Automobilių nuoma: būkite atidūs ir išvengsite nesusipratimų

automobilių nuomaŠiuo metu neturite automobilio, o gal turite, bet jis sugedo? Esate svetimame mieste kelioms dienoms ir nenorite priklausyti nuo viešojo transporto ir taksi paslaugų? Panašiose situacijose dažnai sprendimu tampa automobilių nuoma. Ši paslauga dabar populiari ir pritaikyta klientų poreikiams. O įvairūs nesutarimai, nesusipratimai nuomojant automobilį, dažniausiai kyla dėl neatidumo ir nesusikalbėjimo.

Susipažinkite su sutarties sąlygomis

Bendrai automobilio nuomos procesas atrodo visada vienodai: išsirenkate transporto priemonę, mokate nuomos mokestį, pasinaudojate automobiliu ir jį grąžinate savininkui. Bet kiekviena auto nuomos bendrovė turi nustačiusi savo sąlygas. Ir kiekvienas klientas, pasirašęs sutartį, įsipareigoja jas vykdyti. Todėl patariama išsiaiškinti visas detales: ar grąžinti automobilį su pilnu kuro baku, ar gali nuomotą automobilį vairuoti kitas asmuo, ar su nuomotu automobiliu galima važiuoti į užsienio šalis, ar ribojama automobilio rida. Tokius niuansus dažnas auto nuomos klientas pastebi tik tuomet, kai pažeidžia sutarties sąlygas. Bet jeigu sutartyje numatyta, kad, pavyzdžiui, per parą galima nuvažiuoti 500 km, o už kiekvieną papildomą yra mokestis, tai grąžinant automobilį už viršytus kilometrus reiks susimokėti. Todėl apgalvokite savo poreikius ir pasižiūrėkite, ar juos atitinka pasirinktas automobilių nuomos pasiūlymas.

Būkite atidūs detalėms

Kiekviena įmonė, nuomojanti automobilius, juos prižiūri, remontuoja ir pageidauja atgauti tos pačios kokybės, kokios išnuomojo. Specialistai pataria prieš sėdant į nuomotą automobilį jį apžiūrėti, nuomos bendrovės darbuotojui parodyti įbrėžimus arba juos nufotografuoti. Nes kai grąžinsite automobilį, jo būklė bus atidžiai įvertinta, o kiekvieną pažeidimą turės padengti klientas. Jeigu galvojate, kad viską padengia draudimas, tai nepamirškite išsiaiškinti, kokios nuomoto automobilio draudimo sąlygos, kokie įvykiai yra pripažįstami draudiminiais. Nepamirškite pasidomėti techninės pagalbos klausimu, nes net ir labai gerai prižiūrimas automobilis gali sugesti. Ką tokiu atveju daryti? Ar nuomos įmonė siūlo pagalbą kelyje? Ar remontu teks rūpintis patiems klientams? Išsiaiškinkite visus niuansus ir tuomet tikrai būsite pasiruošę bet kokioms situacijoms.

Nesiruoškite sunkumams – apsisaugokite nuo jų

Jeigu skaitysite sutarties sąlygas, domėsitės nuomos bendrovės reikalavimais, laikysitės įsipareigojimų, tikrai maksimaliai sumažinsite nesusipratimų tikimybę. Auto nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste yra paprasta ir patogi paslauga. Nesutarimai, nemaloniai nuteikiantys ginčai dažniausiai atsiranda dėl neatidumo. Jeigu nuomojatės automobilį, tai reiškia, kad turite vairuotojo pažymėjimą. O kas kitas, jei ne vairuotojas, žino kaip svarbu būti atidžiu ir dėmesingu.

Kokį automobilį išsinuomoti?

auto nuomaPasirinkti transporto priemonę yra gana sunku ne tik tuomet, kai norite ją nusipirkti. Kartais net ir nuoma gali pasirodyti labai sudėtingas procesas, kadangi atrasti tokį variantą, kuris jums yra geriausias – gana sunku. Auto nuoma yra išties labai populiari paslauga, kuri lydima nedidelių investicijų ir tikrai džiaugsmingų malonumų. Visgi, kadangi egzistuoja toks platus pasirinkimas kartais gali būti kiek sunku atrasti transporto priemonę, kuri jums tiktų. Tokiu atveju rekomenduojame susipažinti su pagrindiniais patarimais, kurie padės atrasti tobulumą.

  1. Rekomenduojame pasirinkti tą transporto priemonę su kuria esate įpratę iki šiol važinėti. Tokiu atveju tikrai nebus kokių nors nemalonumų, kurie galėtų sukliudyti džiaugtis malonia kelione.
  2. Pasirinkite tokio tipo pavarų dėžę, kuri jums atrodo pats geriausias pasirinkimas. Jeigu esate pratę prie automatinės, tokiu atveju jau geriau su mechanine visai nevažiuoti. Paprasčiausiai galite labai sau apsunkinti kelionę.
  3. Jeigu tik leidžia galimybės, būtinai dar prieš išsinuomodami įsėskite į transporto priemonę ir pasižiūrėkite – kaip joje jaučiatės. Pasireguliuokite veidrodėlius bei sėdynę pagal savo poreikius.
  4. Jei iki šiol vairavote tik mažų gabaritų mašinas – prie tokių likti mes jums ir siūlome. Paprasčiausiai vairuoti karavaną gali tik tas asmuo, kuris turi nemažai praktikos šioje srityje.
  5. Jeigu mašinoje planuoja keliauti keli asmenys – tokiu atveju geriau yra tokia, kuri atsidaro su keliomis durelėmis.
  6. Įvertinkite ir tai, kad mašina turi būti pasirenkama pagal tai, kokiu kuru ji yra varoma. Auto nuoma suteikia galimybę nuomotis skirtingo pobūdžio transporto priemones. Kai egzistuoja pasirinkimas – visada galima atrasti patį geriausią.

Auto nuoma bus malonumas tik tokiu atveju, jeigu jūsų pasirinkta transporto priemonė tikslingai veiks rinkoje. Kuomet egzistuoja daug variantų kartais gali būti sunku susidėlioti pliusus ir minusus, kurie galiausiai apsprendžia pasirinkimą. Būtent todėl siūlome kuo daugiau laiko skirti paieškoms. Užtikriname, kad tuomet rezultatas Jus patenkins.

Automobilių nuoma Kaune

automobilių nuoma KauneAutomobilių nuoma – patogi ir naudinga paslauga. Pastaruoju metu tuo užsiimančių įmonių Lietuvoje veikia tikrai nemažai. Todėl, esant reikalui, šia paslauga galima pasinaudoti ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Automobilių nuoma Kaune taip pat populiari paslauga. Nors Kauno rinka yra mažesnė nei sostinės, tačiau tikrai stipresnė nei kituose Lietuvos miestuose, o kiekvienais metais įvairios ekonomikos sritys Kaune tik stiprėja. Tad ir teikiamos automobilių nuomos paslaugos Kaune bei jų kokybė sparčiai kyla.

Norėdami išsinuomoti transporto priemonę Kaune, pirmiausia turėtumėte pasirinkti atitinkamą šiuo verslu užsiimančią įmonę. Tai padaryti nesunku, nes visą susijusią informaciją lengvai surasite internete. O patį automobilį pasirinkti ir rezervuoti galima tiek internetu, tiek telefonu, tiek ir atvykus į pačią įmonę. Tačiau, jeigu neturite laiko ar galimybių, vykti jums tikrai nebūtina. Įmonės savo tinklalapiuose labai aiškiai ir tiksliai pateikia visą informaciją apie automobilius, jų technines charakteristikas, taip pat rezervavimo, nuomos ir apmokėjimo sąlygas. Apskritai visas automobilių nuomos procesas yra paprastas ir lengvas, o klientai neapkraunami jokiais nereikalingais formalumais, jiems tikrai nereikia savo laiko gaišti veltui.

Vienas aktualiausių klausimų nuomojantis automobilį – tai nuomos kaina. Suprantama, kad ši kaina priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių: nuo pasirinktos nuomos įmonės, nuo laikotarpio, kuriam sudaryta nuomos sutartis, ir nuo pačio automobilio, kurį jūs išsirinksite. Tačiau, sudarius ilgalaikę autotransporto nuomos sutartį, tai yra pasirinkus ne trumpesnę kaip 3 mėnesių nuomą, įmonės dažniausiai taiko įvairias nuolaidas. Taigi, ilgalaikės nuomos atveju jums automobilio nuomos kaina parai bus žymiai mažesnė negu tuo atveju, kai automobilį išsinuomosite trumpesniam laikui.

Atkreiptinas dėmesys, kad dažniausiai į automobilio nuomos kainą būna įtrauktas ir privalomasis bei Kasko draudimai, o neretai ir pačio automobilio pristatymas į reikiamą vietą. Kaip žinia, automobilį nuomotis gali tekti įvairiausiais tikslais, o reikalai paprastai nebūna sutelkti vien tik Kaune, tad labai patogu, kai, esant reikalui, automobilis gali būti pristatytas į Kauno ir netgi Vilniaus oro uostus. Pasirinkus būtent tokias paslaugas teikiančią įmonę, nereikės nerimauti dėl to, kiek reiks papildomai sumokėti už išvardintas sąlygas.

Kuri automobilių nuoma Vilniuje geriausia?

automobiliu nuoma vilniujeIeškote automobilio trumpalaikei nuomai? Vilniuje automobilių nuoma užsiimančių įmonių tikrai per akis, tad ir rinktis yra iš ko. Dažniausiai žmonės, ieškodami nuomojamo automobilio,  ne visiškai gerai žino, ko jiems reikia ir į ką jie turėtų atkreipti dėmesį. Tačiau yra keletas pagrindinių dalykų,  kuriuos reikia žinoti, norint neapsigauti nuomojant automobilį.

* Automobilio tipas. Pirmiausia, ką Jums reikia išsiaiškinti, jeigu Jus domina automobilių nuoma Vilniuje, tai kokio automobilio Jums reikia. Manote, kad tai nelabai svarbu? Jei Jums reikia miniveno arba mikroautobusiuko, tikrai ne visuose nuomos punktuose galėsite  be vargo rasti tokią transporto priemonę. Pirmiausia todėl, kad šio tipo automobilius nuomoja ne visuose punktuose, o jei ir nuomoja, gali būti, kad juos reikia rezervuoti iš anksto.

* Draudimas. Nuomodami automobilį, būtinai pasirūpinkite, kad jis būtų draustas ir tvarkingas.  Žinoma, geriausia, jei automobilis būtų draustas ne privalomuoju civiliniu draudimu, o kasko, nes tokiu atveju galėsite tikrai ramiai ir drąsiai jaustis net ir nuomotoje mašinoje. Taip pat  nepamirškite pasidomėti, ar automobilio techninės apžiūros pažymėjimas vis dar galioja. Neseniai pasikeitusios taisyklės aiškiai sako, jog negaliojanti techninė apžiūra automatiškai reiškia, jog automobilis išregistruojamas. Kartais automobilių nuoma Vilniuje užsiimantys verslininkai turi tiek pasiūlos, jog ne viską taip greitai spėja sužiūrėti, todėl Jums taip pat nereikia atsipalaiduoti.

* Kelionės ribos. Nuomodamiesi automobilį, tiksliai žinokite, kur su juo galėsite važiuoti. Jei Jus domina tik automobilių nuoma Vilniuje, ir nesidairykite į tas agentūras, kurios papildomai nuomoja automobilius ilgesniam laikui kelionėms į užsienį, nes gali būti, kad šiame punkte kainos kiek didesnės nei ten, kur užsiimama tik vietine nuoma.

* Aptarnavimas. Kartais žmonės nuomodami automobilį galvoja, kad prie jo priklauso ir vairuotojas.  Tai ypač aktualu tuomet, kai nuomojate transporto priemonę verslo susitikimams ar šventėms. Būtinai pasiklauskite, ar į nuomos kainą yra įskaičiuotas automobilio vairuotojas, nes nuomos punktų savininkai atvirauja, jog žmonės dažnai pamiršta to pasiteirauti ir užsakę automobilį nustemba, kodėl reikia patiems jį vairuoti.

* Įvertinkite kainą. Nors nuomojate automobilį neilgam laikui, vis tiek susirūpinkite jo kaina. Žinoma, tai neturi būti pats pigiausias variantas. Atminkite, ne retai po žema kaina slepiasi šiokie tokie nesklandumai. Gali būti, jog išsinuomojus itin pigų automobilį bus sunku jį valdyti arba jis  naudos daug kuro. Tačiau ir nepulkite griebti pačio brangiausio varianto, ypač jei nuomojate

automobilį laisvalaikiu. Atvykę į punktą apžiūrėkite automobilius ir pasirinkite realų kainos ir  kokybės santykį.

 

Automobilių nuoma – apie ką svajojate

imageJeigu kas nors jums pasakytų, kad bet kokia automobilių nuoma, kokia jums tik atrodo įdomi, nuo šiol yra jūsų – ką jūs tada darytumėte? Kokių automobilių norėtumėte, jeigu ta nuoma vienai parai būtų visiškai nemokama? Ar šoktumėte tiesiog į patį brangiausią automobilį, ar žiūrėtumėte, kokia jūsų svajonė apskritai yra buvusi, o gal mestumėte burtus ir taip sužinotumėte, kuri automobilių nuoma jums tinka labiausiai? Štai keletas atsakymų į mūsų užduotą klausimą tiesiog praeiviams.

Brigita iš Kauno

Manau, kad mane labiausiai domintų gražių baltų senovinių automobilių nuoma. Suprantu, kad ji neretai yra tiesiog reikalinga tiems, kas jau ruošiasi tuoktis, o gal net ir jau tuokiasi, tai tokia kaip ir ceremonijų mašina. Bet man vis tiek gražu, aš leidžiu sau pasvajoti apie tokį dalyką, kad tai mano noro išsipildymas. Aš ateinu, ir automobilių, kokių noriu, nuoma, man nieko nekainuoja. Žinoma, tokia paslauga kaip automobilių nuoma, pripažinsiu, man apskritai yra gana naujas dalykas, nes nesu daug kartų tą bandžiusi daryti. Bet dabar vis tiek matau, kad net jeigu ir mokama automobilių nuoma yra tikrai geras dalykas, kada jo prireikia. Žinoma, šiaip sau juk nesinuomosi karietos ir nevažinėsi į darbą kaip koks ponas. Bet, tarkime, per krikštynas, vestuves ar kitas iškilmingas šventes, tai ta automobilių nuoma Kaune, kuriame aš gyvenu, tikrai turėtų padaryti daug įspūdžio. Aš įsivaizduoju, kad tokių prabangių automobilių nuoma iš karto visam miestui kelia jausmą, kad kažkas čia labai svarbaus vyksta. Ir negali paneigti – tikrai kad vyksta. Taigi, džiaugiuosi, kad yra tokių punktų. Labiausiai svajoju apie senovinį „Ford“ automobilį, kokių 1930 metų, tik turbūt tokie nenuomojami, jie tiesiog gal muziejuje kaip kokie eksponatai būna.

Robertas iš Klaipėdos

Kai gyvenau dar pas tėvus, tai buvo vieną kartą reikalinga automobilių nuoma Šiauliuose. Tai buvo geras dalykas, nes visam miestui buvo įdomu, kas čia ir dėl ko. O taip buvo, kad mano šeima gyveno taip tikrai gana prastai, neturėjo mašinos mama, o tėčiui dėl širdies ydų negalima vairuoti. Bet vieną vasarą atvažiavo mūsų dėdė iš Amerikos, ir jam buvo reikalinga ilgalaikė automobilių nuoma. Žinot, ten iš Amerikos, pinigų kaip šieno turi. Tai jis išsinuomojo ne šiaip ten kokį laužą, o taip, lyg čia būtų automobilių nuoma Maljorke – atviru stogu, nauja, blizga. Visi žiopsojo liežuvį iškišę.

Kitas kartas, kai man vėl tai reikalinga, tai automobilių nuoma Klaipėdoje – padėjau vienai draugei vestuves organizuoti, nieko ypatingo. Bet tada pats pamačiau, kad yra labai gerų visokių pasirinkimų, ir kad galima oho kokią mašiną išsinuomoti. Mano svajonė dėl to dabar yra toki, tai – džipų automobilių nuoma Panevėžyje. Man šitas miestas patinka, turi tikrai gerą infrastruktūrą, todėl įsivaizduoju, kad ir tas visas procesas tenai būtų daug malonesnis. Be to, neturiu nė vieno draugo, nė vieno pažįstamo ten, tai nebūtų kas žiūri ir pirštu bado. Aišku, taip gal niekur ir nebūna, o tik gimtam mieste, bet vis tiek gal tas kažkoks kompleksas dar išlikęs. Dar man būtų įdomu kokių nors naujos klasės automobilių nuoma Mažeikiuose. Juk čia tikrai toks dalykas, kur ne kiekvienas sau gali leisti – gerą, prabangų, naujos klasės automobilį. Aš, manau, tikrai galėčiau kaip reikiant su juo pasivažinėti ir dar ir kitus pavėžinti.

Automobilių nuoma jūsų mieste dabar kainuoja pigiau

Jeigu norite pajusti komfortą atvažiavę į didelį miestą ir tikrai neketinate važiuoti brangiu viešuoju transportu, tuomet galite išsinuomoti automobilį. Automobilio nuoma yra tikrai puikus dalykas, kadangi jis turi nemažai pranašumo prieš važiavimą su taksi paslaugomis arba viešuoju transportu.

  • Jums nebereikės važiuoti viešuoju transportu, kas iš tikrųjų užima daug laiko
  • Galėsite važiuoti kur tik panorėsite
  • Nereikės brangiai mokėti už taksi paslaugas
  • Galėsite išsinuomoti automobilį tiek ir ilgam laikui, tiek ir trumpam

 

Firmos CarsRent.lt siūlomi automobiliai yra ne tik patogūs, tačiau taip pat ekonomiški ir saugūs. Žinoma, galite pasirinkti savo norimą automobilių kategoriją, kurioje gausite nemažą skirtingų automobilių markių pasirinkimą. Pavyzdžiui, galite gauti Renault Megane naują automobilį vos už dvidešimt keturis eurus per dieną. Tai tikrai labai pigu, tuo labiau, kad automobilių nuoma kainuoja vis mažiau kai jūs nusprendžiate nuomotis ilgesniam laikui. O dar pigiau kainuos Opel Meriva arba trečia Mazda – šios mašinos jums gali kainuoti vos devyniolika eurų per dieną. Kuomet atvykstate į miestą pasisvečiuoti arba jums reikia pasinaudoti automobilio nuoma, kad aptarnautumėte savo verslo partnerius arba klientus, geriau iš karto apgalvokite, ar jums reikės šios paslaugos ilgam laikotarpiui, kadangi tai yra labai svarbu – kuo ilgesnę nuomos sutartį sudarote, tuo pigiau jums tai turėtų kainuoti. Automobilius nuomojančios kompanijos yra suinteresuotos, kad jūs pasirašytumėte ilgą bendradarbiavimo sutartį, kadangi jos nori turėti lojalių ir patikimų klientų.

Pasirinkimas – labai didelis

Auto nuoma jums gali būti labai reikalingas dalykas daugeliu skirtingų atvejų. Pavyzdžiui, jums tai bus tikrai reikalinga paslauga, jeigu reikia nuolat pasitikti verslo partnerius arba klientus – kadangi dabar galite visai nesunkiai sudaryti nuomos sutartį su įmone, kuri siūlo iš tiesų gerai patikrintus ir dažnai net gi visiškai naujus automobilius su patyrusiais vairuotojais, kurie profesionaliai per trumpą laiką ir saugiai jus gali atgabenti į bet kurią reikiamą vietą, tai dabar apie auto nuomą verta pagalvoti net jei ir anksčiau jums tai atrodė gerokai per brangu.

Internetiniame Carsrent.lt kataloge rasite visas šiuo metu įmanomas mašinas, kurias galite išsinuomoti trumpam laikui arba nuomotis sudarant ilgalaikę sutartį. Jeigu norite pasivažinėti su draugais, tuomet galite išbandyti trumpalaikę nuomą – tikrai neliksite nusivylę, kadangi net ir gedimo atveju jums bus suteikta profesionali pagalba.