niekas neatsisakys vaizdą į kaimynų langus iškeisti į miesto panoramą, parką, upės pakrantę ir pan. O ir dirbti yra produktyviau, kai į patalpas patenka pakankamai saulės šviesos. Žinoma, šis patarimas taikomas ir visų darbuotojui darbinės aplinkos kūrimui. Nereikia pamiršti pasirūpinti ir geru patalpų vėdinimų, kad dirbančios smegenys būtų aprūpinamos reikiamu kiekiu deguonies.

Patogios biuro kėdės – tai ne tik gera sveikata, svarbiausia – sveikas stuburas, bet ir kokybiškas darbas ir garantuotas jo našumas. Renkantis biuro stalą bei kėdę darbuotojui, kuris dažnai dirbs kompiuteriu, būtina atsižvelgti, kad monitoriaus viršus būtų akių lygyje ar šiek tiek žemiau, o atstumas tarp veido bei monitoriaus lygus apie 60 cm. Svarbu, kad biuro kėdė turėtų atramėlę kojoms, atkaltes rankoms pasidėti bei reguliuojamą atkaltę, kuri padės išvengti nugaros skausmo bei sumažins stuburui tenkantį krūvį.

Taip pat nereikia pamiršti apie kėdes lankytojams, nes į viršininko kabinetą dažnai užeina ne tik darbuotojai, bet ir kiti verslo partneriai. Todėl reikia nepamiršti ir panašaus atitikmens kėdžių svečiams. Atminkite, kad tinkamai įrengtas darbo kabinetas – tai įvaizdžio bei kokybiško darbo atspindys bei rezultatas.

Biuro baldų gamyba

biuro baldaiBiuro baldai yra labai svarbi biuro dalis. Tai yra ne tik interjero dalis, daug pasakanti apie įmonę jos klientams, tačiau jie turi atlikti ir savo funkciją – palengvinti darbuotojams darbą. Kiekviename biure galime pamatyti daug stalų ir darbo vietų, įvairias talpias spinteles su stalčiais, demonstracines lentas ir panašiai. Lietuvoje biuro baldų gamyba užsiima nemažai įmonių, tačiau kur kreiptis priklauso nuo to, kokia kliento situacija ir pageidavimai.

Gamybos laikas

Daugelis baldų gamyba užsiimančių įmonių teikia baldų gamybos paslaugas, tačiau produkto reikia laukti kelias savaites ar net mėnesius. Jei įrenginėjate naują biurą, tai nesukelia jokio skirtumo ir Jūs galite laukti sutartą laiką. Lietuvoje yra ir tokių įmonių, kurios biuro baldus pagamina neįtikėtinai greitai – per kelias dienas. Tačiau šie gamintojai naudingi tik tiems klientams, kurie pritrūko vieno ar kito baldo biure, nes čia priimami tik maži užsakymai, kurie gaminami iš jau paruoštų ruošinių, todėl ir laikas yra toks trumpas.

Medžiagos

Užsakant biuro baldus, labai svarbu atkreipi dėmesį į medžiagas, iš kurių bus gaminami baldai. Patys populiariausi šiandien yra laminato baldai, kurie kainuoja nedaug, tačiau yra iš tiesų patvarūs ir ilgaamžiai. Įrenginėjant labai modernų biurą, galima rinktis stiklo dekoracijas ir įvairius akcentus. Tai suteikia prabangos ir elegancijos įvaizdį. Užsakant baldų gaminimą, taip pat labai svarbu atkreipi dėmesį į furnitūrą. Tai bene pats svarbiausias dalykas baldų gamyboje. Net jei renkatės pagrindines baldų medžiagas iš kiek pigesnių, reikia žinoti, jog renkantis furnitūrą geriau netaupyti. Patariama rinktis tvirto metalo detales ir bėgelius, kad su laiku nereikėtų rūpintis įvairiais gedimais: pasirinkus nekokybišką metalą, spintelių rankenos gali išlūžinėti, o bėgeliai išsikraipyti ir stalčiai praras savo formą.

Spalvos ir dizainas

Jei užsakinėjate baldus įmonėje, Jūsų būtinai paklaus ne tik apie baldų medžiagas ir formas, bet ir apie tai, kokios spalvos ir dizaino turės būti Jūsų užsakomi baldai. Baldų gamyba užsiimančios įmonės gali pasiūlyti platų pasirinkimą, tačiau geriausia tai nuspręsti atsižvelgiant į esamas aplinkybes. Jei Jūs užsakinėjate visiškai naujus baldus biurui, geriausia rinktis stilių, pabrėžianti Jūsų įmonę. Jei tai valdiška įstaiga, geriausia, kad baldai būtų standartinių spalvų ir neekstravagantiški. Jei užsakinėjate tik dalį baldų, kad papildytumėte esamą biurą, naujas pirkinys neturi skirtis nuo jau esamų baldų nei savo stiliumi nei spalvos tonu. Modernų stilių ir spalvų derinių eksperimentus gali sau leisti pramogų srityje dirbančios įmonės ir tos, kurios siekia atkreipti į save dėmesį, šokiruoti.

Biuro baldai, kurių reikėjo vakar

biuro baldai ReikejoVakar„Reikėjo vakar” jau yra tapęs verslo folkloru. Jei užsakomos prekės, jų „reikėjo vakar“; jei įmonė turi verslo užduotį, ją „reikėjo įvykdyti vakar“ ir t.t. Neišnaudota valanda ar diena tolygu prarastai galimybei uždirbti. Jei pradedate verslą, negalite švaistyti nė akimirkos ir biurą turite atidaryti kuo greičiau. Tačiau atidaryti biurą – didelis darbas. Nepakanka vien įsigyti patalpas ir nusisamdyti darbuotojus, reikia ir įsirengti biurą.
Nors patalpų įsigijimo ir darbuotojų atrankos pagreitinti negalite, tačiau įrengiant biurą, galima sutaupyti laiko ir negaišti jo biuro baldų paieškai. Kaip? Baldų gamybos įmonė reikejovakar.lt garsųjį lietuviško verslo posakį pavertė ne tik pavadinimu, bet ir verslo principu. Jei norite įsikurti šiandien, ši biuro baldų gamybos įmonė – jūsų atsakymas. Įmonė teikia unikalią paslaugą branginantiems laiką: jie specializuojasi skubioje ofiso baldų gamyboje. Vos per 1-3 dienas po užsakymo jūsų darbuotojų jau lauks pilnai paruošta darbo vieta. Tai išties ofiso baldai, kurių reikėjo vakar.
Kaip reikejovakar.lt pasiekė tokį operatyvumą? Įmonė atkreipė dėmesį į šiandieninio verslo specifiką, kuriam kiekviena iššvaistyta diena yra didelė prabanga, ir pasirinko ypatingą verslo modelį, kuris patenkintų verslo klientų poreikius. Tai operatyvi ofiso baldų gamyba.
Baldai biurui gaminami iš ruošinių, sandėliuojamų įmonės patalpose. Ruošinius pakanka sukomplektuoti ir sumontuoti atsižvelgiant į kliento poreikius ir norus. Skubūs biuro baldai gaminami iš dviejų klasikinių spalvų ruošinių, puikiai derančių su dauguma standartinių biurų interjerų. Jei jums reikalingi stalai biurui, reikejovakar.lt ne tik pasiūlys tinkamiausią stalo modelį ir dydį, bet ir pagal poreikius sukomplektuos stalčių dėžes, dokumentų lentynas bei įrengs stalų pertvaras. Jei jūsų biuras jau atidarytas ir pilnai įrengtas, tačiau plečiantis verslui skubiai prireikė priimti naują darbuotoją, reikėjovakar.lt pasirūpins, kad jūsų darbuotojas jau po poros dienų turėtų pilnai įrengtą darbo vietą. Įmonė taip pat siūlo platų kitų ofiso baldų pasirinkimą ir operatyvią jų gamybą.
Reikejovakar.lt sugebėjo įžvelgti specifinį biuro baldų gamybos poreikį ir pasiūlė tinkamą ir operatyvų sprendimą – kokybiškus baldus ofisui per itin trumpą 1-3 dienų laikotarpį, tiems, kam „reikėjo vakar, šiandien prisiminė ir užsakė, o rytoj gavo.“