Mikroautobusų nuoma – optimaliausias pasirinkimas kraustantis į naujus namus

mikroautobusų nuomaPersikraustymas į naujus namus, ypač nuosavą būstą, kelia malonų jaudulį ir džiugesį, tačiau įkurtuves gali aptemdyti persikraustymo darbai. Daiktai linkę kauptis, todėl, tik pradėję viską krauti į dėžes, suprasite, kad turto „užgyvenote“ išties nemažai. Žinoma, visada galima nereikalingus ar pabodusius daiktus atiduoti artimiesiems ar paaukoti skurdžiau gyvenančioms šeimoms, tačiau net ir tai vargu ar padės sutilpti į nuosavą automobilį.

Mikroautobusų nuoma išties puikus pasirinkimas, jei vertinate savo laiką ir patogumą. Tiesa, dalis žmonių galvoja, kad ši paslauga labai brangi. Kita vertus, prieš atsisakant šios idėjos, vertų paskaičiuoti, kiek laiko sugaišite ir kuro sunaudosite važinėdami iš vieno miesto galo į kitą, nes vargu ar pavyks visus daiktus persivežti nuosavu lengvuoju automobiliu per vieną reisą. O ką jau kalbėti, jei reikia perkraustysi ir gana didelius daiktus tokius kaip sofa, šaldytuvas ir kita stambioji buitinė technika? Tad įvertinus patogumą, kuro sąnaudas, iššvaistytą laiką ir „sudegintas“ pilkąsias smegenų ląsteles, mikroautobusų nuoma yra išties ekonomiškesnis ir racionalesnis pasirinkimas.

Be to, nuomodamiesi mikroautobusą,  visada galite kreiptis į profesionalius perkraustytojus, kurie ne tik išspręs dilemą, kaip iš penkto aukšto nutempti antikvarinę močiutės komodą ir ją vėl užkelti į devintą aukštą, bet ir pasirūpins, kad visi jūsų daiktai būtų perkelti į naująjį būstą laiku ir be jokių nesklandumų. Tad, jei susižavėjote mintimi apie mikroautobusų nuomą, turite žinoti kelis dalykus.

Visų pirma, mikroautobusų nuoma nėra paskutinės minutės paslauga. Tai reiškia, kad transporto priemonės rezervacija, ypač tada, jei į pagalbą samdotės perkraustytojus, turi būti atlikta iš anksto, o ne palikta paskutinei akimirkai, nes tada galite likę it musę kandę. Visų antra, mikroautobusų nuoma skirstoma i kelias kategorijas: mikroautobusai skirti perkraustymui, prekių ar daiktų pervežimui ir mikroautobusai skirti iš taško A nuvykti į tašką B. Tokia mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, jei ketinate atostogauti su didesne draugų kompanija, bet nepersikraustant. Ir galiausiai atminkite, kad nereiktų susižavėti pirma pasitaikiusia mikroautobusų nuomos reklama, geriau jau nepatingėti šiek tiek pasižvalgyti ir palyginti kainas, nei permokėti. Sėkmės!

Kokį automobilį išsinuomoti?

auto nuomaPasirinkti transporto priemonę yra gana sunku ne tik tuomet, kai norite ją nusipirkti. Kartais net ir nuoma gali pasirodyti labai sudėtingas procesas, kadangi atrasti tokį variantą, kuris jums yra geriausias – gana sunku. Auto nuoma yra išties labai populiari paslauga, kuri lydima nedidelių investicijų ir tikrai džiaugsmingų malonumų. Visgi, kadangi egzistuoja toks platus pasirinkimas kartais gali būti kiek sunku atrasti transporto priemonę, kuri jums tiktų. Tokiu atveju rekomenduojame susipažinti su pagrindiniais patarimais, kurie padės atrasti tobulumą.

  1. Rekomenduojame pasirinkti tą transporto priemonę su kuria esate įpratę iki šiol važinėti. Tokiu atveju tikrai nebus kokių nors nemalonumų, kurie galėtų sukliudyti džiaugtis malonia kelione.
  2. Pasirinkite tokio tipo pavarų dėžę, kuri jums atrodo pats geriausias pasirinkimas. Jeigu esate pratę prie automatinės, tokiu atveju jau geriau su mechanine visai nevažiuoti. Paprasčiausiai galite labai sau apsunkinti kelionę.
  3. Jeigu tik leidžia galimybės, būtinai dar prieš išsinuomodami įsėskite į transporto priemonę ir pasižiūrėkite – kaip joje jaučiatės. Pasireguliuokite veidrodėlius bei sėdynę pagal savo poreikius.
  4. Jei iki šiol vairavote tik mažų gabaritų mašinas – prie tokių likti mes jums ir siūlome. Paprasčiausiai vairuoti karavaną gali tik tas asmuo, kuris turi nemažai praktikos šioje srityje.
  5. Jeigu mašinoje planuoja keliauti keli asmenys – tokiu atveju geriau yra tokia, kuri atsidaro su keliomis durelėmis.
  6. Įvertinkite ir tai, kad mašina turi būti pasirenkama pagal tai, kokiu kuru ji yra varoma. Auto nuoma suteikia galimybę nuomotis skirtingo pobūdžio transporto priemones. Kai egzistuoja pasirinkimas – visada galima atrasti patį geriausią.

Auto nuoma bus malonumas tik tokiu atveju, jeigu jūsų pasirinkta transporto priemonė tikslingai veiks rinkoje. Kuomet egzistuoja daug variantų kartais gali būti sunku susidėlioti pliusus ir minusus, kurie galiausiai apsprendžia pasirinkimą. Būtent todėl siūlome kuo daugiau laiko skirti paieškoms. Užtikriname, kad tuomet rezultatas Jus patenkins.

Automobilių nuoma Kaune

automobilių nuoma KauneAutomobilių nuoma – patogi ir naudinga paslauga. Pastaruoju metu tuo užsiimančių įmonių Lietuvoje veikia tikrai nemažai. Todėl, esant reikalui, šia paslauga galima pasinaudoti ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Automobilių nuoma Kaune taip pat populiari paslauga. Nors Kauno rinka yra mažesnė nei sostinės, tačiau tikrai stipresnė nei kituose Lietuvos miestuose, o kiekvienais metais įvairios ekonomikos sritys Kaune tik stiprėja. Tad ir teikiamos automobilių nuomos paslaugos Kaune bei jų kokybė sparčiai kyla.

Norėdami išsinuomoti transporto priemonę Kaune, pirmiausia turėtumėte pasirinkti atitinkamą šiuo verslu užsiimančią įmonę. Tai padaryti nesunku, nes visą susijusią informaciją lengvai surasite internete. O patį automobilį pasirinkti ir rezervuoti galima tiek internetu, tiek telefonu, tiek ir atvykus į pačią įmonę. Tačiau, jeigu neturite laiko ar galimybių, vykti jums tikrai nebūtina. Įmonės savo tinklalapiuose labai aiškiai ir tiksliai pateikia visą informaciją apie automobilius, jų technines charakteristikas, taip pat rezervavimo, nuomos ir apmokėjimo sąlygas. Apskritai visas automobilių nuomos procesas yra paprastas ir lengvas, o klientai neapkraunami jokiais nereikalingais formalumais, jiems tikrai nereikia savo laiko gaišti veltui.

Vienas aktualiausių klausimų nuomojantis automobilį – tai nuomos kaina. Suprantama, kad ši kaina priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių: nuo pasirinktos nuomos įmonės, nuo laikotarpio, kuriam sudaryta nuomos sutartis, ir nuo pačio automobilio, kurį jūs išsirinksite. Tačiau, sudarius ilgalaikę autotransporto nuomos sutartį, tai yra pasirinkus ne trumpesnę kaip 3 mėnesių nuomą, įmonės dažniausiai taiko įvairias nuolaidas. Taigi, ilgalaikės nuomos atveju jums automobilio nuomos kaina parai bus žymiai mažesnė negu tuo atveju, kai automobilį išsinuomosite trumpesniam laikui.

Atkreiptinas dėmesys, kad dažniausiai į automobilio nuomos kainą būna įtrauktas ir privalomasis bei Kasko draudimai, o neretai ir pačio automobilio pristatymas į reikiamą vietą. Kaip žinia, automobilį nuomotis gali tekti įvairiausiais tikslais, o reikalai paprastai nebūna sutelkti vien tik Kaune, tad labai patogu, kai, esant reikalui, automobilis gali būti pristatytas į Kauno ir netgi Vilniaus oro uostus. Pasirinkus būtent tokias paslaugas teikiančią įmonę, nereikės nerimauti dėl to, kiek reiks papildomai sumokėti už išvardintas sąlygas.

Automobilių nuoma – apie ką svajojate

imageJeigu kas nors jums pasakytų, kad bet kokia automobilių nuoma, kokia jums tik atrodo įdomi, nuo šiol yra jūsų – ką jūs tada darytumėte? Kokių automobilių norėtumėte, jeigu ta nuoma vienai parai būtų visiškai nemokama? Ar šoktumėte tiesiog į patį brangiausią automobilį, ar žiūrėtumėte, kokia jūsų svajonė apskritai yra buvusi, o gal mestumėte burtus ir taip sužinotumėte, kuri automobilių nuoma jums tinka labiausiai? Štai keletas atsakymų į mūsų užduotą klausimą tiesiog praeiviams.

Brigita iš Kauno

Manau, kad mane labiausiai domintų gražių baltų senovinių automobilių nuoma. Suprantu, kad ji neretai yra tiesiog reikalinga tiems, kas jau ruošiasi tuoktis, o gal net ir jau tuokiasi, tai tokia kaip ir ceremonijų mašina. Bet man vis tiek gražu, aš leidžiu sau pasvajoti apie tokį dalyką, kad tai mano noro išsipildymas. Aš ateinu, ir automobilių, kokių noriu, nuoma, man nieko nekainuoja. Žinoma, tokia paslauga kaip automobilių nuoma, pripažinsiu, man apskritai yra gana naujas dalykas, nes nesu daug kartų tą bandžiusi daryti. Bet dabar vis tiek matau, kad net jeigu ir mokama automobilių nuoma yra tikrai geras dalykas, kada jo prireikia. Žinoma, šiaip sau juk nesinuomosi karietos ir nevažinėsi į darbą kaip koks ponas. Bet, tarkime, per krikštynas, vestuves ar kitas iškilmingas šventes, tai ta automobilių nuoma Kaune, kuriame aš gyvenu, tikrai turėtų padaryti daug įspūdžio. Aš įsivaizduoju, kad tokių prabangių automobilių nuoma iš karto visam miestui kelia jausmą, kad kažkas čia labai svarbaus vyksta. Ir negali paneigti – tikrai kad vyksta. Taigi, džiaugiuosi, kad yra tokių punktų. Labiausiai svajoju apie senovinį „Ford“ automobilį, kokių 1930 metų, tik turbūt tokie nenuomojami, jie tiesiog gal muziejuje kaip kokie eksponatai būna.

Robertas iš Klaipėdos

Kai gyvenau dar pas tėvus, tai buvo vieną kartą reikalinga automobilių nuoma Šiauliuose. Tai buvo geras dalykas, nes visam miestui buvo įdomu, kas čia ir dėl ko. O taip buvo, kad mano šeima gyveno taip tikrai gana prastai, neturėjo mašinos mama, o tėčiui dėl širdies ydų negalima vairuoti. Bet vieną vasarą atvažiavo mūsų dėdė iš Amerikos, ir jam buvo reikalinga ilgalaikė automobilių nuoma. Žinot, ten iš Amerikos, pinigų kaip šieno turi. Tai jis išsinuomojo ne šiaip ten kokį laužą, o taip, lyg čia būtų automobilių nuoma Maljorke – atviru stogu, nauja, blizga. Visi žiopsojo liežuvį iškišę.

Kitas kartas, kai man vėl tai reikalinga, tai automobilių nuoma Klaipėdoje – padėjau vienai draugei vestuves organizuoti, nieko ypatingo. Bet tada pats pamačiau, kad yra labai gerų visokių pasirinkimų, ir kad galima oho kokią mašiną išsinuomoti. Mano svajonė dėl to dabar yra toki, tai – džipų automobilių nuoma Panevėžyje. Man šitas miestas patinka, turi tikrai gerą infrastruktūrą, todėl įsivaizduoju, kad ir tas visas procesas tenai būtų daug malonesnis. Be to, neturiu nė vieno draugo, nė vieno pažįstamo ten, tai nebūtų kas žiūri ir pirštu bado. Aišku, taip gal niekur ir nebūna, o tik gimtam mieste, bet vis tiek gal tas kažkoks kompleksas dar išlikęs. Dar man būtų įdomu kokių nors naujos klasės automobilių nuoma Mažeikiuose. Juk čia tikrai toks dalykas, kur ne kiekvienas sau gali leisti – gerą, prabangų, naujos klasės automobilį. Aš, manau, tikrai galėčiau kaip reikiant su juo pasivažinėti ir dar ir kitus pavėžinti.

Patarimai nuomojantis automobilį Kaune

ilgalaike nuomaAutomobilio nuoma – sparčiai populiarėjanti paslauga visoje Lietuvoje. Ypač daug žmonių, norinčių pasinaudoti šia paslauga, atsiranda Kaune. Nesunku suprasti, kodėl būtent antrame pagal dydį Lietuvos mieste yra daug žmonių, kuriems reikalinga automobilio nuomos paslauga. Visų pirma, Kaunas yra gausiai turistų lankomas miestas – į jį pasisvečiuoti atvyksta ne tik žmonės iš kitų mūsų šalies miestų, bet ir turistai, atvykstantys iš pačių įvairiausių pasaulio kampelių. Savaime suprantama, kad žmonės, kurie į Kauną atvyksta pažintiniais tikslais, dažniausiai neturi nuosavo automobilio, tad norint apžiūrėti šį didelį miestą bei jo apylinkes, būtina išsinuomoti automobilį.

Dar viena priežastis, kodėl automobilių nuomos paslauga šiame mieste yra itin paklausi, yra ta, jog Kaunas – miestas, pritraukiantis daug žmonių, verslo ar studijų tikslais. Didelė dalis žmonių, kurie atvyksta į šį miestą savaitei ar dviem dėl priežasties, kad galėtų sudalyvauti egzaminų sesijoje ar atlikti patikėtas darbines užduotis, neturi nuosavos transporto priemonės, tad jiems privalu kreiptis į įmones, teikiančias automobilių nuomos paslaugas. Kaip matyti, žmonių srautas, norinčių pasinaudoti šia paslauga yra išties didelis, juo labiau, kad ši paslauga išlieka paklausi visais metų laikais, tad būtina pateikti patarimų tiems žmonėms, kuriems būtina išsinuomoti automobilį Kaune.

Bene pats svarbiausias patarimas, kurį galima duoti  žmonėms, norintiems išsinuomoti automobilį šiame mieste, yra tas, jog visuomet verta atminti, jog žmonių, atvykstančių  į Kauną, kuriems yra reikalinga ši paslauga yra labai daug, tad neverta gaišti laukti ir skubėti užsisakyti šią paslaugą. Vos tik sužinosite, kuomet atvykstate į Kauną ir kuriomis dienomis jums bus reikalinga transporto priemonė, skubėkite užsisakyti automobilių nuomos paslaugą. Būtų idealu, jei tai padaryti iki viešnagės likus ne mažiau kaip 6 mėnesiams – tokiu būdu turėsite daugiau galimybių, jog pavyks rasti sau patinkančią transporto priemonę už patrauklią kainą. Ypač suskubti užsisakyti šią paslaugą turėtumėte šiuo atveju, jei jums reikia ne vienos, o 2 – 3 ar daugiau transporto priemonių. Taigi, pirmasis patarimas yra labai paprastas, tačiau reikšmingas: vos tik sužinoję tikslią datą, kuomet jums bus reikalingas išnuomotas automobilis, iš karto užsisakykite automobilių nuomos paslaugą, tokiu atveju vienu šūviu nušausite du zuikius: turėsite daugiau galimybių,  kad pavyks išsirinkti puikų variantą, o užsisakę paslaugą, galėsite jaustis ramiai – neteks jaudintis dėl to, jog nepavyks išsinuomoti pageidaujamos transporto priemonės.

Itin reikšmingą patarimą galima duoti ir tiems, kurie į šį miestą atvyks pirmą kartą  ir norės pasinaudoti automobiliu nuoma Kaune. Atminkite, jog Kaunas yra didelis miestas, tad įmonių, siūlančių išsinuomoti automobilį išties daug. Būtent dėl šios priežasties neskubėkite rinktis įmonės, kurios paslaugomis ketinate pasinaudoti – visų pirma, peržvelkite visų įmonių, siūlančių išsinuomoti automobilius sąrašą, palyginkite esamas transporto priemones bei kainas. Atminkite, jog automobiliai, kuriuos įmonės siūlys išsinuomoti, gali būti vienodos, tačiau kainos – skirtingos. Būtent dėl šios priežasties privalu atidžiai įvertinti esamą pasiūlą – tokiu būdu galite šiek tiek sutaupyti.

Puiku, jei turite giminių ar draugų, ilgą laiką gyvenančių šiame mieste – galbūt jie galės parekomenduoti keletą įmonių, kuros paslaugomis iš tiesų verta pasinaudoti? Tačiau, ką daryti, jei situacija kitokia? Jei nėra jums puikiai pažįstamų žmonių, gyvenančių šiame mieste, kurie galėtų suteikti vertingų patarimų, atminkite, jog yra išeitis iš šios situacijos – nepatingėkite pasidomėti atsiliepimais, apie įmones, kurios nuomoja automobilius šiame mieste. Atminkite, jog ši informacija gali būti labai vertinga ir suvaidinti lemiamą vaidmenį, sprendžiant, kurios įmonės paslaugomis reikėtų pasinaudoti.

Automobilių nuoma jūsų mieste dabar kainuoja pigiau

Jeigu norite pajusti komfortą atvažiavę į didelį miestą ir tikrai neketinate važiuoti brangiu viešuoju transportu, tuomet galite išsinuomoti automobilį. Automobilio nuoma yra tikrai puikus dalykas, kadangi jis turi nemažai pranašumo prieš važiavimą su taksi paslaugomis arba viešuoju transportu.

  • Jums nebereikės važiuoti viešuoju transportu, kas iš tikrųjų užima daug laiko
  • Galėsite važiuoti kur tik panorėsite
  • Nereikės brangiai mokėti už taksi paslaugas
  • Galėsite išsinuomoti automobilį tiek ir ilgam laikui, tiek ir trumpam

 

Firmos CarsRent.lt siūlomi automobiliai yra ne tik patogūs, tačiau taip pat ekonomiški ir saugūs. Žinoma, galite pasirinkti savo norimą automobilių kategoriją, kurioje gausite nemažą skirtingų automobilių markių pasirinkimą. Pavyzdžiui, galite gauti Renault Megane naują automobilį vos už dvidešimt keturis eurus per dieną. Tai tikrai labai pigu, tuo labiau, kad automobilių nuoma kainuoja vis mažiau kai jūs nusprendžiate nuomotis ilgesniam laikui. O dar pigiau kainuos Opel Meriva arba trečia Mazda – šios mašinos jums gali kainuoti vos devyniolika eurų per dieną. Kuomet atvykstate į miestą pasisvečiuoti arba jums reikia pasinaudoti automobilio nuoma, kad aptarnautumėte savo verslo partnerius arba klientus, geriau iš karto apgalvokite, ar jums reikės šios paslaugos ilgam laikotarpiui, kadangi tai yra labai svarbu – kuo ilgesnę nuomos sutartį sudarote, tuo pigiau jums tai turėtų kainuoti. Automobilius nuomojančios kompanijos yra suinteresuotos, kad jūs pasirašytumėte ilgą bendradarbiavimo sutartį, kadangi jos nori turėti lojalių ir patikimų klientų.

Pasirinkimas – labai didelis

Auto nuoma jums gali būti labai reikalingas dalykas daugeliu skirtingų atvejų. Pavyzdžiui, jums tai bus tikrai reikalinga paslauga, jeigu reikia nuolat pasitikti verslo partnerius arba klientus – kadangi dabar galite visai nesunkiai sudaryti nuomos sutartį su įmone, kuri siūlo iš tiesų gerai patikrintus ir dažnai net gi visiškai naujus automobilius su patyrusiais vairuotojais, kurie profesionaliai per trumpą laiką ir saugiai jus gali atgabenti į bet kurią reikiamą vietą, tai dabar apie auto nuomą verta pagalvoti net jei ir anksčiau jums tai atrodė gerokai per brangu.

Internetiniame Carsrent.lt kataloge rasite visas šiuo metu įmanomas mašinas, kurias galite išsinuomoti trumpam laikui arba nuomotis sudarant ilgalaikę sutartį. Jeigu norite pasivažinėti su draugais, tuomet galite išbandyti trumpalaikę nuomą – tikrai neliksite nusivylę, kadangi net ir gedimo atveju jums bus suteikta profesionali pagalba.